La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

4

Nie wiem gdzie de Ligt pójdzie ale nie rozumiem zawodników którzy idą do PSG... Kasa? Kasy mają tyle w każdym innym klubie że do końca życia starczy tak czy siak... Zjadać te pieniądze będą? PSG ma nudną, prostolinijną i słabą Ligę. PSG czyli Paryż to obecnie jedna z najniebezpieczniejszych stolic w Europie. Do tego miasto pełne podziałów, protestów, różnic, brudu i smrodu... Arabów więcej aniżeli rodowitych Francuzów... Każdy kto tam był wie że ładne jest jedynie centrum wystarczy " wychylić łebek " lekko poza i zaczyna się prawdziwe oblicze obecnej Francji i Paryża...

0

@FC1899Barca mysle, ze po prostu chca wiecej kasy... inaczej wytlumaczyc tego sie nie da. Prestiz?

0

@FC1899Barca wiesz Barcelona też nie jest zabezpiecznym miastem. Ludzi wiadomej religii jest tam najwięcej na świecie

konto usunięte

0

@FC1899Barca P$G przecież kusi wszystkich swoim wielkim tajnym projektem sportowym :XD

0

@DawidekFCB De Jong też poszedł za kasą do Barcy. PSG oferowało znacznie mniej.

0

@DC7 Lepszy projekt Barcelony i odpadnięcia po blamażu z Romą i LFC.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Apropo brudu, smrodu i Arabów. Byłeś w Barcelonie? xd Nie licząc miejsc typowo turystycznych też można się zastanowić czy przypadkiem nie trafiło się do jakiegoś bogatego afrykańskiego miasta :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?