0

Prawda. Hejt leci jak na Trumpa.

0

Otwieranie paczek brzmi nuzace. Dziekuje za pomoc.

0

Hehe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skoro zrezygnowales z tego trybu, to jak zbudowales sklad?
Na czym grasz? Ps4?

0

Wtedy licza sie bramki, tak? Bedzie ciezko. Musimy dzis wygrac i wywrzec presje na pozostalych.

0

Gram w FIFE juz od lat, a czytajac Ciebie, czuje sie jak amator. "Przepalaj?" Prosze wytlumacz. Nie sarkazm, naprawde nie wiem o co chodzi.

0

Zaraz wojne zaczniesz xd niewazne, ktorego Ronaldo masz na mysli, haha.

0

Jakie sa warianty, aby Polska wyszla z grupy? Nie chce mi sie liczyc, a na pewno ktos 100 stron temu dawal. Dziekuje z gory.

1

To po prostu skromny gosc.

0

Otworzylem z 5 paczek, najlepszy zawodnik to byl Danilo........

0

Przeciez to sie nie da tak grac. Jakie wyzwanie? Jak to sie robi? Wybralem Polske, mowie, wezme sobie Lewego I innych, a tutaj wszedzie Maradony. Najgorsze jest to, ze nawet jak nie umiesz grac w fife a,masz taki sklad, to wygrasz. Po jednym meczu z typem, ktory mial wszystkich ponad 95, przegralem po walce, wiec zaprosilem go do vs poza FUT. On wybral Brazylie, a ja Polske. 4-4. Inna gra w ogole.

0

Tez mam pozytywne nadzieje, aczkolwiek jak to przewaznie bywa.. nie moge sie doczekac. Bede kibicowal naszym do konca gwizdka, nawet po porazce.

0

Dobra karma do Ciebie wroci. A jak nie, satysfakcja do konca zycia:)

0

Pytanie do graczy fut fifa 18. Zaczalem grac world cup fut I po prostu masakra. Moj najlepszy zawodnik to Rakitic, reszta to Aduriz, Dos Santos czy Fejsa. Gram przeciwko gosciom z Pele, Maradona, Messim, Ronaldo etc razem... jakos tam sobie radze, ale to nie da sie tak grac. Dominuje caly mecz, a potem maradona strzela z 40 metrow... a u nich broni bramkarz z 98 skill z lat 20s I co ja mam zrobic? Jak zdobyc dobre karty? Polowa skladow to maradona, Pele czy ronaldinho. Nawet jak nie umieja grac, to jeden strzal I gol.

1

Panie I panowie, realistycznie, mamy szanse? Wiekszosc moi kolegow z Kolumbii mowi, ze bedzie to smiertelnie ciezki mecz I kazda z druzyn moze wygrac.

0

Leo nie jest zbytnio social media guy. Niektorzy wrzucaja fotki dzien w dzien, on wrzuca raz na jakis czas.

1

A ja niestety w pracy, ale stream na telefonie bedzie lecial. Nie moge sie doczekac. Ciesze sie, as Polska gra na MS.

0

Malo go nie zabil......

0

Zachowuje sie jakby byl najlepszym pilkarzem na swiecie, zenada.

0

Jeszcze mecz sie nie skonczyl.

1

Racja, ale to wszystko chodzi o kase, marketing, kontrakty etc.. nie moze jeszcze powiedziec nic, bo nie chce zawalic relacji z kolegami I innymi ludzmi.

0

Masakra. Developerzy skupiaja sie na online, bo wiecej kasy na tym wyciagna. Chcialem nowego Fallouta ze wzgledu na single player, ale tego nie kupie. Szkoda, bo liczylem na cos wiecej.

4

Cillessen.. znakomity bramkarz, ktory nie moze siedziec na lawce. Wiadomo, chcemy go miec na lawce, ale dla jego kariery, lepiej aby odszedl. Moze spokojnie byc pierwszym bramkarzem w duzym klubie. Zwyczajnie sie marnuje na lawce.

0

W HDR. Ogromna roznica.

2

Troche. Widze, ze chca zrobic takie Destiny na sile.

0

Tak.

0

Porzadny typek. Osobiscie nie znalem, ale przychodzil do mnie do akademii trenowac jiu jitsu. Slyszalem o nim same superlatywy.

3

Duzo ludzi mowi, ze Barca malo rotuje. Aczkolwiek, my nie mamy lawki! Taki Real wygral LM, bo rotowal caly sezon (przegral lige przez to). Cos trzeba z tym zrobic. Z drugiej strony, nikt nie chce przyjsc do Barcy I byc na lawce (mowie o lepszych zawodnikach lol).

0

Naprawde malo spales :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?