DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda. Hejt leci jak na Trumpa.
0
Otwieranie paczek brzmi nuzace. Dziekuje za pomoc.
0
Hehe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skoro zrezygnowales z tego trybu, to jak zbudowales sklad?
Na czym grasz? Ps4?
0
Wtedy licza sie bramki, tak? Bedzie ciezko. Musimy dzis wygrac i wywrzec presje na pozostalych.
0
Gram w FIFE juz od lat, a czytajac Ciebie, czuje sie jak amator. "Przepalaj?" Prosze wytlumacz. Nie sarkazm, naprawde nie wiem o co chodzi.
0
Zaraz wojne zaczniesz xd niewazne, ktorego Ronaldo masz na mysli, haha.
0
Jakie sa warianty, aby Polska wyszla z grupy? Nie chce mi sie liczyc, a na pewno ktos 100 stron temu dawal. Dziekuje z gory.
1
To po prostu skromny gosc.
0
Otworzylem z 5 paczek, najlepszy zawodnik to byl Danilo........
0
Przeciez to sie nie da tak grac. Jakie wyzwanie? Jak to sie robi? Wybralem Polske, mowie, wezme sobie Lewego I innych, a tutaj wszedzie Maradony. Najgorsze jest to, ze nawet jak nie umiesz grac w fife a,masz taki sklad, to wygrasz. Po jednym meczu z typem, ktory mial wszystkich ponad 95, przegralem po walce, wiec zaprosilem go do vs poza FUT. On wybral Brazylie, a ja Polske. 4-4. Inna gra w ogole.
0
Tez mam pozytywne nadzieje, aczkolwiek jak to przewaznie bywa.. nie moge sie doczekac. Bede kibicowal naszym do konca gwizdka, nawet po porazce.
0
Dobra karma do Ciebie wroci. A jak nie, satysfakcja do konca zycia:)
0
Pytanie do graczy fut fifa 18. Zaczalem grac world cup fut I po prostu masakra. Moj najlepszy zawodnik to Rakitic, reszta to Aduriz, Dos Santos czy Fejsa. Gram przeciwko gosciom z Pele, Maradona, Messim, Ronaldo etc razem... jakos tam sobie radze, ale to nie da sie tak grac. Dominuje caly mecz, a potem maradona strzela z 40 metrow... a u nich broni bramkarz z 98 skill z lat 20s I co ja mam zrobic? Jak zdobyc dobre karty? Polowa skladow to maradona, Pele czy ronaldinho. Nawet jak nie umieja grac, to jeden strzal I gol.
1
Panie I panowie, realistycznie, mamy szanse? Wiekszosc moi kolegow z Kolumbii mowi, ze bedzie to smiertelnie ciezki mecz I kazda z druzyn moze wygrac.
0
Leo nie jest zbytnio social media guy. Niektorzy wrzucaja fotki dzien w dzien, on wrzuca raz na jakis czas.
1
A ja niestety w pracy, ale stream na telefonie bedzie lecial. Nie moge sie doczekac. Ciesze sie, as Polska gra na MS.
0
Malo go nie zabil......
0
Zachowuje sie jakby byl najlepszym pilkarzem na swiecie, zenada.
0
Jeszcze mecz sie nie skonczyl.
1
Racja, ale to wszystko chodzi o kase, marketing, kontrakty etc.. nie moze jeszcze powiedziec nic, bo nie chce zawalic relacji z kolegami I innymi ludzmi.
0
Masakra. Developerzy skupiaja sie na online, bo wiecej kasy na tym wyciagna. Chcialem nowego Fallouta ze wzgledu na single player, ale tego nie kupie. Szkoda, bo liczylem na cos wiecej.
4
Cillessen.. znakomity bramkarz, ktory nie moze siedziec na lawce. Wiadomo, chcemy go miec na lawce, ale dla jego kariery, lepiej aby odszedl. Moze spokojnie byc pierwszym bramkarzem w duzym klubie. Zwyczajnie sie marnuje na lawce.
0
W HDR. Ogromna roznica.
2
Troche. Widze, ze chca zrobic takie Destiny na sile.
0
Tak.
0
Porzadny typek. Osobiscie nie znalem, ale przychodzil do mnie do akademii trenowac jiu jitsu. Slyszalem o nim same superlatywy.
3
Duzo ludzi mowi, ze Barca malo rotuje. Aczkolwiek, my nie mamy lawki! Taki Real wygral LM, bo rotowal caly sezon (przegral lige przez to). Cos trzeba z tym zrobic. Z drugiej strony, nikt nie chce przyjsc do Barcy I byc na lawce (mowie o lepszych zawodnikach lol).
0
Naprawde malo spales :p