DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamyk37 Polska tez ladnie
4
@ptrx wygral Copa America, wiec moze sobie odpuscic
0
@rocky5 trzymaj sie. Mialem zlamana lakatke 4 razy, a 2 lata temu 5, ale postanowilem, ze operacji nie zrobie. Teraz wszystko jest dobrze. Glowa do gory.
0
Szefunio nie jest zaimponowany.
0
Czuje, ze Memphis cos strzeli dzisiaj.
4
Wiadomo, ze to sparing i Girona, ale ciesze sie, ze Laporta sprowadzil Depaya. Swietny transfer.
0
No i splacil sie
3
Nie oszukujmy sie. Wszyscy czekamy tylko na wystep Depaya.
0
Trzeba przyznac, ze klepia az milo
2
@geass zeby ktos go zabral od nas lol
1
@Pawel13sz bylem na meczu towarzyskim Barcy z Juve w New Jersey, USA. Pamietam jeszcze nie bylo wiadomo czy Neymar zostanie I wszyscy na stadionie skandowali jego imie nonstop.
W tym meczu grali MSN.
0
@priest9999 nie lubie takiej hierarchi ze wzgledu na staz. Nie widze kapitana w Busim albo Sergi Roberto.
2
Z jakiegos powodu mysle, ze de Jong to dlugoterminowy zawodnik Barcy. Widzicie go jako ewentualnego kapitana w przyszlosci?
1
@MontelQ moj kolega bral na stres. Mowil, ze pomagalo mu.
0
Khabib Nurmagomedov mistrz, a teraz trenuje przyszlego mistrza Makhacheva. Co za dominacja i finish.
Gamrot tez swietna dzwignia. Chcialem zeby wiecej cos pokazal, ale wygrana w takim stylu tez pieknie.
1
Ktos oglada Gamrota?
0
@Gaz ok dzieki. W sezonach jest bardzo latwo, ale na weekendy to cos niesamowitego jakie ludzie sklady maja.
0
Czy jest jakis sposob na znalezienie przeciwnikow wzgledem kart? W FUT 21 kazdy mecz to Messi, Neymar, Ronaldo, Mbappe itp. Wszyscy po 99 specjalne karty, gdzie w moim skladzie mam tylko Edersona i Richarlisona z kart specjalnych.
Czesto poziomem nawet przewyzszam ludzi z takimi skladami, ale gra sie niewyobrazalnie ciezko, bo taki Lukaku 99 to czolg i jeden strzal to gol.
Jakies pomysly?
1
Niech ktos tu jeszcze napisze, "co to pilkarz....."
1
@Emhyr powoli to juz tradycja dla naszych zawodnikow....
0
@Rewolucja123 to, ze chcialo Ci sie szukac postow z 2017 roku... podziwiam
4
Dla neutralnego kibica jak ja, dogrywka i karne to cos pieknego w finale.
1
@ShinobiQWE nikogo nie bedzie to obchodzic w przyszlosci. Liczy sie trofeum w gablocie.
1
@matirix20 tak
0
Kto dzis za Poirierem?
23
Dopiero co sie to Euro zaczelo, a tu juz final. Czas leci.
0
Nie ogladam meczu, jak gra Thiago?
6
@Kgorecki2500 te marchewki pozwalaja widziec w nocy
1
@SinMistico tez bym wolal podawac do Messiego, a nie do Griezmanna albo Brejtlejta.
2
@IronSanHybrid przeciez to zawalu mozna dostac bedac kibicem Szwajcarii czy ten Francji. Co za mecz.