0

@Kamyk37 Polska tez ladnie

4

@ptrx wygral Copa America, wiec moze sobie odpuscic

0

@rocky5 trzymaj sie. Mialem zlamana lakatke 4 razy, a 2 lata temu 5, ale postanowilem, ze operacji nie zrobie. Teraz wszystko jest dobrze. Glowa do gory.

0

Szefunio nie jest zaimponowany.

0

Czuje, ze Memphis cos strzeli dzisiaj.

4

Wiadomo, ze to sparing i Girona, ale ciesze sie, ze Laporta sprowadzil Depaya. Swietny transfer.

0

No i splacil sie

3

Nie oszukujmy sie. Wszyscy czekamy tylko na wystep Depaya.

0

Trzeba przyznac, ze klepia az milo

2

@geass zeby ktos go zabral od nas lol

1

@Pawel13sz bylem na meczu towarzyskim Barcy z Juve w New Jersey, USA. Pamietam jeszcze nie bylo wiadomo czy Neymar zostanie I wszyscy na stadionie skandowali jego imie nonstop.
W tym meczu grali MSN.

0

@priest9999 nie lubie takiej hierarchi ze wzgledu na staz. Nie widze kapitana w Busim albo Sergi Roberto.

2

Z jakiegos powodu mysle, ze de Jong to dlugoterminowy zawodnik Barcy. Widzicie go jako ewentualnego kapitana w przyszlosci?

1

@MontelQ moj kolega bral na stres. Mowil, ze pomagalo mu.

0

Khabib Nurmagomedov mistrz, a teraz trenuje przyszlego mistrza Makhacheva. Co za dominacja i finish.

Gamrot tez swietna dzwignia. Chcialem zeby wiecej cos pokazal, ale wygrana w takim stylu tez pieknie.

1

Ktos oglada Gamrota?

0

@Gaz ok dzieki. W sezonach jest bardzo latwo, ale na weekendy to cos niesamowitego jakie ludzie sklady maja.

0

Czy jest jakis sposob na znalezienie przeciwnikow wzgledem kart? W FUT 21 kazdy mecz to Messi, Neymar, Ronaldo, Mbappe itp. Wszyscy po 99 specjalne karty, gdzie w moim skladzie mam tylko Edersona i Richarlisona z kart specjalnych.

Czesto poziomem nawet przewyzszam ludzi z takimi skladami, ale gra sie niewyobrazalnie ciezko, bo taki Lukaku 99 to czolg i jeden strzal to gol.

Jakies pomysly?

1

Niech ktos tu jeszcze napisze, "co to pilkarz....."

1

@Emhyr powoli to juz tradycja dla naszych zawodnikow....

0

@Rewolucja123 to, ze chcialo Ci sie szukac postow z 2017 roku... podziwiam

4

Dla neutralnego kibica jak ja, dogrywka i karne to cos pieknego w finale.

1

@ShinobiQWE nikogo nie bedzie to obchodzic w przyszlosci. Liczy sie trofeum w gablocie.

1

0

Kto dzis za Poirierem?

23

Dopiero co sie to Euro zaczelo, a tu juz final. Czas leci.

0

Nie ogladam meczu, jak gra Thiago?

6

@Kgorecki2500 te marchewki pozwalaja widziec w nocy

1

@SinMistico tez bym wolal podawac do Messiego, a nie do Griezmanna albo Brejtlejta.

2

@IronSanHybrid przeciez to zawalu mozna dostac bedac kibicem Szwajcarii czy ten Francji. Co za mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?