0

Czy tylko według mnie na zdjęciu SPORTu wygląda jak Lucho ?

0

Totalnie żałosy ten Florek, ten idiota zachowuje się jak jakiś typowy sezonowiec. Zero szacunku dla legendy -,- VeB

0

Albo w Argentynie :) Pozatym, to się bym nie dziwił jak by rzeczywiście chciał

0

A co, chcesz startować w wyborach??

1

Messi jest świetnym kapitanem, ale nawet nie wiadomo jak dobry Messi, sam nic nie zrobi, Argentynie potrzeba pewnych, solidnych pomocników i obrońców.

0

Akurat styl podobny, ale bardzo w finale mi podpadł xdd

2

Trafna uwaga :D Charakteru nikt mu nie zabierze :33

12

Według popularnych polskich gazet Jakub Wawrzyniak już przeszedł testy medyczne do Realu Madryt, podobno koszt jego transferu wyniesie od 3, do 13 biliardów Funtów Cypryjskich. żródło- "Polish Internet"

0

100%-towa racja!

0

Pisząc LEGENDA masz na myśli Ramosa, tak? Bo Illaramendi nawet nie zasługuje na miano piłkarza nadającego się do nawet Segunda Division.

0

Zgadzam sie! Kto niby na ich miejscu by tak nie zrobił?

0

Sytuacja w sam raz do stworzenia telenoweli o wojnie Piłkarze vs Sędziowie xddd a tak na serio, to moim zdaniem transfer Turana i Pogby jak najbardziej mi pasuje

0

Jestem Poul Pogba :P Niestety nie ma przetłumaczone tego jego opisu ;c

0

Spadłbym z krzesła, gdyby nie to że siedzę na kanapie xdd Dobree :D

0

Czyli nie tylko ja tak mam :c VeB

0

Może coś typu am. Phelps v2


0

Czyżby sarkazm???

0

I wam się to chciało pisać :D

0

A As dalej swoje. Chociaż Marca okazuje Mistrzom szacunek :D Brawa

0

Teraz tylko czekanie na wycinanie siatki przez Pique (iks de) Brawa :D

0

Za czasów jego gry w Barcy to raczej nie nurkował, więc oby do tego nie doszło xD

1

Dobrze że chociaż masz te żonę :D

0

Ja lubię Isco. I gol ładny.

1

Dla Portugalczyka nie był to najlepszy dzień. Zanim nie trafił z jedenastu metrów po raz kolejny postanowił zanurkować. Znając upodobania Portugalczyka proponujemy wakacje u wybrzeży Australii. Tam można nurkować, a przy okazji rafy koralowe zobaczymy. Tam przynajmniej nie grozi mu żółta kartka.....
Leże i nie wstaje haha :D

1

Ja to tak widzę kadrę barcy 2016:

Neymar Messi (Vietto) Suarez (H.Kane)

Isco (Iniesta) Mascherano Pogba

Alba Pique Laporte (Bartra) Cuadrado (Mało prawdopodobne , ale to moje marzenie :D )



Czekam na chejty (bezpodstawne , każdy ma inne zdanie)

Pozdro :D VeB

6

Pozdro dla hejterów Suareza :) Kolejny dobry mecz (Nie licząc z Malagą xd) Ciekawe co będziez nimza rok :D Życzę podwojenia tegorocznych statystyk :3

0

"Prezydent Barcy chciał zrzucić całą winę na Rosella" czyżby. Coś mnie ominęło? A zapomniałem, przecież to Marca. Nie mam pytań

17

Najlepszy na świecie . To jedyne co mogę powiedzieć :-)

0

Kolejny rekord zaliczony ;)

0

Moim zdaniem Suarez na plus , Początki to nie muszą być zawsze 5 goli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?