0

Pewnie większość się z Tobą nie zgodzi , ale ja popieram :-) Jeszcze będzie z niego gwiazda Barcy

0

Co do Rakiticia się zgadzam , ale nie widzę powodu by ten As pisał o tym co było , chyba nie maja już pomysłu co pisać . Pozdro :D

0

Ja stawiam Barca 3-0 albo 4-0 a Arletico i Real 2-2 albo 3-2 Realu :)

0

A wiesz pax koga ja zbluzgam? Ciebie i te Twoje "profesjonalne" komentarze , jak cości się nie podoba to woń na stronę Realu hejtować Barcę.

0

Wtf plus za to że jest murzynem ? Co to rasista czy co ? :-)

0

WTF ! Gościu ! Tu chodzi o Denisa Suareza , a nie Luisa Suareza

0

A co to ma do transferu Vermealena ??

0

Dobra decyzja ! Może w końcu Barca zacznie grać zdecydowaniej :) jak oglądałem Barca - HJK Helsinki , to zobaczyłem coś czego się ostatnio zupełnie nie widziało u Barcy , ; grę głową i zdecydowane silne strzały , takiej Barcy potrzebujemy !

11

Nie chodzi o poziom gwiazdkowy w Fifie , o jakość napastników .

5

A ja ci powiem ,e kompromitacją to jest to , że ty się udzielasz przed zakończeniem transferów

2

A ja uważam że powiedział jak jest , i nie widzę powodu do spiny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?