0

Orientuje się ktoś, ile w tamtym roku na początku kosztowała wyjazdowa koszulka Barcy?

0

@daniel32778 On nie napisał o bramkach z wolnego.

0

@Herato Rzutów wolnych akurat więcej było niż 4 mi sie wydaje.

0

@michalggg Bardzo bym chciał, żeby ich wywalili, ale małe szanse na to.

0

@Gibbon_FCB Niech cos wygra najpierw a ty juz o legendzie.

0

@Airfishu To ładnie ci sie wydaje. XD

1

@fotohobby Torre/Fati po połowie.

2

Hahahahahahhahaha jak dobrze ze sie go pozbyliśmy. Mem nie piłkarz.

1

@blakkudium W lutym ale 2026

0

@Arden A jutro komunikat że czuje dolegliwość xd

0

@AmigoBlancos Ten real same 1 to trochę ryzyko w tej formie XD

1

@AmigoBlancos Aaa, szkoda, jeszcze macie sędziów i karne. :)

0

@AmigoBlancos A co mu?

0

@Eto'o9 R10 Przeciążył po 6 meczach?

0

@BulaKG Szybki jestes

0

@Gall Paskudny to ty jestes :)

0

I to pytanie ,,Czy prezydent przesadził?" Z czym przesadził? XDDD

0

@tbas A rudy jak robi?

0

@PaPo Nie, najgorsza jest ta przerwa, ale na reprezentacje.

0

@MesQueUnClub96 W klasyku im dają 3 karne. Spokojnie

0

@AdrianFCB10 W taki sposób czyli karnymi?

0

@HolyGoalie97 Mimo wszystko to denerwuje jak przepychają takie mecze. Chociaż militao się połamał to w następnych meczach są nadzieje

0

Trzeba przyznać, że Raphinia te nogi nieźle napakował.

0

@tristan87 Dobrze, że chociaż te 50 mln wpadło.

1

@Reviven Teraz się meczymy z holendrem.

0

@normasubiektywna Pracodawca może Cię zwolnić jak będzie co chwilę na L4, a on już jest 5 miesiąc i nic nie robi w stronę tego żeby wrócić w 100%

0

@maroon Jakie brak przedłużenia umowy? XDDD

0

@Culer9002 Bruno za samo zachwoanie wylot.

0

@Litman Bo ty jesteś bliżej niego niż Flick i ty się znasz najlepiej. Lepiej siedź cicho i kibicuj mu, żeby był tak dobry jak na początku.

1

@Arden W takim razie przepraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?