Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś, ile w tamtym roku na początku kosztowała wyjazdowa koszulka Barcy?
0
@daniel32778 On nie napisał o bramkach z wolnego.
0
@Herato Rzutów wolnych akurat więcej było niż 4 mi sie wydaje.
0
@michalggg Bardzo bym chciał, żeby ich wywalili, ale małe szanse na to.
0
@Gibbon_FCB Niech cos wygra najpierw a ty juz o legendzie.
0
@Airfishu To ładnie ci sie wydaje. XD
1
@fotohobby Torre/Fati po połowie.
2
Hahahahahahhahaha jak dobrze ze sie go pozbyliśmy. Mem nie piłkarz.
1
@blakkudium W lutym ale 2026
0
@Arden A jutro komunikat że czuje dolegliwość xd
0
@AmigoBlancos Ten real same 1 to trochę ryzyko w tej formie XD
1
@AmigoBlancos Aaa, szkoda, jeszcze macie sędziów i karne. :)
0
@AmigoBlancos A co mu?
0
@Eto'o9 R10 Przeciążył po 6 meczach?
0
@BulaKG Szybki jestes
0
@Gall Paskudny to ty jestes :)
0
I to pytanie ,,Czy prezydent przesadził?" Z czym przesadził? XDDD
0
@tbas A rudy jak robi?
0
@PaPo Nie, najgorsza jest ta przerwa, ale na reprezentacje.
0
@MesQueUnClub96 W klasyku im dają 3 karne. Spokojnie
0
@AdrianFCB10 W taki sposób czyli karnymi?
0
@HolyGoalie97 Mimo wszystko to denerwuje jak przepychają takie mecze. Chociaż militao się połamał to w następnych meczach są nadzieje
0
Trzeba przyznać, że Raphinia te nogi nieźle napakował.
0
@tristan87 Dobrze, że chociaż te 50 mln wpadło.
1
@Reviven Teraz się meczymy z holendrem.
0
@normasubiektywna Pracodawca może Cię zwolnić jak będzie co chwilę na L4, a on już jest 5 miesiąc i nic nie robi w stronę tego żeby wrócić w 100%
0
@maroon Jakie brak przedłużenia umowy? XDDD
0
@Culer9002 Bruno za samo zachwoanie wylot.
0
@Litman Bo ty jesteś bliżej niego niż Flick i ty się znasz najlepiej. Lepiej siedź cicho i kibicuj mu, żeby był tak dobry jak na początku.
1
@Arden W takim razie przepraszam.