O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Z tym najlepszym koszykarzem świata, to Cię trochę poniosło, drogi autorze.

0

Ja powiem tylko tyle, Inter pięknie trzymał krótko Leo, bo nic nie mógł zagrać i szkoda tego, że bramka padła ze spalonego...

0

Przepraszam, że się czepiam, ale chyba 'upokorzony' byłoby lepiej

0

Brama z finału jest. Nr 80.

0

melonik_21,

Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było

Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał

Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.

Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)

Zobacz wszystkie

0

Wydaje się, że mamy chyba najłatwiejszą grupę :)

0

A przy okazji, chcieliście stronkę, a losowanie było na żywo na Eurosporcie :)

0

nergal34, wszystko masz przecież w systemowej tablicy znaków :)

ç - alt+0231

0

melonik_21,

Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było

Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał

Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.

Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)

0

ajjj szkoda, że Samu nie dziabnął tego sam na sam pod koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?