Demoldinh0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecinek
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym najlepszym koszykarzem świata, to Cię trochę poniosło, drogi autorze.
0
Ja powiem tylko tyle, Inter pięknie trzymał krótko Leo, bo nic nie mógł zagrać i szkoda tego, że bramka padła ze spalonego...
0
Przepraszam, że się czepiam, ale chyba 'upokorzony' byłoby lepiej
0
Brama z finału jest. Nr 80.
0
melonik_21,
Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było
Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał
Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.
Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)
0
"to piłka nożna, a zawodnicy Barcelony powinni mieć tego świadomość"
Niech to powie swojemu koledze Drogbie który zwijał się z bólu jakby mu nogi łamali... a ledwo go ktoś tknął ;)
0
mogło być 5-0, szkoda że Samu nie dziabnął sam na sam...
0
ajjj szkoda, że Samu nie dziabnął tego sam na sam pod koniec
0
nergal34, wszystko masz przecież w systemowej tablicy znaków :)
ç - alt+0231
0
Led Zeppelin królował, króluje i królować będzie panowie i panie ;)
a co do Forca1899, to polecam najlepszy koncert Lady Pank jaki słyszałem, zagrany razem z Perfektem w studiu Trójki w 2004 roku;)
0
w każdym bądź razie - brameczki miodzio ;)
0
pershing, nie polecam Codec Packów, Klite też ma gryzące się kodeki, to samo popularny jeszcze jakiś czas temu Nimo CodecPack. Najlepiej zainstalowac tylko ffdshow i xvida - wszystko śmiga.
0
rapid jest elegancki, szybki przede wszystkim
0
@judasz89
nie rozumiem jaka to różnica, przecież na rapidzie odczekujesz 60-80s i ściągasz pełnym transferem, a polski sendspace jest beznadziejny
0
@Wojtas22
gdybyś przeczytał dokładnie komunikat, dowiedziałbyś się, że błąd komunikuje cię, że aktualnie pobierasz już plik z rapidshare, poczekaj jak się skończy i dopiero ściągaj następny
0
A przy okazji, chcieliście stronkę, a losowanie było na żywo na Eurosporcie :)
0
Wydaje się, że mamy chyba najłatwiejszą grupę :)
0
Czy ktoś zauważył lekki błąd w tym artykule?
Przecież Brożek nie jest numerem 9, jego brat ma 8, a Boguski ma 9 :)
PS.
komentator wczoraj (tyle co pamiętam)
Iwański: Wisła w strojach czerwono-białych, a właściwie biało-czerwonych
Iwański: Wisła przegrywa 2:0 a właściwie 0:2
:D
0
@Adrianov
Taka ta Wisła słaba, Legia niby miała w lidze remis i zwycięstwo, tylko powiedz mi jak to jest możliwe, że jest taka dobra, a była aż 17 punktów za Wisłą? :)