O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4916
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 6

Komentarze

0

Jest Guardem więc?

0

W Denver Nuggets Mario Hezonja z pewnoscia dostawalby wiecej minut i z czasem pewnie awansowałby do pierwszej piątki bo tam z rozgrywających jest tylko Ty Lawson z niezłym procentem asyst w sezonie. W popularnych Tłokach miałby trudniej bo na jego pozycji graja Brandon Jennings, Reggie Jackson czy strzelec Caldwell-Pope wiec minut na boisku dostawał by mniej bo dla Europejczyka liga NBA jest trudniejsza do przystosowania sie (choćby przykład Miroticia z Realu który gra teraz w Chicago Bulls). W Detroit miałby możliwość grania gry kombinacyjnej pick'n'roll z Andre Drummondem jednym z lepszych centrów ligi NBA młodego pokolenia.

3

Zaważyły błędy indywidualne jak i fenomenalna gra PSG jeden z najlepszych meczów jakie rozegrała w LM jak nie najlepszy. Przy pierwszej bramce nie potrzebna zabawa Alvesa przy własnym polu karnm w konsekwencji ręka , stały fragment i przegrana walka Mascherano z Luize. Ciąg błędów. Przy drugiej bramce fatalna strata Alby na własnej połowie na rzecz Lucaa w kounsewencji t róożny, błąd w kryciu Rakiticia Veratti strzela bramke (168 cm !!!) Martwi mnie slaba postawa Iniesty od początku sezonu :(

2

Ja polecałbym Seamusa Colemana z Evertonu. Jest to jedna z najbardziej wyróżniających sie postaci w tym sezonie PL. Jest zarówno świetny w defensywie jak i w ofensywie, ma 6 bramek na koncie i zaliczyl 2 asysty. Transermarkt wycenia go na 10 mln. euro

1

Cuadrado? Jaki to z niego obrońca? Jesli ktos choc troche orientuje sie Fiorentina w Serie A to wie, że Cuadrado gra na prawej lub lewej stronie pomocy, zdarzalo sie nawet, ze grał na szpicy w Violi. Cuadrado nie posiada nawet warunkow by grac jako obronca. Boki obrony w Fiorentinie tworza Tomovic i Pasqual odpowiednio prawa i lewa strona defensywy.

Zobacz wszystkie

3

Zaważyły błędy indywidualne jak i fenomenalna gra PSG jeden z najlepszych meczów jakie rozegrała w LM jak nie najlepszy. Przy pierwszej bramce nie potrzebna zabawa Alvesa przy własnym polu karnm w konsekwencji ręka , stały fragment i przegrana walka Mascherano z Luize. Ciąg błędów. Przy drugiej bramce fatalna strata Alby na własnej połowie na rzecz Lucaa w kounsewencji t róożny, błąd w kryciu Rakiticia Veratti strzela bramke (168 cm !!!) Martwi mnie slaba postawa Iniesty od początku sezonu :(

2

Ja polecałbym Seamusa Colemana z Evertonu. Jest to jedna z najbardziej wyróżniających sie postaci w tym sezonie PL. Jest zarówno świetny w defensywie jak i w ofensywie, ma 6 bramek na koncie i zaliczyl 2 asysty. Transermarkt wycenia go na 10 mln. euro

1

Cuadrado? Jaki to z niego obrońca? Jesli ktos choc troche orientuje sie Fiorentina w Serie A to wie, że Cuadrado gra na prawej lub lewej stronie pomocy, zdarzalo sie nawet, ze grał na szpicy w Violi. Cuadrado nie posiada nawet warunkow by grac jako obronca. Boki obrony w Fiorentinie tworza Tomovic i Pasqual odpowiednio prawa i lewa strona defensywy.

0

Po jakiego grzyba wystawiacie zdjęcie Kompany'ego jak on nie jest do wzięcia z City. Zarabia tyle pieniędzy jeden z najwyższych kontraktów w drużynie i do tego jest kapitanem i czy on chciałby odejść? Szczerze wątpię. Co do Davida Luiza to nie jest klasowy obrońca popełnia zbyt dużo błędów w defensywie i dlatego gra a defensywnym pomocniku. Luiz wyróżnia się tylko swoim atomowym strzałem z dystansu. Jeśli chodzi o Marquinhosa to jest nieporozumienie jak taki ktoś może tworzyć monolit w parze z Pique jeśli Roma ma jedną z najgorszych defensyw w lidze. I nie ludzil bym sie że to będzie drugi Varane c, raczej drugim Pique to oni nie bedą. Obaj bardzo dobrze grają głową a Barcie brakuje centymetrów w obronie. Hummels świetnie wyprowadza piłkę z własnego pola karnego i ma bardzo dokładne kilkunastonetrowe podanie na nos. Ewentualnie Inigo Martinez. Niewyobrazam sobie że Barca nie kupi stopera bez stopera to nawet nie ma co marzyć o jakimś innym trofeum niż La Liga. Zobaczcie jaką potęga jest Bayern gdzie na pozycję stopera ma 4 nominalnych obrońców: Dante , Boateng , Van Buyten , Badstuber. Dzięki temu jest wieksza rotacja w składzie i na najwezniejsza część sezonu kilku zawodników może odpocząć.

0

Ucielo mi comment.
Czy Nastasić. Barca powinna sprowadzić Hummelsa lub Subotica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?