Deny
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest Guardem więc?
0
W Denver Nuggets Mario Hezonja z pewnoscia dostawalby wiecej minut i z czasem pewnie awansowałby do pierwszej piątki bo tam z rozgrywających jest tylko Ty Lawson z niezłym procentem asyst w sezonie. W popularnych Tłokach miałby trudniej bo na jego pozycji graja Brandon Jennings, Reggie Jackson czy strzelec Caldwell-Pope wiec minut na boisku dostawał by mniej bo dla Europejczyka liga NBA jest trudniejsza do przystosowania sie (choćby przykład Miroticia z Realu który gra teraz w Chicago Bulls). W Detroit miałby możliwość grania gry kombinacyjnej pick'n'roll z Andre Drummondem jednym z lepszych centrów ligi NBA młodego pokolenia.
3
Zaważyły błędy indywidualne jak i fenomenalna gra PSG jeden z najlepszych meczów jakie rozegrała w LM jak nie najlepszy. Przy pierwszej bramce nie potrzebna zabawa Alvesa przy własnym polu karnm w konsekwencji ręka , stały fragment i przegrana walka Mascherano z Luize. Ciąg błędów. Przy drugiej bramce fatalna strata Alby na własnej połowie na rzecz Lucaa w kounsewencji t róożny, błąd w kryciu Rakiticia Veratti strzela bramke (168 cm !!!) Martwi mnie slaba postawa Iniesty od początku sezonu :(
2
Ja polecałbym Seamusa Colemana z Evertonu. Jest to jedna z najbardziej wyróżniających sie postaci w tym sezonie PL. Jest zarówno świetny w defensywie jak i w ofensywie, ma 6 bramek na koncie i zaliczyl 2 asysty. Transermarkt wycenia go na 10 mln. euro
1
Cuadrado? Jaki to z niego obrońca? Jesli ktos choc troche orientuje sie Fiorentina w Serie A to wie, że Cuadrado gra na prawej lub lewej stronie pomocy, zdarzalo sie nawet, ze grał na szpicy w Violi. Cuadrado nie posiada nawet warunkow by grac jako obronca. Boki obrony w Fiorentinie tworza Tomovic i Pasqual odpowiednio prawa i lewa strona defensywy.
0
Prawdopodobnie w Barcie na nowy sezon nie będzie trzęsienia ziemi i nie ma się co oszukiwać. Każdy wie jak działa zarząd Barcy jeśli chodzi o transfery. Liczę że wkońcu sprowadza jakiegoś porządnego stopera (zabierają się do tego od 2 lat) odpowiednim kandydatem byłby Eliaquim Mangala i jakiś mlody perspektywiczny stoper Fabian Schär z Bazylei. W bramce wiadomo Marc-Andre Ter Stegen innego następcy Valdesa nie widzę. Na prawą stronę obrony proponowałbym Seamusa Colemana z Everton, świetny zawodnik jeden z najlepszych na swojej pozycji w PL każdy wie jak wygląda gra Alvesa, z roku na rok co raz słabiej a o wrzutkach nie wspomnę, wiec transfer na tę pozycję nie powinien być zaskoczeniem. Co do formacji ofensywnych nie spodziewajmy się zawiele najprawdopodobniej z wypożyczen wrócą Rafinha i Deulofeu. No i oczywiście nasz diament Halilovic który pewnie będzie stopniowo wprowadzany do drużyny, miejmy nadzieję że on rozrusza trochę ten środek pola.
0
Ja bym proponował kandydature Seamusa Colemana z Evertonu. Świetny prawy obrońca zarówno dobry w defensywie jak i w ofensywie. Ma na koncie 6 goli, więc ma bardzo dobrze ułożona prawą nogę i bardzo dobrze się podłącza do akcji ofensywnych. Jest jeszcze w dobrym wieku 25 lat więc Everton pewnie za niego by dużo nie chciał.
0
Nie wyciągałbym pochopnych wniosków po nie udanym meczu z Valencią. Fakt cała Barca grała na stojąco i nie miała pomysłu na grę zas Valencia była zabojczo skuteczna miala swoje sytuacje i je po prostu wykorzystala po naszej bardzo slabej postawie w defensywie. Jezeli taki mecz jak z Valencia przydarzylby sie z City czy z Sociedad to nie ma co marzyc o tytulach ale mysle ze to byl brak dekoncentracji ze strony zawodnikow i zlekcewazenie przeciwnika. Taki mecz jak z Valencia moze sie przydarzyc kazdemu i ten mecz nie oznacza ze mamy wymazywac z pamieci inne wielkie zwyciestwa Barcy odniesione we wspaniałym stylu. Takze Vamos 1
0
Widzę że dawanie Alvesovi słabej noty stało sie już tradycją. W czym wczoraj Dani był gorszy od "mistrza otwierających podań " Xaviego. Uważam że Dani wczoraj rozegrał jedno z najlepszych podań w tym sezonie zaś Xavi pokazał swoją standardową twarz a mianowicie zwalnianie akcji brak otwierających podań zero ryzyka. Wczoraj Dani posłal piękne otwierające podanie do Messiego czyli zagral tak jak to powinien zrobić Xavi a Creus jak wiadomo to nie ten sam zawodnik z przed 2, 3 lat. Ponadto Alves nie popełnial błędów w defensywie i cały czas był pod grą, jego dośrodkowania sprawiały wiele problemów pod bramką Jimeneza. Może w paru sytuacjach powinien podjąc lepsza decyzję ale generalnie występ na plus i z pewnością lepszy od Xaviego. In plus napewno strzał z dalekiej odległości który mógłby sprawić wiele problemów Jimenezowi.
0
Dlaczego Alves ma nizsza note od Alby? Nie sadze zeby Dani zagral gorzej w defensywie od Jordiego. To własnie Alba dal sie tak latwo ograc po swojej stronie Turanowi, ale Pique byl tam gdzie byc powinien i dobrze zachowal sie w tej sytuacji. To była jedna z najgrozniejszych akcji Atletico jak nie najgrozniejsza. Jesli chodzi o gre do przodu to Dani tez niczym nie ustepowal Albie, fakt moze czasem nie wracal ale z tego wiekszych konsekwencji nie bylo. Dani bardzo dobrze pokazywal sie do gry, duzo gral na jeden kontakt, swietnie panowal nad pilka, trudno mu ja bylo zabrac, obroncy ATM nawet uciekali sie do faulu. Trzeba zaznaczyc ze nasi obaj boczni obroncy dostali zolte kartoniki. Jordi za faul na Juanfranie a Alves chyba za jakies dyskusje.
0
Alexis zagrał dobry mecz. Swój występ zakończył z kluczową asystą do Neymar, więc chyba nie aż tak źle :) W pierwszej połowie fajnie dryblował i grał na jeden kontakt z Montoya, prawa strona dobrze wyglądała. Mogł strzelić gola ale to była trudna sytuacja poniewaz myslal ze jest na spalonym i zanim sie zorientowal Musacchio zdołał jeszcze uniemozliwic czysty ztrzal Sanchezowi, decydowaly ułamki sekund. W drugiej połowie błysnął pieknym podaniem do Cesca gdyby Cesc to strzelił fajna brameczka by była a asysta cud, malina i ultramaryna ^^
0
Alexis popisał sie bardzo ładną asystą :) Ładnie dogral do Vidala który zdobyl bramkę.
0
,,nie wyklucza się ukrytych negocjacji z innym trenerem, którego nazwisko byłoby dla wszystkich niespodzianką" - Myślę, że to będzie Michael Laudrup :)
0
Zgadzam sie z aDiQ bardzo trafny komentarz.
0
Cenne doświadczenie w pracy z AS Roma... Pff też mi coś długo tam miejsca nie zagrzal a to o czymś świadczy że odrazu po sezonie pozegnano się z Enrique.
0
Jestem za Laudrupem ponieważ Swansea za jego kadencji gra piłkę przyjemna dla oka i udało mu się awansować ze Swansea do europejskich pucharow :)
0
Topowych środkowych obrońców nie brakuje, moje typy to : N'kolou z Marsylii, Sakho z PSG, Mangala z Porto oraz Vertonghen. Osobiście postawiłbym na Vertonhgena z Tottenhamu poniewaz miał niesamowity sezon w Premier League był nie do przejścia, wygrywał pojedynki główkpwe i z powodzeniem może występowac na lewej stronie defensywy. W razie kontuzji Alby byłby dobrą alternatywą a jak wiemy Adriano jest zawodnikiem prawonożnym :)
0
Włosi przegrali 2 razy z Hiszpanią raz w Pucharze Konfederacji i raz w finale EURO 2012. Na EURO byli w tej samej grupie i zremisowali 1:1 :)
0
Spox. Adil Rami też jest ciekawą opcją postawny i dobrze grający głową obrońca a na dodatek ograny w La Liga. Moimi kandydatami są równiez Alderweireld i Agger.
0
To chyba Ty niewiesz że futbolem w dzisiejszym świecie rządzą pieniądze. Przypuszczalbys kiedykolwiek że Real kupi Ronaldo za takie pieniądze. Bayern kupił Gotze i prawdopodobnie kupi Lewego. Więc nie mów mi że szansę na kupno Hummelsa są znikome. Wykladasz tyle pieniędzy ile chce klub i masz zawodnika. A i dla Twojej wiadomości nie jestem chlopaczkiem z fify za którego mnie uważasz.
0
Ja tylko nie rozumiem dlaczego niektórzy skteslaja Hummelsa. Jak można oceniać zawodnika na podstawie kilku błędów w obrębie całego sezonu? Nie mowcie mi tylko że żaden klasowy obrońca nie popełnial błędów. Szukamy drugiego obrońcy do pary z Pique o charakterystyce Puyola. No błagam nikt nie zastąpi Puyola bo on był sercem Barcy a każdy zawodni ma inną charakterystykę. A może będzie miał coś czego Puyol nie miał ? Nie sprawdzimy tego dopóki nie zaufamy Hummelsowi. Nie warto go skreslac bo więcej miał tych meczy udanych niż tych słabszych. Jest reprezentantem swojego kraju i grał na EURO.
0
No niewiem mógłby jeszcze być Daniel Agger solidny obrońca. Duńczyk z Liverpoolem nic nie wygra tymbardziej że z Live może odejść Suarez. Live już dawno nie było w wielkiej czwórce PL jedyne na co ich stać to LE.
0
Toby Alderweireld z Ajaxu Amsterdam. Stoper z Belgii a jak wiadomo belgowie sie sprawdzają ^^
0
A co powiecie na temat Toby'ego Alderweirelda z Ajaxu Amsterdam. Jest środkowym obrońcą z Belgii może występować również na prawej stronie defensywy (tak gra w reprezentacji). Może byłby dobrym wyborem bo jak wiemy środkowi obrońcy z Belgii z Ajaxu sprawdzaja sie. Takimi przykładami są choćby Vermaelen i Vertonghen.
0
Ucielo mi comment.
Czy Nastasić. Barca powinna sprowadzić Hummelsa lub Subotica.
0
Po jakiego grzyba wystawiacie zdjęcie Kompany'ego jak on nie jest do wzięcia z City. Zarabia tyle pieniędzy jeden z najwyższych kontraktów w drużynie i do tego jest kapitanem i czy on chciałby odejść? Szczerze wątpię. Co do Davida Luiza to nie jest klasowy obrońca popełnia zbyt dużo błędów w defensywie i dlatego gra a defensywnym pomocniku. Luiz wyróżnia się tylko swoim atomowym strzałem z dystansu. Jeśli chodzi o Marquinhosa to jest nieporozumienie jak taki ktoś może tworzyć monolit w parze z Pique jeśli Roma ma jedną z najgorszych defensyw w lidze. I nie ludzil bym sie że to będzie drugi Varane c, raczej drugim Pique to oni nie bedą. Obaj bardzo dobrze grają głową a Barcie brakuje centymetrów w obronie. Hummels świetnie wyprowadza piłkę z własnego pola karnego i ma bardzo dokładne kilkunastonetrowe podanie na nos. Ewentualnie Inigo Martinez. Niewyobrazam sobie że Barca nie kupi stopera bez stopera to nawet nie ma co marzyć o jakimś innym trofeum niż La Liga. Zobaczcie jaką potęga jest Bayern gdzie na pozycję stopera ma 4 nominalnych obrońców: Dante , Boateng , Van Buyten , Badstuber. Dzięki temu jest wieksza rotacja w składzie i na najwezniejsza część sezonu kilku zawodników może odpocząć.
0
Brakuje mi tu Chico Floresa ze Swansea choćby za Albiola. No i może dałbym jeszcze Michu :)
0
Teraz jeszcze Ter Stegen na bramkę i Hummels. Po tym co wczoraj widziałem w finale stwierdziłem że Mats to nie jest ta sama charakterystyka co Pique. Więc mam nadzieję że będą się dobrze uzupełniali na srodku defensywy.
0
Zdecydowanie Mats Hummels. Thiago Silva z PSG jest nie do wyjęcia i raczej PSG nie kupowałoby obrońcy na jeden sezon, Silva ma stanowic ich filar defensywy. Thiago ma już swoje lata wiec jeszcze pogra z kilka sezonów na najwyzszym poziomie w barwach PSG. Hummels bardzo dobrze gra głowa a charakteryzuje go dokladne crossowe zagranie na kilkadzisiat metrow.To powinien byc na sz priorytet. BVB powinno go puscic jak zobaczy 25-30 mln.
0
Ter Stegen to najlepsza opcja jest młody i perspektywiczny. Co do innych bramkarz De Gei SAF nie puści bo dla United ti będzie bramkarz na lata. Thibaut Curtouis Chelsea też go nie sprzeda poniewaz to będzie naturalny następca Petra Cecha. Nie zgodzę się z opinią że Ter Stegen sobie ne poradzi mimo że jest nieopierzony posiada wielki talent. Monchengladbach może i jest sredniakiem ale czy Atletico nim nie było jak United kupowało De Gee?