11 lutego 2012, 22:18
0
Kocham cie Katalonio :)
27 maja 2009, 22:55
Visca El Barca !!
6 maja 2009, 22:44
Kurde prawie sie poplakalem xD Visca El Barca
11 listopada 2008, 11:05
Ma chłopak dużo racji... moim zdaniem ronaldo rzeczywiście był najlepszy i mimo iż go nie trawie to jemu sie należy ta nagroda. Gorsza sprawa z Realem bo jeśli oni bez formy zdobywają tyle punktów to jak to bedzie wyglądało jak tą forme złapią a co napewno wkońcu nastanie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kocham cie Katalonio :)
0
Visca El Barca !!
0
Kurde prawie sie poplakalem xD Visca El Barca
0
Ma chłopak dużo racji... moim zdaniem ronaldo rzeczywiście był najlepszy i mimo iż go nie trawie to jemu sie należy ta nagroda.
Gorsza sprawa z Realem bo jeśli oni bez formy zdobywają tyle punktów to jak to bedzie wyglądało jak tą forme złapią a co napewno wkońcu nastanie.
0
Visca El Barca !!
0
Kurde prawie sie poplakalem xD Visca El Barca
0
Kocham cie Katalonio :)
0
Ma chłopak dużo racji... moim zdaniem ronaldo rzeczywiście był najlepszy i mimo iż go nie trawie to jemu sie należy ta nagroda.
Gorsza sprawa z Realem bo jeśli oni bez formy zdobywają tyle punktów to jak to bedzie wyglądało jak tą forme złapią a co napewno wkońcu nastanie.