DiMb0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oświęcim
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham cie Katalonio :)
0
Visca El Barca !!
0
Kurde prawie sie poplakalem xD Visca El Barca
0
Ma chłopak dużo racji... moim zdaniem ronaldo rzeczywiście był najlepszy i mimo iż go nie trawie to jemu sie należy ta nagroda.
Gorsza sprawa z Realem bo jeśli oni bez formy zdobywają tyle punktów to jak to bedzie wyglądało jak tą forme złapią a co napewno wkońcu nastanie.