1

@Aureczek jak byś napisał, że oddasz za darmo to by głupio nie pisali tylko by się łasił jeden z drugim. Natomiast gdy trzeba trochę kasy wydać to piszą głupoty. Może ktoś normalny Ci odpisze, ale takich niewielu na LR.

2

@Ryoumen @blakkudium zastanawia mnie długość tej koszulki. Kurwa lekko długawa xd Ja wiem, że Barca szuka oszczędności ale az tak żeby grać bez spodenek.

0

@Tasde super! Szkoda, że tyle trzeba czekać ehh. Al mniejsze kolejki na stacjach żeby zapłacić za paliwo i nie czekać na hołotę która przyszła zrobic zakupy jak w supermarkecie i zamówienie na żarcie jak w restauracji.

5

@BulaKG jak już leży i się czołga to wchodzi nuta


1

@Lionel_Messi10 łysy pff, ale brzydki. Kurna co z tym zrobić xd.

1

@Lionel_Messi10 a ty, trzeci brzydki :)

1

@blakkudium chyba na 2:1

1

@macio_944 Tadzik na górę!

1

@tadzik447
wszech czasów

• Definicja

oceniany na przestrzeni dziejów jako najważniejszy pod jakimś względem spośród osób lub rzeczy danego rodzaju.


Więc słormułowanie "wszech czasów" nie obejmuje czasu nieskończonego ani tego który ma nastąpić.

0

@FcPortoFan1999 ale jak to młodsi? Gra będzie od 18+ :)
Gowniaki będą łamać prawo?! Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie.

0

@FcPortoFan1999 pewnie gdyby teraz wyszła to by tak było. A moim zdaniem i tak wyjdzie dopiero na jesień. Premiera na maj to tak powiem trochę srednio, czas wakacyjny.

0

@FcPortoFan1999 albo będzie aktualizowana co jakiś czas coś na wzór gta online. Bardzo bym chciał by miasto i okolice zmieniały się z czasem coś na wzór z rdr2 tylko o wiele bardziej rozbudowane. Przykładowo grasz 5 lat i jest znaczącą różnica względem "nowej" gry.

0

@FcPortoFan1999 może za 30 lat wygra, albo w tym roku. Mało to światów równoległych :D może twoja ekipa jest gdzieś hegemonem LM i nigdy nie oddała tytułu :)

1

@FcPortoFan1999 a gta7 2077

1

@macio_944 czyli tak jak pisałem w grudniu, że nie możliwe jest by gra ukazała się w 2025. Trochę lipa że w maju. Wolę premiery na jesien, pogoda do dupy to można grać a tak to szkoda wiosny i lata na gry.
Ooby przesunęli na październik 2026:)

1

@Lionel_Messi10 standardy nigdzie się nie zmieniają. Gruby na bramce xd.

0

4

@jowita i @Luciano99 wydali nowy magazyn "DEJ"
https://ibb.co/PzmqcFjS

1

@FCBWKS jestem pełen podziwu waszego optymizmu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KamQiX a ludzie to przeżywają i że niby dla beki to oglądają.

0

@A4ron desantują się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 jedno jest pewne 8 części większość z nas nie dożyje.

0

Oby pan Karol został na kolejny sezon.
real i Barca jak i cały świat potrzebuje go na tym stanowisku.

1

Sędzia prawdopodobnie będzie zwolniony dyscyplinarnie za czerwo na Rüdiger.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?