DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37914 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aureczek jak byś napisał, że oddasz za darmo to by głupio nie pisali tylko by się łasił jeden z drugim. Natomiast gdy trzeba trochę kasy wydać to piszą głupoty. Może ktoś normalny Ci odpisze, ale takich niewielu na LR.
2
@Ryoumen @blakkudium zastanawia mnie długość tej koszulki. Kurwa lekko długawa xd Ja wiem, że Barca szuka oszczędności ale az tak żeby grać bez spodenek.
0
@Tasde super! Szkoda, że tyle trzeba czekać ehh. Al mniejsze kolejki na stacjach żeby zapłacić za paliwo i nie czekać na hołotę która przyszła zrobic zakupy jak w supermarkecie i zamówienie na żarcie jak w restauracji.
5
@BulaKG jak już leży i się czołga to wchodzi nuta
1
@Lionel_Messi10 łysy pff, ale brzydki. Kurna co z tym zrobić xd.
1
@Lionel_Messi10 a ty, trzeci brzydki :)
1
@blakkudium chyba na 2:1
1
@macio_944 Tadzik na górę!
1
@tadzik447
wszech czasów
• Definicja
oceniany na przestrzeni dziejów jako najważniejszy pod jakimś względem spośród osób lub rzeczy danego rodzaju.
Więc słormułowanie "wszech czasów" nie obejmuje czasu nieskończonego ani tego który ma nastąpić.
0
@FcPortoFan1999 ale jak to młodsi? Gra będzie od 18+ :)
Gowniaki będą łamać prawo?! Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie.
0
@FcPortoFan1999 pewnie gdyby teraz wyszła to by tak było. A moim zdaniem i tak wyjdzie dopiero na jesień. Premiera na maj to tak powiem trochę srednio, czas wakacyjny.
0
@FcPortoFan1999 albo będzie aktualizowana co jakiś czas coś na wzór gta online. Bardzo bym chciał by miasto i okolice zmieniały się z czasem coś na wzór z rdr2 tylko o wiele bardziej rozbudowane. Przykładowo grasz 5 lat i jest znaczącą różnica względem "nowej" gry.
0
@FcPortoFan1999 może za 30 lat wygra, albo w tym roku. Mało to światów równoległych :D może twoja ekipa jest gdzieś hegemonem LM i nigdy nie oddała tytułu :)
1
@FcPortoFan1999 a gta7 2077
1
@macio_944 czyli tak jak pisałem w grudniu, że nie możliwe jest by gra ukazała się w 2025. Trochę lipa że w maju. Wolę premiery na jesien, pogoda do dupy to można grać a tak to szkoda wiosny i lata na gry.
Ooby przesunęli na październik 2026:)
1
@Lionel_Messi10 standardy nigdzie się nie zmieniają. Gruby na bramce xd.
0
@Ojciec5tkidzieci alkohol.
4
@jowita i @Luciano99 wydali nowy magazyn "DEJ"
https://ibb.co/PzmqcFjS
0
Panowie jak tam u Was z optymizmem?
https://ibb.co/LKw5y3W
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15586938#comment-15586938
@capoN
@MessiForeverTheBest
@Cyzix
@FCBWKS
1
@FCBWKS jestem pełen podziwu waszego optymizmu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KamQiX a ludzie to przeżywają i że niby dla beki to oglądają.
5
Niejaki. @Rarenzio "Wielki kibic Barcy" zaistniał na chwilkę w gorących.
To są komenatrze na szybko znalezione. Naprawdę nie trzeba szukać podobnych wpisów bo takie są co drugi komentarz.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12019435#comment-12020471
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11931178#comment-11933918
https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony,dyskusja-11962923.html#comment-11962923
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12064706#comment-12064773
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11945906#comment-11946365
https://www.fcbarca.com/106655-el-mundo-upublicznia-warunki-umowy-gerarda-pique-najlepiej-oplacanego-obroncy-swiata,dyskusja-12244689.html#comment-12245949
0
@A4ron desantują się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 jedno jest pewne 8 części większość z nas nie dożyje.
0
Oby pan Karol został na kolejny sezon.
real i Barca jak i cały świat potrzebuje go na tym stanowisku.
1
Sędzia prawdopodobnie będzie zwolniony dyscyplinarnie za czerwo na Rüdiger.