0

@PatrykBarca wchodzisz w to czy nie?

0

@BulaKG potrzebujesz pomocy czy sam będziesz pił?

0

@Eklerek ok, mimo że nie spełniłeś wymogów, zapisuje.

1

Zakladam stowarzyszenie anonimowych alkocholików.

Jak sie zapisać?
Osoby które potrzebują pomocy proszone są zapisać się, poprzez komentarz (alko)

Wspólnymi siłami sprawimy, że alkohol zniknie.

Nie oznaczam by nie wywierać presji.

17

@Gibbon_FCB a kiedy Messi zmarł? Kurna, nie jestem na bieżąco.

3

@Luciano99
@lucjan vs @Luciano99 to była by walka.

0

Coś czuję, że Hansi zabawi tu na dłużej czy to dobrze czy nie. Nie czas by to oceniać.

Ale jedno jest pewne w ostatnim sezonie będzie łysy jak @Danny Gaucho

0

@Eklerek ehh Kubica:( co to byłby za kierowca. I ta Kanada

1

@Eklerek dokładnie. Ale Gołota też przyjmował strzały takie, że nie jednego by powaliły a on stał.

Efekt tego widać.

2

@Cobra303 w domu.

3

@DonAndresFCB nie ma co się przejmować. I żyje się dalej i zyje się dalej. Pozdro.

1

@Eklerek ale co edrju to edrju.
Kto oglądał na żywo walkę Riddickiem Bowe ten wie.
Szkoda wielka.

1

@Eklerek dzięki za info.

1

A endrju Andrzej Gołota, to o której?

1

@Kapitan hawk LR Explosion

0

@Sysia11 ok. Na spokojnie. Czyli my( Braca) nie mamy mentalu ale real już go ma?

0

@clyde no to nie ma co wyrokować. To jest piłka, zmienna jak kobieta pff znaczy jak kalejdoskop.

0

@Rewolucja123 ok. Zgadza się. A na przestrzeni wieloletniej.

0

@clyde real już wygrał jutrzejszy mecz?

Podaj wynik to obstawie u buka.

2

@Sysia11 kiedy Atletico wygrało jakiś puchar przypomnij? Co do realu to wiemy o co chodzi.

3

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle syn z potrzebą.

1

Przynajmniej wszystkie prześcieradła zablokowane które uniemożliwiają funkcjonowanie serwisu, jak to nie dawno było.
Prawda @Kapitan hawk

1

@kuz całkiem możliwe, bo zamiast dać się ograć Wojtkowi w kilku meczach. To nie bo po co.

0

Lewy jakby w innym świecie.

0

@jacobFCB moje wnioski. Zmienić tylko bramkarza. Ale to nie jest niemożliwe w obecnej sytuacji.

3

Walić to, nie ten wiek by się przejmować wynikiem meczu.
Bo gdyby się przejmować każdą porażka Barcy to już dawno...

Za chwile święta i sylwester.
Po piwku dla każdego.
https://ibb.co/vqxjvLv

0

@Comentateiro ty rozliczyłeś mecz przed jego ropoczeciem.
Co akurat w tym przypadku Ci się udało.
Zobaczymy ile razy.

Akurat co do meczów to nie mam żadnego ciśnienia.

0

@Comentateiro pamiętam doskonale. Pamiętam tez, ze wyrok już przed meczem postawiles.

Gra była ok. Gdyby tak nieskuteczność. Co nic wspólnego nie miało z tym co napisałeś.

1

@Comentateiro a miało być tak pięknie i się zesrało.

1

No trudno raz się przegrywa a innym razem też się przegrywa.


Czy MC kontaktowało się z nami w ostatnim czasie jak obdarować prezentami wrogów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?