Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 to gala? Z samej mordy bym mu zaje... To taki typ widzę, że gadkę z nim trzeba by było zacząć od strzała w pysk wtedy dopiero rozmawiać.
3
Niech biorą, bo wart z 40 przeciętny piłkarz.
0
@barcanawieki też mógłbym tak napisać nie będąc dziennikarzem.
0
Niech ten kasztan nie strzela, bo będą Boga z niego robić, natlucze goli jakiemuś pizdziskanowi i goat od razu, sroat kuźwa.
1
@Comentateiro oni zrobili to dla turystów, właśnie jestem na wakacjach i se wtedy po piwo do baru idę. Amerykanie to mają łeb.
13
Messi good goals, good dribles, good assist.
Ronaldo good morning, good night.
5
Messi 5
Halland 2
Mbappe 2
Kane 2
Crystiano siuu 41 years old
0
Komentarz z notatnika w stylu, jak pochwalić i zganic jednocześnie XD
https://ibb.co/1tT03wWR
0
@AmigoBlancos nie obstawiam meczy, zdarzyło mi się, ale bardzo mało.
1
Co tam narzekacie na jakieś słabe temperatury w polszy? Człowiek se leży za granicą na zegarze prawie 40 dychy i jest bosko.
19
Messi 3
Halland 2
Mbappe 2
Kane 2
Ronaldo 41 years old
0
Nasz Gordon póki co to nie obecny
2
Krysztianu pokazuje spalonego, bo nitk inny nie może być bohaterem, ego na to nie zezwala
1
Buhahaha kongo bongo
0
@Frimpong widać boli was pojazd po tym placku
0
@Eklerek brać udział w grze? Choćby co 10 minut wyszedł do jakiegoś podania, ale jest po prostu cienki
0
@AmigoBlancos jak cały real chciałeś powiedzieć
0
Żelus tylko stoi i czeka aż mu dadzą patelnie, Boże jak może taki typ być w reprezentacji! Zasługi nie grają.
0
Kevin hart widzę gra
0
Kongo bongo pewnie dostanie parę bramek, liczę jednak że żelus się skompromituje
4
Ale typ, co za ułożenie nogi, niepodrabialny
0
@RoberDzik to pierwszy mecz na który wstałem
0
@Korsain obudził wszystkie dzieci i georgine, jak dostał powiadomienie o golach
5
Trzask pekajacych dup gdyby 2x zdobyli MŚ ehhh
2
Dobrze, że już urlopik wczoraj jeszcze pobudka o 5 do kołchozu, później jak zasnę to może wstanę w południe :)
1
Przecież ronaldu nie śpi musiał wstać zobaczyć goata.
5
Crystianu będzie ładował po rozpoczęciu od połowy na bramę od razu, musi nadrobić.
8
Ale w Argentynie widać szybkość, jakieś takie inne granie, bardziej agresywne szybkie akcje jak trzeba, jakby grali faktycznie dla kraju a nie jak wiekrzosc dla Instagrama.
14
Mój kot w szoku co ja odpier... o 3 w nocy.
0
Marciniak do mikrofonu powie, że przekręcił nas w LM z Interem.