2

@LAMC_10 to gala? Z samej mordy bym mu zaje... To taki typ widzę, że gadkę z nim trzeba by było zacząć od strzała w pysk wtedy dopiero rozmawiać.

3

Niech biorą, bo wart z 40 przeciętny piłkarz.

0

@barcanawieki też mógłbym tak napisać nie będąc dziennikarzem.

0

Niech ten kasztan nie strzela, bo będą Boga z niego robić, natlucze goli jakiemuś pizdziskanowi i goat od razu, sroat kuźwa.

1

@Comentateiro oni zrobili to dla turystów, właśnie jestem na wakacjach i se wtedy po piwo do baru idę. Amerykanie to mają łeb.

13

Messi good goals, good dribles, good assist.
Ronaldo good morning, good night.

5

Messi 5
Halland 2
Mbappe 2
Kane 2
Crystiano siuu 41 years old

0

Komentarz z notatnika w stylu, jak pochwalić i zganic jednocześnie XD
https://ibb.co/1tT03wWR

0

@AmigoBlancos nie obstawiam meczy, zdarzyło mi się, ale bardzo mało.

1

Co tam narzekacie na jakieś słabe temperatury w polszy? Człowiek se leży za granicą na zegarze prawie 40 dychy i jest bosko.

19

Messi 3
Halland 2
Mbappe 2
Kane 2
Ronaldo 41 years old

0

Nasz Gordon póki co to nie obecny

2

Krysztianu pokazuje spalonego, bo nitk inny nie może być bohaterem, ego na to nie zezwala

1

Buhahaha kongo bongo

0

@Frimpong widać boli was pojazd po tym placku

0

@Eklerek brać udział w grze? Choćby co 10 minut wyszedł do jakiegoś podania, ale jest po prostu cienki

0

@AmigoBlancos jak cały real chciałeś powiedzieć

0

Żelus tylko stoi i czeka aż mu dadzą patelnie, Boże jak może taki typ być w reprezentacji! Zasługi nie grają.

0

Kevin hart widzę gra

0

Kongo bongo pewnie dostanie parę bramek, liczę jednak że żelus się skompromituje

4

Ale typ, co za ułożenie nogi, niepodrabialny

0

@RoberDzik to pierwszy mecz na który wstałem

0

@Korsain obudził wszystkie dzieci i georgine, jak dostał powiadomienie o golach

5

Trzask pekajacych dup gdyby 2x zdobyli MŚ ehhh

2

Dobrze, że już urlopik wczoraj jeszcze pobudka o 5 do kołchozu, później jak zasnę to może wstanę w południe :)

1

Przecież ronaldu nie śpi musiał wstać zobaczyć goata.

5

Crystianu będzie ładował po rozpoczęciu od połowy na bramę od razu, musi nadrobić.

8

Ale w Argentynie widać szybkość, jakieś takie inne granie, bardziej agresywne szybkie akcje jak trzeba, jakby grali faktycznie dla kraju a nie jak wiekrzosc dla Instagrama.

14

Mój kot w szoku co ja odpier... o 3 w nocy.

0

Marciniak do mikrofonu powie, że przekręcił nas w LM z Interem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?