0

@Luciano99 tyle, że Cancelo byłby odpowiedzialny za ofensywe a Balde jedynie bronił. No i nie ma alternatywy za niego.

0

Jedziemy po Ferranie a ten nie wiele odstaje w kanadyjce od mekambe, gdzie jeden jest po prostu sredniakiem grającym połowę spotkań a drugi piłkarzem, który po erze Messiego i Krystianu miał być najlepszym na świecie.

0

Ja na miejscu Flicka dałbym na wtorek taki skład
Garcia
Kounde Martin, Eric, Balde
Pedri Frenkie
Fermin
Yamal Lewy Cancelo

0

Co śpiewają kibice teraz?

0

Real jeszcze w środę remont u Niemców zrobi i mogą kończyć sezon, kurde wakacje w kwietniu, ale życie.

2

Będzie standardowo 'żaden z piłkarzy nie wypowiedział się po meczu'
Alvaro arbeloa - to moja wina.

7

Barcelona ulepiona z gowniakow w dodatku cześć sezonu bez Raphini czy pedriego, obroni majstra grając przeciwko galacticos 2.0 XD

0

Pieprzony symulant

1

Jak sędziów ubrali hahahaha wyglądają jak uczniowie.

1

18 lat ile on wkłada w ten mecz, niemożliwy chłopak jest

2

Wierzę do końca, grunt to nie stracic gola. Cubarsi nie zrobil nic a wyleciał taka prawda. Szkoda, że gol padł zjebane kotletico 200% farta.

0

Nie no kurwa mac to za dużo dla mnie ja pierdole

0

Znowu psychiczna gęba simeone.

5

Kolega mi wysłał, a jest za Realem
https://ibb.co/QjYJvK39

17

No i Trump przez Ciebie znowu muszę tyrać na tego kierownika grubego nieroba.

2

Real ma wyjazd do Niemców, ogarnijcie się, niemieckie przyśpiewki brzmią jak same przekleństwa zesrają się tam.

2

Czekam na akcje jak pysio z nr 7 będzie podawać piłkę kimichiowi a temu będzie wypadać przy wyrzucie z autu, pamiętacie?

3

Gadka Vinicjusza do sędziego wygląda mniej więcej tak 'bla bla blablabla, bla! Bla bla'

1

@PIWOSZ89 walić świat byle prześcieradła przepieprzyly

0

Hymn śpiewają i czytają z telebimu który jest opóźniony XD

4

Wszyscy wiemy jak to się skończy xd

1

Zbieram się na kredyt na mieszkanie a kręgosłup mnie je.. ie jak cholera, ale do jutra wytrzymam

1

Już dzisiaj kiksy piłkarzy Bayernu na tym gównolicie i szpagaty przez które przewala mecz. Tak będzie.

10

@Pawlak1992 i kto jest debilem jak widać wiekszosc xd

12

Śmiesznie będzie jak simeone swoją taktyka oszczędzania wczoraj zawodników przed LM i tak przepieprzy wszystko w tydzień xd

0

Kłoda level master xd

5

Ta nogę to w dupe miał sobie wsadzić? Wybił piłkę.

2

Mallorca sprawiła, że dzisiejszy mecz bez stresu dla nas.

0

Dobra czas na MC Donalda

0

@MesQueUnClub_87 zdajesz sobie sprawę ile osób się tam przewinie? Skąd masz wiedzieć jak tankują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?