Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 tyle, że Cancelo byłby odpowiedzialny za ofensywe a Balde jedynie bronił. No i nie ma alternatywy za niego.
0
Jedziemy po Ferranie a ten nie wiele odstaje w kanadyjce od mekambe, gdzie jeden jest po prostu sredniakiem grającym połowę spotkań a drugi piłkarzem, który po erze Messiego i Krystianu miał być najlepszym na świecie.
0
Ja na miejscu Flicka dałbym na wtorek taki skład
Garcia
Kounde Martin, Eric, Balde
Pedri Frenkie
Fermin
Yamal Lewy Cancelo
0
Co śpiewają kibice teraz?
0
Real jeszcze w środę remont u Niemców zrobi i mogą kończyć sezon, kurde wakacje w kwietniu, ale życie.
2
Będzie standardowo 'żaden z piłkarzy nie wypowiedział się po meczu'
Alvaro arbeloa - to moja wina.
7
Barcelona ulepiona z gowniakow w dodatku cześć sezonu bez Raphini czy pedriego, obroni majstra grając przeciwko galacticos 2.0 XD
0
Pieprzony symulant
1
Jak sędziów ubrali hahahaha wyglądają jak uczniowie.
1
18 lat ile on wkłada w ten mecz, niemożliwy chłopak jest
2
Wierzę do końca, grunt to nie stracic gola. Cubarsi nie zrobil nic a wyleciał taka prawda. Szkoda, że gol padł zjebane kotletico 200% farta.
0
Nie no kurwa mac to za dużo dla mnie ja pierdole
0
Znowu psychiczna gęba simeone.
5
Kolega mi wysłał, a jest za Realem
https://ibb.co/QjYJvK39
17
No i Trump przez Ciebie znowu muszę tyrać na tego kierownika grubego nieroba.
2
Real ma wyjazd do Niemców, ogarnijcie się, niemieckie przyśpiewki brzmią jak same przekleństwa zesrają się tam.
2
Czekam na akcje jak pysio z nr 7 będzie podawać piłkę kimichiowi a temu będzie wypadać przy wyrzucie z autu, pamiętacie?
3
Gadka Vinicjusza do sędziego wygląda mniej więcej tak 'bla bla blablabla, bla! Bla bla'
1
@PIWOSZ89 walić świat byle prześcieradła przepieprzyly
0
Hymn śpiewają i czytają z telebimu który jest opóźniony XD
4
Wszyscy wiemy jak to się skończy xd
1
Zbieram się na kredyt na mieszkanie a kręgosłup mnie je.. ie jak cholera, ale do jutra wytrzymam
1
Już dzisiaj kiksy piłkarzy Bayernu na tym gównolicie i szpagaty przez które przewala mecz. Tak będzie.
10
@Pawlak1992 i kto jest debilem jak widać wiekszosc xd
12
Śmiesznie będzie jak simeone swoją taktyka oszczędzania wczoraj zawodników przed LM i tak przepieprzy wszystko w tydzień xd
0
Kłoda level master xd
5
Ta nogę to w dupe miał sobie wsadzić? Wybił piłkę.
2
Mallorca sprawiła, że dzisiejszy mecz bez stresu dla nas.
0
Dobra czas na MC Donalda
0
@MesQueUnClub_87 zdajesz sobie sprawę ile osób się tam przewinie? Skąd masz wiedzieć jak tankują.