0

Balde strasznie upośledzony z tą lewa noga, nawet piłki prawa nie potrafi prowadzić

0

@Kuchar Rubik

0

Leszek mówił byś przez jakiś modulator głosu, może by r wymawial i dało by się tego wtedy słuchać a tak rzygać się chce.

0

Gdzie oni szczelajom w opony? Jprdl

0

Posiadam laptop Lenovo loq 15 który ma dysk 512gb ssd i chciałbym dołożyć drugi, jest slot. Czy musi być to taki sam dysk czy może być szybszy?

0

@tbas jak używam obecnie s25 ultra to bezsens zmieniać taki telefon co rok, może gdzie dopiero s28 jak wyjdzie, będzie miał już istotne zmiany.

0

Poproszę szybki skrót madryli, benfica ma szansę?

0

Jaka strzelanka jest teraz na topie prócz csa? Szukam coś do gry multi, dawno grałem w cod 4 medal of honor i takie klimaty mi odpowiadają.

0

Pytanie mam do osób które dużo grają na pc. Miałem przerwę jakaś 15 letnia, ale wzięło mnie teraz na wieczorne granie zakupiłem jakiś tam lapek, który powninen sobie z większością poradzić. Kiedyś byłem fanem moha spearhead online, grywalem sporo wojen nawet reprezentowałem w clan base team Poland, później coda 4 multi i gdzieś wtedy kończyłem karierę. Nigdy nie byłem fanem CS, kompletnie ten model gry mi nie przypadł.
Teraz potrzebuje polecajki na multi z lat 2015 - 2025 w klimatach coda, ew właśnie medal of honor z dużą ilością serwerów i spora grywalnoscia no i realizmem wojny bez dziwnych przesadnych sztucznych wspomagaczy. Myślałem o cod 2019 MW 3, ale może coś polecicie?

0

Martin fuczy jakby wrócił z roboty w kamieniołomach

4

Jak taki klub może funkcjonować bez dopingu, masakra jakaś jaki piknik na trybunach.

1

Te wrzutki cancelo wydają się takie proste a ta ameba balde nic nie potrafi.

0

Balon de playa śpiewają? Xd

1

Dzień dobry, przedstawiam wam penalty turtle ninja.
https://ibb.co/gbbY4f40

0

Szukam jakiegoś laptopa używkę celuje czasem zagrać w starego medal of honor i może zagrałbym w jakiegoś coda no MW3 multi, w co celować Acer 5 nitro da radę z Ge force 1650?

2

To straszne, że cieszymy się z tego, że sędziowie nic nie znaleźli żeby przekręcić osasune xd

2

Trzymał go jak pieska na smyczy

2

Dzamal wstrząs od niemieckiego żołnierza i po przerwie wali bramę, stawiać stodoły.

1

Lewy chociaż piłkę przetrzyma ten impotent z 7 to się nie nadaje do tarcia chrzanu.

2

Messi miałby hat trick już.

0

@ProMILs ja wynajmuje w małym mieście 60m za 1300, więc zależy od lokalizacji.

0

@Filipem albo będzie szła z innym xd

0

@maroon jedyne co trzyma przy życiu

1

@KRISU77 już się zbieram jakiś czas, ale dopiero jak będzie cieplej :)

8

Kuźwa jaka mam niechęć jutro iść do roboty, dajcie jakaś motywację, jeszcze to wstawanie po 5 Boże xd

2

We wtorek weryfikacja z benfika oby zrobili z nich jesień średniowiecza.

8

Odpowiedzią na skarge Barcelony dotyczącą sędziowania, będzie karny dzisiejszego wieczoru dla mekambe.

39

Odpowiedzią będzie Karny dla Realu dzisiejszego wieczoru.

2

Prawie 4 mecze jak u siebie teraz, bo girona blisko to mam nadzieję, że się ogarną na kotletico. Może dojdzie cześć trybuny przydało by się jak najwięcej kibiców, szybki gong na początku i kupa w majtach od razu simeone i jego żołnierzyków.

0

Real grał już?
https://ibb.co/XxSSwLRw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?