Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde strasznie upośledzony z tą lewa noga, nawet piłki prawa nie potrafi prowadzić
0
@Kuchar Rubik
0
Leszek mówił byś przez jakiś modulator głosu, może by r wymawial i dało by się tego wtedy słuchać a tak rzygać się chce.
0
Gdzie oni szczelajom w opony? Jprdl
0
Posiadam laptop Lenovo loq 15 który ma dysk 512gb ssd i chciałbym dołożyć drugi, jest slot. Czy musi być to taki sam dysk czy może być szybszy?
0
@tbas jak używam obecnie s25 ultra to bezsens zmieniać taki telefon co rok, może gdzie dopiero s28 jak wyjdzie, będzie miał już istotne zmiany.
0
Poproszę szybki skrót madryli, benfica ma szansę?
0
Jaka strzelanka jest teraz na topie prócz csa? Szukam coś do gry multi, dawno grałem w cod 4 medal of honor i takie klimaty mi odpowiadają.
0
Pytanie mam do osób które dużo grają na pc. Miałem przerwę jakaś 15 letnia, ale wzięło mnie teraz na wieczorne granie zakupiłem jakiś tam lapek, który powninen sobie z większością poradzić. Kiedyś byłem fanem moha spearhead online, grywalem sporo wojen nawet reprezentowałem w clan base team Poland, później coda 4 multi i gdzieś wtedy kończyłem karierę. Nigdy nie byłem fanem CS, kompletnie ten model gry mi nie przypadł.
Teraz potrzebuje polecajki na multi z lat 2015 - 2025 w klimatach coda, ew właśnie medal of honor z dużą ilością serwerów i spora grywalnoscia no i realizmem wojny bez dziwnych przesadnych sztucznych wspomagaczy. Myślałem o cod 2019 MW 3, ale może coś polecicie?
0
Martin fuczy jakby wrócił z roboty w kamieniołomach
4
Jak taki klub może funkcjonować bez dopingu, masakra jakaś jaki piknik na trybunach.
1
Te wrzutki cancelo wydają się takie proste a ta ameba balde nic nie potrafi.
0
Balon de playa śpiewają? Xd
1
Dzień dobry, przedstawiam wam penalty turtle ninja.
https://ibb.co/gbbY4f40
0
Szukam jakiegoś laptopa używkę celuje czasem zagrać w starego medal of honor i może zagrałbym w jakiegoś coda no MW3 multi, w co celować Acer 5 nitro da radę z Ge force 1650?
2
To straszne, że cieszymy się z tego, że sędziowie nic nie znaleźli żeby przekręcić osasune xd
2
Trzymał go jak pieska na smyczy
2
Dzamal wstrząs od niemieckiego żołnierza i po przerwie wali bramę, stawiać stodoły.
1
Lewy chociaż piłkę przetrzyma ten impotent z 7 to się nie nadaje do tarcia chrzanu.
2
Messi miałby hat trick już.
0
@ProMILs ja wynajmuje w małym mieście 60m za 1300, więc zależy od lokalizacji.
0
@Filipem albo będzie szła z innym xd
0
@maroon jedyne co trzyma przy życiu
1
@KRISU77 już się zbieram jakiś czas, ale dopiero jak będzie cieplej :)
8
Kuźwa jaka mam niechęć jutro iść do roboty, dajcie jakaś motywację, jeszcze to wstawanie po 5 Boże xd
2
We wtorek weryfikacja z benfika oby zrobili z nich jesień średniowiecza.
8
Odpowiedzią na skarge Barcelony dotyczącą sędziowania, będzie karny dzisiejszego wieczoru dla mekambe.
39
Odpowiedzią będzie Karny dla Realu dzisiejszego wieczoru.
2
Prawie 4 mecze jak u siebie teraz, bo girona blisko to mam nadzieję, że się ogarną na kotletico. Może dojdzie cześć trybuny przydało by się jak najwięcej kibiców, szybki gong na początku i kupa w majtach od razu simeone i jego żołnierzyków.
0
Real grał już?
https://ibb.co/XxSSwLRw