Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sperman miernota zasrana
3
Cancelo testuje, czy negreira jeszcze działa.
4
@partymaker pewnie standardowo teksty o płaceniu wiceszefowi sędziów xd
0
Aż się łezka w oku kręci
https://vm.tiktok.com/ZNRDCE6LT/
1
Dziś są 2 opcje, zjedziemy tych albe coś tam i internet będzie cisnął z prześcieradeł dalej, albo oni nas zjada i śmietnik wyjdzie z pod kamienia.
40
Dobrze, że kupiliśmy bramkarza, bo jakbyśmy zostali z tym połamańcem to koniec.
2
Jak dobrze, że nie daliśmy się nabrać na tego łiljamsa. On chyba chciał przyjść, bo wiedział, że jest słaby i nie podoła wyzwaniu.
4
A co jeżeli negreira płacił sędzia, żeby przepychali real, bo są kur tak słabi, że ciagle im trzeba pomagać karniakami?
1
Sędziowie dostali cynk, że mają tych dziadów utrzymać przy życiu do klasyku, później fartem wygrają i wielki real.
0
Ale śmiecie, jedynie cieszy, że nic nie grają i tak się wszystko zesra w najbliższym czasie.
2
Jacy oni są beznadziejni masakra
17
No El Jarek przyśpiesz tego chomika
2
Real Madryt? Nie tera to haha Madryt
0
@ali3gator TVP sport teraz
0
Lamine to perła, drybling mistrzowski
3
Po reakcji trybun skapnąłem się gdzie Real xd
3
Już wiem czemu u śmietankowych się komentarze nie ładują, bo dostają wciry xd
0
Balde to na treningu pachołka nie przedrybluje, co za beznadziejny typ, ratuje go tylko w miarę szybkość przez co wraca do obrony.
1
Balde to taki kasztan, że masakra
1
Lamine jest 2x lepszy od całego naszego ataku
1
Większe szanse na kupon, strata gola to pewniak xd
0
Pieprzone c+ na szczęście u zabojadów śmiga a nawet lepsza jakość.
0
@partymaker muszę Cie zmartwić Messiego fanem to każdy raczej jest, jeżeli kibicuje Barcy, albo coś z nim nie tak. Wolałem jednak magię Ronaldinho.
0
@partymaker po 2 operacjach kolana myślisz, że nie? Obudź się synu. Dureń to sobie do starego mów.
2
Następny do pożegnania, bo już gówno z niego będzie
1
Przepadnie jak większość. Jego sprawa i tak mi się nie widział specjalnie.
4
Odklejency, jeszcze chwilę bańka pęknie będzie negreira.
0
Jechaliście po nim, więc standard strzela bramkę xd
2
Środek nie istnieje. Real gra takie gówno cały czas, nie narzekajmy.
0
Mam wrażenie że ten stadion taki duży że wszyscy są strasznie daleko od siebie