0

Sperman miernota zasrana

3

Cancelo testuje, czy negreira jeszcze działa.

4

@partymaker pewnie standardowo teksty o płaceniu wiceszefowi sędziów xd

0

Aż się łezka w oku kręci
https://vm.tiktok.com/ZNRDCE6LT/

1

Dziś są 2 opcje, zjedziemy tych albe coś tam i internet będzie cisnął z prześcieradeł dalej, albo oni nas zjada i śmietnik wyjdzie z pod kamienia.

40

Dobrze, że kupiliśmy bramkarza, bo jakbyśmy zostali z tym połamańcem to koniec.

2

Jak dobrze, że nie daliśmy się nabrać na tego łiljamsa. On chyba chciał przyjść, bo wiedział, że jest słaby i nie podoła wyzwaniu.

4

A co jeżeli negreira płacił sędzia, żeby przepychali real, bo są kur tak słabi, że ciagle im trzeba pomagać karniakami?

1

Sędziowie dostali cynk, że mają tych dziadów utrzymać przy życiu do klasyku, później fartem wygrają i wielki real.

0

Ale śmiecie, jedynie cieszy, że nic nie grają i tak się wszystko zesra w najbliższym czasie.

2

Jacy oni są beznadziejni masakra

17

No El Jarek przyśpiesz tego chomika

2

Real Madryt? Nie tera to haha Madryt

0

@ali3gator TVP sport teraz

0

Lamine to perła, drybling mistrzowski

3

Po reakcji trybun skapnąłem się gdzie Real xd

3

Już wiem czemu u śmietankowych się komentarze nie ładują, bo dostają wciry xd

0

Balde to na treningu pachołka nie przedrybluje, co za beznadziejny typ, ratuje go tylko w miarę szybkość przez co wraca do obrony.

1

Balde to taki kasztan, że masakra

1

Lamine jest 2x lepszy od całego naszego ataku

1

Większe szanse na kupon, strata gola to pewniak xd

0

Pieprzone c+ na szczęście u zabojadów śmiga a nawet lepsza jakość.

0

@partymaker muszę Cie zmartwić Messiego fanem to każdy raczej jest, jeżeli kibicuje Barcy, albo coś z nim nie tak. Wolałem jednak magię Ronaldinho.

0

@partymaker po 2 operacjach kolana myślisz, że nie? Obudź się synu. Dureń to sobie do starego mów.

2

Następny do pożegnania, bo już gówno z niego będzie

1

Przepadnie jak większość. Jego sprawa i tak mi się nie widział specjalnie.

4

Odklejency, jeszcze chwilę bańka pęknie będzie negreira.

0

Jechaliście po nim, więc standard strzela bramkę xd

2

Środek nie istnieje. Real gra takie gówno cały czas, nie narzekajmy.

0

Mam wrażenie że ten stadion taki duży że wszyscy są strasznie daleko od siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?