Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak oni mają wyglądać lepiej na tle levante jak wyglądali jak równy z równym z 2 ligowcem z 17 miejsca.
3
Guler który ostatnio zrobił fikołka u arabów szykuje się na drift na bernabeu xd
2
Ale padolino grają, toż to się rzygać chce. Barca im odebrała tlen na resztę sezonu :)
8
Tu potrzebne zwycięstwo levante to dopiero będzie jazda xd
16
Hahahaha męczennik xd ale jadą z błaznem xd
1
My narzekamy na grę, pomyślcie co czują madryciarze jak oni 2x większą kaszane mają zawsze xd
3
U białych zawsze artykuł jak gramy mecz, ale El fujarkowi żal dupe ściska, bo odpadli to już nie ma artykułu xd
0
To albe coś tam to by lalige wygrało takim zaangażowaniem.
3
Jednak szatnia źle dobrała taktykę, ciekawe kto ją ustalił bardziej mekambe czy banan.
1
Kolejne nie istotne trofeum, oby tak dalej!
11
Real jest taki cienki, że transmituja go dopiero na 3 stacji eleven. Nikt tego gówna nie chce oglądać.
1
@Zelazny_Mike ja mam, ale ultra. Dla mnie top telefony.
2
@majkiii Romano - tier 5
Magdalena - tier 1
1
@waletpl od negreiry powiadasz xd
8
@Dieselzor jeszcze mi teraz odpisała na SMS jak ja poinformowałem 'to wisiało na włosku' xd. Mówię tier 1.
14
Moja żona nie cierpi meczów, ale musi troche oglądać i słyszy przede wszystkim co się dzieje jak ja oglądam. Ostatnio często coś tam wspominałem o Alonso, że mu nie idzie i go wywala. No i tak co jakiś czas o tym mówiłem, ona podłapała temat do tego stopnia, że od jakoś 3 meczów jak go kamery pokazywały rzucała hasło w stylu 'ten jeszcze tu' albo 'co on tu robi'. No i patrzcie jak ułożył się los, chłopa wywalili i zastanawiam się czy nie zrobić z niej tier 1.
0
@waletpl też tak chodzili tak?
2
Stworzyłem mema, odnośnie pereza siedzącego wczoraj na telefonie w loży, myślę że tak było i napisał to w naszym języku.
https://ibb.co/SDg3VKMM
4
Kiedyś terrorysta z Rosario niszczył obrońców, teraz z Niemiec niszczy trenerów.
2
@waletpl myślisz że nie mieli wglądu do raportów medycznych, tylko wzięli chłopa z pod kontenera?
5
Teraz ten Arbeloa narzuci swój styl gry i taktykę a tam same bezmózgi grają, zanim cokolwiek skumają to tego już Perez wywali, bo dalej nie będzie szło hahahaha. Patrząc na tą ich kolonie francuzów, czy idiote rudigera, asencio to tam od razu widać braki w głowie a jeszcze do tego Vinicjusz xd
3
Real rozegrał to taktycznie, żeby nie cisnęli z ich beki dali gruby temat i teraz się mówi o czym innym xd
22
Arbeloa jako trener drugiej drużyny będzie miał szacunek, bo trenował wcześniej wychowanków którzy są teraz w pierwszej drużynie.
A nie czekaj przecież tam praktycznie nie ma wychowanków xd
5
Że mnie się taka robota na pół roku nie trafi, zgarniasz parę baniek i wakacje, pieprzone życie.
4
"Najmniej istotny puchar" (c) Xabi Alonso danza kuduro remix 2026
0
@europejczyk chyba o złoty kondom xd
2
Zobaczcie na turka gulera jak się zezlomowal xd
https://vm.tiktok.com/ZNRh5mBM8/
9
Raphinia jest niczym wychowanek, widać jak mu zależy, to samo jest z gavim i ferminem, widać że to charakterne chłopaki i gryza trawę dla tego klubu.
1
RMTV - Real oszukany, powinni zacząć spotkanie mając 2 bramkowa przewagę
0
@matirix20 kim miał stworzyć? Tak posłucha jeszcze większa.