1

Eric na prawa kounde do boksu, na środek casado za ferrana i później raphinia za fermina.

0

Sperman nie trafia setki i się zemscilo.

0

Duże pokłady nadziei w bramkarzu naszym.

0

Nie oglądam angielskiej piłki. Jak gra chelsea? ofensywnie czy typowe murowanko?

0

@UriBoyka jest prawie grudzień, po co od nowego roku wjadą nowe 4 dni :)

1

@Bocheno1 pamiętam taką akcję kilka lat wstecz jak pewien koleś z którym robiłem usmiercil babkę a po tygodniu faktycznie zmarła xd. Także nie tędy droga.

0

Wyspać by się jutro po meczu jakieś ciekawe propozycje na urlop na żądanie? Tylko poważne oferty :)

5

Jakiś Alonso nie będzie nam mówił jak mamy grać, mamy przecież 70mln followersow na socialach.

2

@maroon z czegoś go odbudować? Jeden średni sezon mu wyszedł i kim on niby jest? Raphinia go przykrywa czapka.

1

@PatrychoO gęby nie wymienisz, jedynie gkowe uciąć, ale bez niej nie bardzo będzie grać.

3

Wieżowiec jaka brama xd

0

Forta to wypożyczylismy? facet ma papiery, mega dynamiczny piłkarz.

0

@Vegeta88 boki zrywać

2

@Vegeta88 i tak wygląda lepiej niż wiliams

2

Dobrze, że nie kupiliśmy bezjajecznego wiliamsa.

7

Łzy w oczach ehhhh :)

1

@TaughtMule Szczęsny broni, ale właśnie nie daje nic extra a czasem jedna konkretną obrona wygrywa się mecz.

0

@MYTO kiedy mnie obudzą 2 goniace się koty i zazwyczaj jest to koło 4.

1

@macio_944 dożyje, ale pod sklepem będzie na ławce błagał o 2zl na piwo a nie myślał o konsoli.

28

Chłop co stadion zapełnił na treningu xd

1

Niech Garcia wraca, bo ten ręcznik nic nad stan nie broni

0

Napiszmy na socialach c+ żeby mu wyłączyli mikrofon.

2

Jakbym płacił za to gówno to bym se kazał oddać pieniądze za tęgo kręcidlo.

3

Max startujac z alei jest 10 s za norisem co za typ.

1

Balon the playa z trybun miód na uszy xd

4

To tylko żałosne madryckie dupska z zazdrości jadą po chłopaku.

1

Może stadion to kop dla chłopaków na resztę sezonu, zawsze to bliżej kibice a nie jak na olimpijskim za bramkami.

13

Wspiera go jest jego żona, nic złego. Wygląda na fajna laske, widać też ambicje u raphy i to się chwali.

2

Według nas był faul na Wojtku, według drugiej strony nie, więc wszystko się zgadza my jesteśmy mądrzy oni głupi.

0

@severius oni przegrali my nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?