Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eric na prawa kounde do boksu, na środek casado za ferrana i później raphinia za fermina.
0
Sperman nie trafia setki i się zemscilo.
0
Duże pokłady nadziei w bramkarzu naszym.
0
Nie oglądam angielskiej piłki. Jak gra chelsea? ofensywnie czy typowe murowanko?
0
@UriBoyka jest prawie grudzień, po co od nowego roku wjadą nowe 4 dni :)
1
@Bocheno1 pamiętam taką akcję kilka lat wstecz jak pewien koleś z którym robiłem usmiercil babkę a po tygodniu faktycznie zmarła xd. Także nie tędy droga.
0
Wyspać by się jutro po meczu jakieś ciekawe propozycje na urlop na żądanie? Tylko poważne oferty :)
5
Jakiś Alonso nie będzie nam mówił jak mamy grać, mamy przecież 70mln followersow na socialach.
2
@maroon z czegoś go odbudować? Jeden średni sezon mu wyszedł i kim on niby jest? Raphinia go przykrywa czapka.
1
@PatrychoO gęby nie wymienisz, jedynie gkowe uciąć, ale bez niej nie bardzo będzie grać.
3
Wieżowiec jaka brama xd
0
Forta to wypożyczylismy? facet ma papiery, mega dynamiczny piłkarz.
0
@Vegeta88 boki zrywać
2
@Vegeta88 i tak wygląda lepiej niż wiliams
2
Dobrze, że nie kupiliśmy bezjajecznego wiliamsa.
7
Łzy w oczach ehhhh :)
1
@TaughtMule Szczęsny broni, ale właśnie nie daje nic extra a czasem jedna konkretną obrona wygrywa się mecz.
0
@MYTO kiedy mnie obudzą 2 goniace się koty i zazwyczaj jest to koło 4.
1
@macio_944 dożyje, ale pod sklepem będzie na ławce błagał o 2zl na piwo a nie myślał o konsoli.
28
Chłop co stadion zapełnił na treningu xd
1
Niech Garcia wraca, bo ten ręcznik nic nad stan nie broni
0
Napiszmy na socialach c+ żeby mu wyłączyli mikrofon.
2
Jakbym płacił za to gówno to bym se kazał oddać pieniądze za tęgo kręcidlo.
3
Max startujac z alei jest 10 s za norisem co za typ.
1
Balon the playa z trybun miód na uszy xd
4
To tylko żałosne madryckie dupska z zazdrości jadą po chłopaku.
1
Może stadion to kop dla chłopaków na resztę sezonu, zawsze to bliżej kibice a nie jak na olimpijskim za bramkami.
13
Wspiera go jest jego żona, nic złego. Wygląda na fajna laske, widać też ambicje u raphy i to się chwali.
2
Według nas był faul na Wojtku, według drugiej strony nie, więc wszystko się zgadza my jesteśmy mądrzy oni głupi.
0
@severius oni przegrali my nie