Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lepszy remis niż w dupe penis. Dobranoc
3
Fermin widział, że podobny do męczennika
0
@zmiter912576 na Tvp1 masz mecz
0
@GeraltzKatalonii ale nie widzieliśmy lini o to chodzi
0
Gdzie powtórka czy nie było soakonego po 1 golu?
0
Obrona gra wysoko, zawsze będą akcje dla przeciwnika, szczęsny też nie wyciąga takich meczowych piłek na wagę zwycięstwa, do tego alvarez na napad na wczoraj i zdrowy raphinia
0
Balde to dryblingu za grosz a prawa noga do podpierania
2
Szybszy niż natychmiast
0
Ale obrona masakra
0
Mecz na tvp jest może?
5
Sprawa jest prosta yamala nie powinno tam być a powinien być raphinia. Yamal jest za popularność i fakt był genialny, ale liczby miał gorsze.
1
@heniusss aż wpisałem w google
4
Raphinia z miną wiecznie wkurwionego xd
1
Ci sedziowiw to są zjeb.. Spalony ledwo to podnosi od razu a wcześniej 5 metrów, to czeka nie wiem na co.
3
Wygrac z nimi ligę to najlepszy strzał w pysk tym drukarza.
1
Już śmiecia karnego dajcie
0
Czyli jednak to prawda co ostatnio pokazywała na trybunach Nicole Raphini, że Yamal ma malego, jednak rozmiar ma znaczenie.
12
@addept nie zdzierżył bym jego mordy
1
Obliczyli to ze wzoru hajty
6
Powinniśmy taka mieć hahahahaha
https://vm.tiktok.com/ZNdc3Qq8y/
0
Na razie to tej plażowej ala vinicjusz chyba, zjeb... newsy.
1
@mekston oczywiście mają przewagę, ale jest jeszcze jedna kluczowa sprawa. Czy jak znajdą się obok siebie 2 maclareny to czy się nie rozwala, bo żaden drugiemu nie odpuści?
2
I tak finalnie max zbliżył się do 1 miejsca, zaciesnili jeszcze stawkę z przodu.
2
Nagrzany verstappen i mało kółek to się źle skończy xd
4
Wygrali raptem 2.1 w odwrotnej sytuacji przyjeli by z 5 na pysk. Niestety nasze kontuzje widać, szczególnie brak raphy, lewego też, który mimo wszystko bierze obrońców na plecy mam wrażenie, że też Yamal lepiej z nimi współpracuje, bo raphinia mu wychodzi na kontry. Najbardziej jednak mnie rozwala to jak czepiają się Yamala te psy a połowa tam pajaców do potęgi z tym z 7 na czele, że mu jeszcze nikt nie jeb za tą klepanie morda to nie mogę.
1
Małpy wyszły z jaskini, boże co bydło
4
Z łokciem się wj... i bark w bark boże
7
Brak piłek na rashforda mnie rozwala za obronę
1
Pedri jeszcze 20 minut i spuchnie dopiero wtedy nas pojadą tym bardziej, że mają ławkę
1
Yamal biegnie za małpiszonem po czym odpuszcza, boi się że go ośmieszy? Albo idę do końca albo wcale a nie na pół gwizdka.