5

Lepszy remis niż w dupe penis. Dobranoc

3

Fermin widział, że podobny do męczennika

0

@zmiter912576 na Tvp1 masz mecz

0

@GeraltzKatalonii ale nie widzieliśmy lini o to chodzi

0

Gdzie powtórka czy nie było soakonego po 1 golu?

0

Obrona gra wysoko, zawsze będą akcje dla przeciwnika, szczęsny też nie wyciąga takich meczowych piłek na wagę zwycięstwa, do tego alvarez na napad na wczoraj i zdrowy raphinia

0

Balde to dryblingu za grosz a prawa noga do podpierania

2

Szybszy niż natychmiast

0

Ale obrona masakra

0

Mecz na tvp jest może?

5

Sprawa jest prosta yamala nie powinno tam być a powinien być raphinia. Yamal jest za popularność i fakt był genialny, ale liczby miał gorsze.

1

@heniusss aż wpisałem w google

4

Raphinia z miną wiecznie wkurwionego xd

1

Ci sedziowiw to są zjeb.. Spalony ledwo to podnosi od razu a wcześniej 5 metrów, to czeka nie wiem na co.

3

Wygrac z nimi ligę to najlepszy strzał w pysk tym drukarza.

1

Już śmiecia karnego dajcie

0

Czyli jednak to prawda co ostatnio pokazywała na trybunach Nicole Raphini, że Yamal ma malego, jednak rozmiar ma znaczenie.

12

@addept nie zdzierżył bym jego mordy

1

Obliczyli to ze wzoru hajty

6

Powinniśmy taka mieć hahahahaha
https://vm.tiktok.com/ZNdc3Qq8y/

0

Na razie to tej plażowej ala vinicjusz chyba, zjeb... newsy.

1

@mekston oczywiście mają przewagę, ale jest jeszcze jedna kluczowa sprawa. Czy jak znajdą się obok siebie 2 maclareny to czy się nie rozwala, bo żaden drugiemu nie odpuści?

2

I tak finalnie max zbliżył się do 1 miejsca, zaciesnili jeszcze stawkę z przodu.

2

Nagrzany verstappen i mało kółek to się źle skończy xd

4

Wygrali raptem 2.1 w odwrotnej sytuacji przyjeli by z 5 na pysk. Niestety nasze kontuzje widać, szczególnie brak raphy, lewego też, który mimo wszystko bierze obrońców na plecy mam wrażenie, że też Yamal lepiej z nimi współpracuje, bo raphinia mu wychodzi na kontry. Najbardziej jednak mnie rozwala to jak czepiają się Yamala te psy a połowa tam pajaców do potęgi z tym z 7 na czele, że mu jeszcze nikt nie jeb za tą klepanie morda to nie mogę.

1

Małpy wyszły z jaskini, boże co bydło

4

Z łokciem się wj... i bark w bark boże

7

Brak piłek na rashforda mnie rozwala za obronę

1

Pedri jeszcze 20 minut i spuchnie dopiero wtedy nas pojadą tym bardziej, że mają ławkę

1

Yamal biegnie za małpiszonem po czym odpuszcza, boi się że go ośmieszy? Albo idę do końca albo wcale a nie na pół gwizdka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?