Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wygrali raptem 2.1 w odwrotnej sytuacji przyjeli by z 5 na pysk. Niestety nasze kontuzje widać, szczególnie brak raphy, lewego też, który mimo wszystko bierze obrońców na plecy mam wrażenie, że też Yamal lepiej z nimi współpracuje, bo raphinia mu wychodzi na kontry. Najbardziej jednak mnie rozwala to jak czepiają się Yamala te psy a połowa tam pajaców do potęgi z tym z 7 na czele, że mu jeszcze nikt nie jeb za tą klepanie morda to nie mogę.
1
Małpy wyszły z jaskini, boże co bydło
4
Z łokciem się wj... i bark w bark boże
7
Brak piłek na rashforda mnie rozwala za obronę
1
Pedri jeszcze 20 minut i spuchnie dopiero wtedy nas pojadą tym bardziej, że mają ławkę
1
Yamal biegnie za małpiszonem po czym odpuszcza, boi się że go ośmieszy? Albo idę do końca albo wcale a nie na pół gwizdka.
0
Niech zepna dupe bo real goeno gra osrani jak zawsze
1
Żona mówi, że stadion jak statek kosmiczny, dobrze że się nie zna przecież to muszla klozetowa.
0
@Encore przy pedrim i de jongiem przeczuwam, że zniknie
0
Yamal musi mieć tryb jak z Interem. Czy jest się czego obawiać? Myślę że nie porównując piłkarzy 1do1 to po za mekambe i bramkarzem kto tam niby taki wspaniały?
0
Jutro flick cofa obronę i po madrylach
3
Jutro mekambe wali bramę, później tryb atak real osrany 1,2,3,4 dostają, madryle do nory na 2 miesiące, wszyscy szczęśliwi.
1
@Czyhrynski chyba każdy potrafi sobie ich poustawiać zgodnie z pozycja, ale jakbyś miał wątpliwości to ferran bramka Szczęsny napad reszta jak napisałeś :)
0
Jutro
Szczęsny
Balde, Cubarsi, Araujo, Eric
Pedri, De jong, Fermin
Rashford, Ferran, Yamal
Ew Kounde, ale coś mu ostatnio różnie idzie.
0
@MeAndSwan pokazuje jakiego yamal ma małego, czego nie rozumiesz
0
Penalty for real madryt
1
Gol plus karny już 2.2 xd
2
Yamal obniżył loty i jedynie mu wszystko nie pasuje, jak będzie myślał tylko ogórem to latynoska go skończy.
0
Wiecie, że mecz o 18.45 wiecie prawda???!!!
Dobrze, że ogarnąłem dziś urlop xd
0
Ale mu ryja beret xd
2
Wszyscy co przełączyli z f1 xd
0
@TR3YWAY uszaty z czego szydzisz,lepiej tak niz bez napastnika z jakimiś no namem jak wczoraj. Nawet nie pamiętam chłopa co tam biegał z przodu.
0
Na real flick powinien zaskoczyć i cofnąć obronę, na pewno by się nie spodziewali. Ciekawy jestem Araujo na 9. Silny dobry do główek zastawiał by się jak złoto a i technicznie nie odbija mu się piłką jak lewemu od kłody.
0
To 9 już mamy, wybaczamy mu pewne rzeczy?
1
Dostaną motywacji jak nic, przyda się.
2
Flick fakery raphinia putuje xd uwielbiam
4
Niestety lamine nie helikoptery tylko za grę się wziąść, bo cie latynoska dupa wykończy.
0
Ankara Araujo Ankara Araujo Ankara Araujo Araujo Araujo. Tak będzie
0
Uszaty drybling - 1 gwiazdka xd
0
Araujo latający w środku. Ale cuda, taktyka niech się dzieje wola nieba xd