0

Traalalero tralala jeszcze ich spoci na koniec xd

2

Według pajaców z prześcieradeł powinniśmy dawno upaść, ale nie wiedzą, że oni z nami. Ale błazny xd

6

Narzekacie na barce?. Jutro real będzie kisił ogóra, ale sędzia pomoże, bo inaczej się te rozgrywki nie sprzedadzą.

3

Takie mecze są najgorsze, grunt że przepchniety nie sztuka się wyłożyć na takich kartofliskach.

0

Co tam w stolicy gra jak kupa, ledwo męczą bułe to szukają wszędzie winnych tylko nie siebie? Co za patologia zapchlona.

0

Ale widowisko, warte grzechu

0

@derus gdzie pracujesz za granicą rozumiem?

0

Są tu osoby z hipoteka? Jakie macie kredyty na ile lat i jakie macie raty?

0

Grunt, że rodrygo gola strzelil, mecz w dupe więc zachowali równowagę xd

3

W końcu konkretny sędzia widzi co robi ten pajac

0

Podniecają się te kopyta Borka a orzecies tu nic nie ma tylko laga do przodu.

3

Haland jak muchę nim rzucił xd

2

@blakkudium sama czy z kimś?

0

@Kosmita95 napisałem wyżej

0

@Rafalloxfcb kibice niemieccy rzucali w naszych napojami na trybunach

7

Powinni już nigdy ich nie wpuścić na stadion niemieckie bydło.

5

@malypuzon el fujarek jedzie na 12v

0

Eleven gol live dla tych co nie mają c+

7

Nareszcie powylatywali za to pyszczenie do sędziów pieprzone pajace

0

Hahahahahahahaha piękna niedziela

0

Małpy do lasu xd

3

@Dankho94isback ten z celty wsadził mu w kakao

1

Orlowski pajac jak ten Niemiec zasrany! Ta przypadkowo śmieć madrycki

17

I tak strzela nam gola xd

0

Tsubasa mógł zrobić więcej żeby dojechał do niego w 3 sektorze dopiero norris to by go przetrzymał, tak to Max zrobił co mógł.

1

Tsunoda ciekawe co się wydarzy xd

1

Tsubasa blokuję mclareny nie zjeżdżajac do boksu, max mistrzem

4

Bernal super dzisiaj, i parę razy fajnie minął i posłał parę piłek do przodu

0

Dziś to wszystko wychodzi xd

0

Delikatne pykanko z jedną konkretną akcja bramkowa, tak wygląda ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?