Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież lewy nie strzeli xd
4
Maldini da radę, bo widać że chłopak gra i walczy o swoje, może brakuje szybkości i skilla, ale nie można ujmowac mu oddania dla barw.
0
@zadafcb sraty nie roraty, fryzjer xd
0
W la masii to nie ma jakiego obrońcy? Z tymi naszymi daleko nie zajedziemy.
0
@RosjaninBut jak stary merc to pójdzie gdzieś do krajów typu Afryka, też tak sprzedaliśmy auto. Oni tam kochają mercedesy.
6
Nie mógłbym być kibicem tego ścieku z madrytu, mogą mieć 100 lm, ale styl gry obrzydza mi piłkę nożną, brak tego czegoś w piłce nożnej skreśla mi chęć oglądania. Dlatego chyba wybrałem Barce, która mimo wszystko trzyma się filozofii i zawsze trafi się mecz ze szczypta magii.
2
Mieliśmy być liderem w grudniu a tu jeszcze listopad a przed Realem dalej wyjazdy xd
1
Karny możliwy, ale ten sędzia jest zesrany od wtedy kiedy miał ten mecz z nami i wywarli na nim presję, tłumaczy się z wszystkiego
6
Verstapen goat! W abu zabi mclareny będą osrane na Maxa
0
Po alei serwisowej mclarenow jak wylądują za tsubasa to ten będzie miał za zadanie ich przetrzymać
2
+3 jest zapomnieć i czekac jak real będzie męczył bułę.
1
Lewy dzisiaj niestety z cegłami u stóp.
3
Bernak póki co to przyjąć oddać do najbliższego nic do przodu.
1
Raphinia już widać jego wkład
1
Tragiczny tor jak takie gówno można dopuścić do czegokolwiek, jak się auta nie zepsują to procesja od startu do mety.
0
@Stinger_ to taktyka, tsubasa wjeb.. się w mclareny na pierwszym hamowaniu.
0
Tsubasa musi być z przodu to taktyka redbulla, to samo będzie w wyścigu bo jego zadaniem jest wpieprzyc się w oba mclareny Hue Hue.
0
Przecież pomarańczowi w wyścigu się obaj wyeliminuja, psycha im siadzie stawiajcie domy
0
Nic nie chce mówić, ale czelsi strzeliło nam tylko 2 gole grając w 10. No nie popisali się.
0
Araujo ty capie
2
Kur jaki de jong jest dziś zje... y kółeczka sreczka i do tyłu.
1
Mecz nam się wyjątkowo nie ułożył ciężko winić kogoś po za Araujo i samobójem.
0
Christensen nic nie daje w środku kompletnie
0
Tarzan tak doskakuje do yamala, że ten nie istnieje
0
Póki co yamal nie daje rady z lo psg mendesem i teraz tarzanem
0
Jeszcze kurwa mac jakieś kiełbasao wali pod lade
0
Czuje, że ogarniemy to jeszcze. Vamos!
1
Eric na prawa kounde do boksu, na środek casado za ferrana i później raphinia za fermina.
0
Sperman nie trafia setki i się zemscilo.
0
Duże pokłady nadziei w bramkarzu naszym.