0

Przecież lewy nie strzeli xd

4

Maldini da radę, bo widać że chłopak gra i walczy o swoje, może brakuje szybkości i skilla, ale nie można ujmowac mu oddania dla barw.

0

@zadafcb sraty nie roraty, fryzjer xd

0

W la masii to nie ma jakiego obrońcy? Z tymi naszymi daleko nie zajedziemy.

0

@RosjaninBut jak stary merc to pójdzie gdzieś do krajów typu Afryka, też tak sprzedaliśmy auto. Oni tam kochają mercedesy.

6

Nie mógłbym być kibicem tego ścieku z madrytu, mogą mieć 100 lm, ale styl gry obrzydza mi piłkę nożną, brak tego czegoś w piłce nożnej skreśla mi chęć oglądania. Dlatego chyba wybrałem Barce, która mimo wszystko trzyma się filozofii i zawsze trafi się mecz ze szczypta magii.

2

Mieliśmy być liderem w grudniu a tu jeszcze listopad a przed Realem dalej wyjazdy xd

1

Karny możliwy, ale ten sędzia jest zesrany od wtedy kiedy miał ten mecz z nami i wywarli na nim presję, tłumaczy się z wszystkiego

6

Verstapen goat! W abu zabi mclareny będą osrane na Maxa

0

Po alei serwisowej mclarenow jak wylądują za tsubasa to ten będzie miał za zadanie ich przetrzymać

2

+3 jest zapomnieć i czekac jak real będzie męczył bułę.

1

Lewy dzisiaj niestety z cegłami u stóp.

3

Bernak póki co to przyjąć oddać do najbliższego nic do przodu.

1

Raphinia już widać jego wkład

1

Tragiczny tor jak takie gówno można dopuścić do czegokolwiek, jak się auta nie zepsują to procesja od startu do mety.

0

@Stinger_ to taktyka, tsubasa wjeb.. się w mclareny na pierwszym hamowaniu.

0

Tsubasa musi być z przodu to taktyka redbulla, to samo będzie w wyścigu bo jego zadaniem jest wpieprzyc się w oba mclareny Hue Hue.

0

Przecież pomarańczowi w wyścigu się obaj wyeliminuja, psycha im siadzie stawiajcie domy

0

Nic nie chce mówić, ale czelsi strzeliło nam tylko 2 gole grając w 10. No nie popisali się.

0

Araujo ty capie

2

Kur jaki de jong jest dziś zje... y kółeczka sreczka i do tyłu.

1

Mecz nam się wyjątkowo nie ułożył ciężko winić kogoś po za Araujo i samobójem.

0

Christensen nic nie daje w środku kompletnie

0

Tarzan tak doskakuje do yamala, że ten nie istnieje

0

Póki co yamal nie daje rady z lo psg mendesem i teraz tarzanem

0

Jeszcze kurwa mac jakieś kiełbasao wali pod lade

0

Czuje, że ogarniemy to jeszcze. Vamos!

1

Eric na prawa kounde do boksu, na środek casado za ferrana i później raphinia za fermina.

0

Sperman nie trafia setki i się zemscilo.

0

Duże pokłady nadziei w bramkarzu naszym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?