0

Żółty kojarzy mi się ze sraką i tak pozostanie dalej.

0

Małpiszon się puczy a nic nie gra xd

0

Mam dziwne wrażenie, że samolub mekambe w sytuacjach gdy ma podać robi to od niechcenia jakby nie chciał by ktoś inny strzelił gola.

4

Ale drewniane te geje i pepeje

22

Ale wysrywy matko święta.

4

Tunkara prawie jak ankara Messi, więc będzie dobry.

0

@Aragorn33 alaba i ta sierota Vinicjusz pięknie ich doją. Gdzie takiemu fawelarzowi do takiego Lewego.

3

Debil xd. Niektórzy marzą o tym by chociażby ligę zdobyć nie mając jej x lat mimo pompowania ogromnych pieniędzy m. i mem United czy inne kluby a tu klaun gada od rzeczy.

1

@APTAPT jakiego farta człowieku jeden strzał oddali czy dwa a 2 gole strzelili.

1

Jeszcze jedna bramka i będzie manita, ale nie taka jaka chcieliśmy.

0

Wszyscy myśleli że uderzy w prawo, piękny strzał.

1

Strasznie agresywne te pepitki nasze dziewczęta nie są tak nauczone.

1

Wpadł w bramkarza uniemożliwiajac mu obronę aha

0

@mekston ten placek tu był niech plackuje gdzie jest

3

To Monaco oddało 20 strzałów Villarreal im wciśnie kilka bramek w weekend.

2

Idealnie grają wróżę, że przepierdola z Villarreal w weekend xd

0

Po co tam bramkarz stoi?

1

Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?

0

Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?

2

Kiedy ostatnio graliśmy u siebie? Masakra jaki zasrany terminarz, aż się dziwię że jeszcze nam piłkarze nie popadali od podróży.

Edit, ponad miesiąc gry na wyjazdach plus podróż do arabów, masakra jakaś.

2

@Popitek12 ale ty zarabiasz w 14h tyle co inni w 2, więc to Twój problem

1

Skoro obrona nie działa, czas spróbować z kundlem na SO a cancelo za niego.

0

Strzały 25 do 7 mieliśmy dzisiaj impotencje po prostu, fart sociedad nic więcej.

3

Widać że technicznie dobrze zespół funkcjonuje z olmo zamiast rashforda który nie wie gdzie ma piłkę.

2

Raphinia miałby tu hat tricka a te sieroty walą po golebiach.

0

Musieli dać tęgo pizdzidlo jak nie lobelt lewadofski to pizdzidlo.

2

Skoro lamine musi zawsze grać, to flick powinienem go trochę dawać jako 10 tke i jednocześnie ogrywać roniego na skrzydle.

22

Breaking news, inter Miami oferuje 400m Cristiano Ronaldo, żeby ten pozostał w Al nassr.

1

@kuczyniak gwiżdżą bez przerwy jak Ferdek kiepski w odcinku, gdzie poszedł pracować na taśmę testując gwizdki xd

3

Jak oni mają wyglądać lepiej na tle levante jak wyglądali jak równy z równym z 2 ligowcem z 17 miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?