Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żółty kojarzy mi się ze sraką i tak pozostanie dalej.
0
Małpiszon się puczy a nic nie gra xd
0
Mam dziwne wrażenie, że samolub mekambe w sytuacjach gdy ma podać robi to od niechcenia jakby nie chciał by ktoś inny strzelił gola.
4
Ale drewniane te geje i pepeje
22
Ale wysrywy matko święta.
4
Tunkara prawie jak ankara Messi, więc będzie dobry.
0
@Aragorn33 alaba i ta sierota Vinicjusz pięknie ich doją. Gdzie takiemu fawelarzowi do takiego Lewego.
3
Debil xd. Niektórzy marzą o tym by chociażby ligę zdobyć nie mając jej x lat mimo pompowania ogromnych pieniędzy m. i mem United czy inne kluby a tu klaun gada od rzeczy.
1
@APTAPT jakiego farta człowieku jeden strzał oddali czy dwa a 2 gole strzelili.
1
Jeszcze jedna bramka i będzie manita, ale nie taka jaka chcieliśmy.
0
Wszyscy myśleli że uderzy w prawo, piękny strzał.
1
Strasznie agresywne te pepitki nasze dziewczęta nie są tak nauczone.
1
Wpadł w bramkarza uniemożliwiajac mu obronę aha
0
@mekston ten placek tu był niech plackuje gdzie jest
3
To Monaco oddało 20 strzałów Villarreal im wciśnie kilka bramek w weekend.
2
Idealnie grają wróżę, że przepierdola z Villarreal w weekend xd
0
Po co tam bramkarz stoi?
1
Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?
0
Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?
2
Kiedy ostatnio graliśmy u siebie? Masakra jaki zasrany terminarz, aż się dziwię że jeszcze nam piłkarze nie popadali od podróży.
Edit, ponad miesiąc gry na wyjazdach plus podróż do arabów, masakra jakaś.
2
@Popitek12 ale ty zarabiasz w 14h tyle co inni w 2, więc to Twój problem
1
Skoro obrona nie działa, czas spróbować z kundlem na SO a cancelo za niego.
0
Strzały 25 do 7 mieliśmy dzisiaj impotencje po prostu, fart sociedad nic więcej.
3
Widać że technicznie dobrze zespół funkcjonuje z olmo zamiast rashforda który nie wie gdzie ma piłkę.
2
Raphinia miałby tu hat tricka a te sieroty walą po golebiach.
0
Musieli dać tęgo pizdzidlo jak nie lobelt lewadofski to pizdzidlo.
2
Skoro lamine musi zawsze grać, to flick powinienem go trochę dawać jako 10 tke i jednocześnie ogrywać roniego na skrzydle.
22
Breaking news, inter Miami oferuje 400m Cristiano Ronaldo, żeby ten pozostał w Al nassr.
1
@kuczyniak gwiżdżą bez przerwy jak Ferdek kiepski w odcinku, gdzie poszedł pracować na taśmę testując gwizdki xd
3
Jak oni mają wyglądać lepiej na tle levante jak wyglądali jak równy z równym z 2 ligowcem z 17 miejsca.