Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tam taka bieda, że grali na oraninie? Co to kur za murawa w ogóle na takim poziomie. Ja wiem, że była taka sama dla obu klubów, ale akurat Barca grająca zawsze piłka mogła zostać wybita z rytmu na takim gównie.
1
Jak oceniacie kolegę dzisiaj?
https://ibb.co/g5ZCP1P
0
@tbas wiekrzy odpaść z 2 ligowcem. Tym bardziej że jeszcze jesteśmy w grze.
0
Najwięcej radochy mają prześcieradła, bo dla nich przegrac z top 3 la liga jest gorsze niż odpaść z 2 ligowcem w dodatku z 17 miejsca w tabeli.
2
Manity nie ma, więc Real wciąż jedyna szmata co dostała 5 od Kotletico. Sędzia śmieć swoje dołożył.
3
Flick powinien pojechać ostro na konferencję
3
Moja żona mówi, że to przez ten chujowy kolor koszulek, ja jej wierzę.
0
Lookman vs kundel walka na dredy xd
2
Dobra z roboty zwiałem jazda!
3
@Kai0 taktyka live, zmiany ustala la bamba ankieta, ale by to chodziło xd
0
Messi będzie o lasce chodził a ten dalej będzie pieprzył o nim, kretyn.
3
Ręka, ręke myje czego nie rozumiecie.
0
Ktoś korzysta z telewizji iptv? Poszukuje jakiegoś sprawdzonego dostawcy z vod i wszystkimi kanałami.
6
@marcin62 niech sobie przypomną jak przegrali ligę z xavinieta w bankructwie. Potężni są.
0
Ale widowisko, dobrze że mnie kobita zagotowała, bo bym zasnął.
1
Grają 2 drużyny o zbliżonym poziomie, ale jedna jakimś cudem jest na 2 miejscu
12
Ten komentarz u somsiada to złoto.
"Wiecie jakie dzisiaj przykre słowa usłyszałem? Włączyłem mecz borowych żeby leciał w tle i mój wujek mówi "to chyba skrót jest". No tak zabolało a to poprostu mieli okazję za okazją. U nas nawet w skrótach nie ma co oglądać."
1
Żółty pies Boże
8
Rashford idealny nie jest, lubi wywracac się o własne buty 48, ale za same wolne i uderzenie z dystansu warto go mieć, bo tu nikt do bramki nie może dokopać zza pola karnego a co dopiero trafić bezpośrednio.
8
Mekambe na miejscu rasha by nurkowal.
2
Myślałem, że się nie ocieli z tą piłka.
1
Zacznijmy narzekać, zaczną grać
2
Myślicie, że wycofanie się z superligi to wina negreiry? Czy taki artykuł pojawi się u somsiada?
1
Pedri w realu zepsuł by im całe to płakanie, że belingHAM lepszy.
2
Spójrz człowieku by nawet pasował do nas na skrzydło ma te Barcelonskie ruchy.
3
Lookman vs Kounde, będzie walka na dredy.
1
Piękny hymn mają, jest jeszcze kilka fajnych w Hiszpanii.
0
@Arden plus sprokurowane karne
0
Adama vs Chelsea wersja prawdziwa https://vm.tiktok.com/ZNRU2qFkq/
0
Jak poszło realowi wczoraj? Był karny? Zapodajcie skrót meczu.