2

Tam taka bieda, że grali na oraninie? Co to kur za murawa w ogóle na takim poziomie. Ja wiem, że była taka sama dla obu klubów, ale akurat Barca grająca zawsze piłka mogła zostać wybita z rytmu na takim gównie.

1

Jak oceniacie kolegę dzisiaj?
https://ibb.co/g5ZCP1P

0

@tbas wiekrzy odpaść z 2 ligowcem. Tym bardziej że jeszcze jesteśmy w grze.

0

Najwięcej radochy mają prześcieradła, bo dla nich przegrac z top 3 la liga jest gorsze niż odpaść z 2 ligowcem w dodatku z 17 miejsca w tabeli.

2

Manity nie ma, więc Real wciąż jedyna szmata co dostała 5 od Kotletico. Sędzia śmieć swoje dołożył.

3

Flick powinien pojechać ostro na konferencję

3

Moja żona mówi, że to przez ten chujowy kolor koszulek, ja jej wierzę.

0

Lookman vs kundel walka na dredy xd

2

Dobra z roboty zwiałem jazda!

3

@Kai0 taktyka live, zmiany ustala la bamba ankieta, ale by to chodziło xd

0

Messi będzie o lasce chodził a ten dalej będzie pieprzył o nim, kretyn.

3

Ręka, ręke myje czego nie rozumiecie.

0

Ktoś korzysta z telewizji iptv? Poszukuje jakiegoś sprawdzonego dostawcy z vod i wszystkimi kanałami.

6

@marcin62 niech sobie przypomną jak przegrali ligę z xavinieta w bankructwie. Potężni są.

0

Ale widowisko, dobrze że mnie kobita zagotowała, bo bym zasnął.

1

Grają 2 drużyny o zbliżonym poziomie, ale jedna jakimś cudem jest na 2 miejscu

12

Ten komentarz u somsiada to złoto.
"Wiecie jakie dzisiaj przykre słowa usłyszałem? Włączyłem mecz borowych żeby leciał w tle i mój wujek mówi "to chyba skrót jest". No tak zabolało a to poprostu mieli okazję za okazją. U nas nawet w skrótach nie ma co oglądać."

1

Żółty pies Boże

8

Rashford idealny nie jest, lubi wywracac się o własne buty 48, ale za same wolne i uderzenie z dystansu warto go mieć, bo tu nikt do bramki nie może dokopać zza pola karnego a co dopiero trafić bezpośrednio.

8

Mekambe na miejscu rasha by nurkowal.

2

Myślałem, że się nie ocieli z tą piłka.

1

Zacznijmy narzekać, zaczną grać

2

Myślicie, że wycofanie się z superligi to wina negreiry? Czy taki artykuł pojawi się u somsiada?

1

Pedri w realu zepsuł by im całe to płakanie, że belingHAM lepszy.

2

Spójrz człowieku by nawet pasował do nas na skrzydło ma te Barcelonskie ruchy.

3

Lookman vs Kounde, będzie walka na dredy.

1

Piękny hymn mają, jest jeszcze kilka fajnych w Hiszpanii.

0

@Arden plus sprokurowane karne

0

Adama vs Chelsea wersja prawdziwa https://vm.tiktok.com/ZNRU2qFkq/

0

Jak poszło realowi wczoraj? Był karny? Zapodajcie skrót meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?