Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zobaczcie na turka gulera jak się zezlomowal xd
https://vm.tiktok.com/ZNRh5mBM8/
9
Raphinia jest niczym wychowanek, widać jak mu zależy, to samo jest z gavim i ferminem, widać że to charakterne chłopaki i gryza trawę dla tego klubu.
1
RMTV - Real oszukany, powinni zacząć spotkanie mając 2 bramkowa przewagę
0
@matirix20 kim miał stworzyć? Tak posłucha jeszcze większa.
2
Balde akurat to dziś nic nie dał, tak szybki piłkarz a w ofensywie 0
1
Ostatnio wygrywa prawdziwa piłka a nie to gówno co serwują te pajace
14
@TheKlucha oni są popierdoleni i chorzy umysłowo.
0
Najpiękniejszy obrazek te ich mordy przybite gwoździami :) :) :) :))))))
3
Chociaż zasnę spokojnie, bo jakbyśmy dali sobie strzelić jeszcze przegrać w karnych, to by mnie rozkurwilo od środka.
0
Masarka, to zawału można dostać
1
Co ta za sierota pierdolona
0
Wieszialem że się zesra angol
0
Powolny maldini, ryzykownie
0
Ja bym wpuścił mimo wszystko Ronalda na mekambe
3
Na reszcie trochę warta którego te śmiecie mają aż nadto
1
Bomba po ziemi a nie sranie po oknach
0
Varu tu nie ma?
0
Takie gówno grać i strzelić nam gola masakra
2
Te szczury na drąga są najlepsze
2
Raphinia nagrzany żeby co nie odwalił xd
0
Nienawidzę Realu, udusił bym ich wszystkich tam!
30
Negreira już widzę grzany, co to są za ścieki madryckie, Boże spraw tak skromne 5.0
0
Niech gra, teraz w razie urazu wypadnie im na pół sezonu.
0
Cudowny pracodawca, chodzisz non stop na l4 jeszcze Cie cienia xd
0
Ale łep kanciasty
0
Bilbao nadstawilo kakao xd
2
Araby nacieszcie się, bo jutro będziecie oglądać autobus simeone i dretwy Madryt Alonso xd
2
Ale ich gnoja xd
0
Nawet araby wygwizdali nico xd
1
Mymla se coś pod gębą xd