2

Zobaczcie na turka gulera jak się zezlomowal xd
https://vm.tiktok.com/ZNRh5mBM8/

9

Raphinia jest niczym wychowanek, widać jak mu zależy, to samo jest z gavim i ferminem, widać że to charakterne chłopaki i gryza trawę dla tego klubu.

1

RMTV - Real oszukany, powinni zacząć spotkanie mając 2 bramkowa przewagę

0

@matirix20 kim miał stworzyć? Tak posłucha jeszcze większa.

2

Balde akurat to dziś nic nie dał, tak szybki piłkarz a w ofensywie 0

1

Ostatnio wygrywa prawdziwa piłka a nie to gówno co serwują te pajace

14

@TheKlucha oni są popierdoleni i chorzy umysłowo.

0

Najpiękniejszy obrazek te ich mordy przybite gwoździami :) :) :) :))))))

3

Chociaż zasnę spokojnie, bo jakbyśmy dali sobie strzelić jeszcze przegrać w karnych, to by mnie rozkurwilo od środka.

0

Masarka, to zawału można dostać

1

Co ta za sierota pierdolona

0

Wieszialem że się zesra angol

0

Powolny maldini, ryzykownie

0

Ja bym wpuścił mimo wszystko Ronalda na mekambe

3

Na reszcie trochę warta którego te śmiecie mają aż nadto

1

Bomba po ziemi a nie sranie po oknach

0

Varu tu nie ma?

0

Takie gówno grać i strzelić nam gola masakra

2

Te szczury na drąga są najlepsze

2

Raphinia nagrzany żeby co nie odwalił xd

0

Nienawidzę Realu, udusił bym ich wszystkich tam!

30

Negreira już widzę grzany, co to są za ścieki madryckie, Boże spraw tak skromne 5.0

0

Niech gra, teraz w razie urazu wypadnie im na pół sezonu.

0

Cudowny pracodawca, chodzisz non stop na l4 jeszcze Cie cienia xd

0

Ale łep kanciasty

0

Bilbao nadstawilo kakao xd

2

Araby nacieszcie się, bo jutro będziecie oglądać autobus simeone i dretwy Madryt Alonso xd

2

Ale ich gnoja xd

0

Nawet araby wygwizdali nico xd

1

Mymla se coś pod gębą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?