2

Araby nacieszcie się, bo jutro będziecie oglądać autobus simeone i dretwy Madryt Alonso xd

2

Ale ich gnoja xd

0

Nawet araby wygwizdali nico xd

1

Mymla se coś pod gębą xd

1

Przynajmniej Alonso zostanie pudrowac trupa xd

0

Padolino standardowo

6

Jutro Madryt wywali się na betisie i weekend można odfajkowac.

0

W tym właśnie meczu bramkarz dał to extra przez co udało się wyciągnąć mecz.

0

I cisza huhehue

2

Szczęsny na wyjebce i ten napięty niemiec xd

0

Pieprzony blondas

0

Chłop się nakręcił jakby prowadził przynajmniej jakieś Manchestery, stary walić ten Twój klubik, który nigdy nic nie zaznaczy w prawdziwej piłce.

4

Nie no kur nareszcie mecz ile można czekać, wieczność te 2 tygodnie trwały, ciągnęły mi się bardziej niż przerwy na repke.

2

@Luciano99 nikt Ci nie karze i tak byś się schlał i gówno pamiętał jedynie informuje, że już wyciekły odcinki

0

Budda ze swoją platforma już wyciekł, skoro hakerzy dają radę wykradac wszystkie kanały telewizyjne to nie mogło być inaczej z jego CSI. Jeżeli ktoś korzysta z Iptv to tam dostępne wszystkie odcinki.

1

@Kapitan hawk tam jest przedszkole, jeszcze nie mieli zajęć z czytania i pisania.

1

@aldewir 4300 dałem 12/256 allegro, dystrybucja Eu nowy.

1

@Mario96w korzystam tylko z samsungów z serii ultra, więc wiem jak jest :)

0

@Hasszz proszę Cię iphone a mam w domu, żona jest fanką kompletnie nie kumam co w tym telefonie jest po za aparatem. Juz samo płacenie za chmurę żeby przechowywać pliki to jakieś chore jest. Nie ustawisz sobie na dzwonek muzyki jeżeli jej nie kupisz, nie skopiujesz plików na pendrive i to tylko garstka przykładów, które skreślają to cudo.

1

Pierwszy poważny krok w 2026 wykonany, s25 ulta zamówiony.

0

Zajebane dziennikarskie wysrywy

21

Wrócił kapitan durna mina, ręka w górze, spalony.

3

@Criss18Barca wiekszosc raczej idzie w poniedziałek.

0

Czemu la liga sobie robi przerwę ala reprezentacyjna w tym okresie? Kuźwa tydzień by wystarczył a nie mecz dopiero w sobotę!

3

Chlejecie po wigilii?

5

Ach ten tłumacz google, szczególnie drugie mi się podoba
https://ibb.co/PvQGXvBz

0

Co nasi tacy niemrawi zjedli zepsuta rybę kuźwa.

2

@Kapitan hawk bo hala dzieci by się załamały.

7

Fajnie było by zlać ich teraz tak z 5 do jaja, pięknie by to grzało internet przez parę miesięcy xd

5

@Luciano99 jeszcze gwarancja do stu dni a studnia koło bramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?