Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La pinia! La pinia! La pinia!
1
@July_6_BcN mam go od dawna.
3
Dzisiaj tak nie wierzymy w City, że możemy się miło zaskoczyć
0
@Zoker czy po oddaniu czujesz się np słaby?
0
Laporta póki go nie wykończy chlanie i McDonaldy to będzie wygrywal regularnie.
4
To nie będzie xaviniety xd
1
Gavi jakiś mały, chudy nie jadł nic chłopina
0
To już nie napastnik tylko naleśnik
1
Widać, że gramy na pół gwizdka przed LM byle się nie zemscilo.
1
Laporta przed wyborami przekupił Seville
2
Ale miło z dopingiem :)
0
Nie jestem z przepisami na bieżąco, dlaczego merc jadąc pierwszy ma otwarte skrzydło na prostej?
10
Gekon nie zgarniający mistrza takim autem to jedyne co może nas zadowolić.
1
Niech się napna, później flickwagen zgasi im światło
2
Nawet z gęby nie pasuje ten typ
0
Getafe jest bardziej kreatywne niż ten memczester
1
Ale pieprzy stary dziadek zygam. Masturbatoro to dla niego za trudne słowo.
4
Haland to on grał w ogóle? Występ na note 0
0
Guardiola kasztanie oddaj doku i goryla i idź pooglądać wtedy Barce Flicka.
1
Cuda co mecz zucia gra
0
Czemu rękę schował przed piłka? No debil
0
Ślizgają się na tym kartoflowisku
1
Wjeżdżają jak w prostytutke xd
0
@Kozinho. Bo to slabeusze, nikt ich nie chce oglądać.
12
Jak guardiola wdupi z tymi dziadami to niech się schowa flickowi do kieszeni.
0
Atak bez formy, obrona przetrzepana kontuzjami, nie ma co narzekać wynik dobry jak na wyjazd, chodź gra na pauzie
0
@Ilka 120zl no życie ustawisz xd
7
W Madrycie płacz, bo faul eweidenty, dla nich liczą się karne z symulek. Oby jutro City zgasilo im światło.
0
0 gry 110% farta xd
0
Następnym razem niech lecą miesiąc wcześniej oswoić się z klimatem.