0

La pinia! La pinia! La pinia!

1

@July_6_BcN mam go od dawna.

3

Dzisiaj tak nie wierzymy w City, że możemy się miło zaskoczyć

0

@Zoker czy po oddaniu czujesz się np słaby?

0

Laporta póki go nie wykończy chlanie i McDonaldy to będzie wygrywal regularnie.

4

To nie będzie xaviniety xd

1

Gavi jakiś mały, chudy nie jadł nic chłopina

0

To już nie napastnik tylko naleśnik

1

Widać, że gramy na pół gwizdka przed LM byle się nie zemscilo.

1

Laporta przed wyborami przekupił Seville

2

Ale miło z dopingiem :)

0

Nie jestem z przepisami na bieżąco, dlaczego merc jadąc pierwszy ma otwarte skrzydło na prostej?

10

Gekon nie zgarniający mistrza takim autem to jedyne co może nas zadowolić.

1

Niech się napna, później flickwagen zgasi im światło

2

Nawet z gęby nie pasuje ten typ

0

Getafe jest bardziej kreatywne niż ten memczester

1

Ale pieprzy stary dziadek zygam. Masturbatoro to dla niego za trudne słowo.

4

Haland to on grał w ogóle? Występ na note 0

0

Guardiola kasztanie oddaj doku i goryla i idź pooglądać wtedy Barce Flicka.

1

Cuda co mecz zucia gra

0

Czemu rękę schował przed piłka? No debil

0

Ślizgają się na tym kartoflowisku

1

Wjeżdżają jak w prostytutke xd

0

@Kozinho. Bo to slabeusze, nikt ich nie chce oglądać.

12

Jak guardiola wdupi z tymi dziadami to niech się schowa flickowi do kieszeni.

0

Atak bez formy, obrona przetrzepana kontuzjami, nie ma co narzekać wynik dobry jak na wyjazd, chodź gra na pauzie

0

@Ilka 120zl no życie ustawisz xd

7

W Madrycie płacz, bo faul eweidenty, dla nich liczą się karne z symulek. Oby jutro City zgasilo im światło.

0

0 gry 110% farta xd

0

Następnym razem niech lecą miesiąc wcześniej oswoić się z klimatem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?