5

@Litman nasz też nie jest full

0

Zadecyduje o wyniku kto wygra środek pola, oba mocne.

0

@STALU co gdzie nie

10

Tylko pantoflarz pyta żony czy może wyjść z kumplami na miasto, prawdziwy facet wie, że nie może.

0

Real dzisiaj przegrał, bo byli zajęci śmiechem z yamala, że nie wygrał zlotej piłki i zapomnieli o treningu.

1

Ups piątka od materacy xd

0

Atletico wyjątkowo słabo idzie w tym sezonie, ale tutaj jednak widać, że coś grają i teraz pytanie. Czy brakowało motywacji, czy jednak Real jest słaby.

0

Ale że czibo family nie wyjął.

1

Wspaniały piłkarz wstaje nie płacze gra dalej, alvarez nie wygłupiaj się możesz być top w Barcy.

0

@ArcziArtt serio kilku twierdzi ze zdziwieniem, że przecież w piłkę trafił

3

Madryle twierdzą, że trafia w piłkę a karny. Nie mam słów by opisać tych chorych ludzi.

1

Pieprzony nurek

2

Pociśnijmy jeszcze komuś to strzeli gola.

2

Lenglet się nie zmienia standardowo w kluczowej sytuacji daje dupy.

0

@LeszekFCB remis xd

6

Jestem fanem Barcelony, ale też każdego klubu który gra przeciwko madryckim bandziorom.

0

Standardowo kotletico się nakręciło zaraz spuchnie 2 gongi i do boksu

1

Nie mogę z tego komentarza, chłop pracujący głosem z wada wymowy tyle lat na stanowisku.

0

To co słabiaki simeone dziś znów w papę?
Pasowało by trochę białym zepsuć nastroje.

0

Dobra koniec tego, dawać ich tu zanim się rozpędza, niech wylapia piątaka od Barcy to im morale opadną.

0

Madryle się cieszą, że nie wygrał Yamal, ale chyba zapomnieli, że dopiero oni są ciency i gdzie jest ich mekambe i ten 10x lepszy.

2

Maj englisz i soł gut ajm wery hepi :)

2

Czyli złota piłkę miał mieć męczennik, teorytycznie mekambe, kreowany na najlepszego piłkarza po erze Messiego i Ronaldo a teraz dostanie ja łamiący się 5x w sezonie u nas dzbanbele, który nagle nauczył się grać? Przecież to jakieś inne uniwersum.

0

Z jednej strony Yamal nie powinien dostać, bo go to może zepsuć a z drugiej trzask pekajacych dup w Madrycie też bym przygarnął.

0

Yamal nie powinien dostać, bo go to może zepsuć, ma jeszcze czas.

3

Widać kto jest kierowca wyscigowym a kto przypadkiem dostał stołek.

1

@mordini123 kogo obchodzą te niemieckie mierdy.

0

Czułem że je...nie xd

0

Garcia jest jak Spidermam, widać sprężynke w chłopie

0

Tym butem nr 50 by nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?