Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Litman nasz też nie jest full
0
Zadecyduje o wyniku kto wygra środek pola, oba mocne.
0
@STALU co gdzie nie
10
Tylko pantoflarz pyta żony czy może wyjść z kumplami na miasto, prawdziwy facet wie, że nie może.
0
Real dzisiaj przegrał, bo byli zajęci śmiechem z yamala, że nie wygrał zlotej piłki i zapomnieli o treningu.
1
Ups piątka od materacy xd
0
Atletico wyjątkowo słabo idzie w tym sezonie, ale tutaj jednak widać, że coś grają i teraz pytanie. Czy brakowało motywacji, czy jednak Real jest słaby.
0
Ale że czibo family nie wyjął.
1
Wspaniały piłkarz wstaje nie płacze gra dalej, alvarez nie wygłupiaj się możesz być top w Barcy.
0
@ArcziArtt serio kilku twierdzi ze zdziwieniem, że przecież w piłkę trafił
3
Madryle twierdzą, że trafia w piłkę a karny. Nie mam słów by opisać tych chorych ludzi.
1
Pieprzony nurek
2
Pociśnijmy jeszcze komuś to strzeli gola.
2
Lenglet się nie zmienia standardowo w kluczowej sytuacji daje dupy.
0
@LeszekFCB remis xd
6
Jestem fanem Barcelony, ale też każdego klubu który gra przeciwko madryckim bandziorom.
0
Standardowo kotletico się nakręciło zaraz spuchnie 2 gongi i do boksu
1
Nie mogę z tego komentarza, chłop pracujący głosem z wada wymowy tyle lat na stanowisku.
0
To co słabiaki simeone dziś znów w papę?
Pasowało by trochę białym zepsuć nastroje.
0
Dobra koniec tego, dawać ich tu zanim się rozpędza, niech wylapia piątaka od Barcy to im morale opadną.
0
Madryle się cieszą, że nie wygrał Yamal, ale chyba zapomnieli, że dopiero oni są ciency i gdzie jest ich mekambe i ten 10x lepszy.
2
Maj englisz i soł gut ajm wery hepi :)
2
Czyli złota piłkę miał mieć męczennik, teorytycznie mekambe, kreowany na najlepszego piłkarza po erze Messiego i Ronaldo a teraz dostanie ja łamiący się 5x w sezonie u nas dzbanbele, który nagle nauczył się grać? Przecież to jakieś inne uniwersum.
0
Z jednej strony Yamal nie powinien dostać, bo go to może zepsuć a z drugiej trzask pekajacych dup w Madrycie też bym przygarnął.
0
Yamal nie powinien dostać, bo go to może zepsuć, ma jeszcze czas.
3
Widać kto jest kierowca wyscigowym a kto przypadkiem dostał stołek.
1
@mordini123 kogo obchodzą te niemieckie mierdy.
0
Czułem że je...nie xd
0
Garcia jest jak Spidermam, widać sprężynke w chłopie
0
Tym butem nr 50 by nie trafił