1

@barca__rządzirządzi kup samsungi z serii s ultra i będziesz zadowolony. Sam mam note 20 ultra telefon ma powyżej 5 lat. Nie wiesza się nic z tych rzeczy, 12gb ram robi robotę.

4

Nawet mi go nie żal, zgnije w tym marnym klubie piłkarz bez ambicji, widocznie osrał zbroje, że nie podoła.

17

Ja jestem w Lloret de mar i turki już mają podjebki xd

0

@Astad a tam gadasz w Hiszpani 38 i żyje

1

@FcPortoFan1999 no cyckow to tj jest nie powiem, że nie xd

0

W hotelu w którym jestem w loret de mar drinki robi mi Araujo xd muszę typowi fotę zrobić bez kitu. Wreszcie odszedł z Barcelony :)

0

@macio_944 mnie się takie właśnie podobają :)

5

Jestem pierwszy raz w Hiszpanii, boże jakie tu są piękne kobiety, przyjazd z żoną to samobójstwo, kark sobie tu ukrece :) ogromna różnorodność i ten język ahhh.

0

@ranger3120 będę występował Hue Hue

0

@karolszymek na razie mi nie zależy bo nie skończone

15

Czas wstać, za parę godzin będę w loret de mar, może uda się spełnić Marzenie i odwiedzić Barcelonę i przynajmniej byc na stadionie, szkoda że nie ma meczów teraz :/

1

@Misiusessi zawsze latam z biurem podróży, obserwuję tylko tui, itake i rainbow i zawsze na końcu najlepsze oferty wydają mi się z rainbow.

1

@Misiusessi ja jutro lecę do Hiszpanii. Wakacje zawsze kupuje tydzień przed na last minute, teraz dałem 3100 od głowy za all inclusive, Turcję to by ogarnął za okolice 2, 2.5 tysiąca nawet 5 gwiazdkowy hotel.

5

Real gra okropnie, nie mogl bym im kibicować choćby tryplety walili co sezon

0

Nico lewy yamal
Raphinia
De jong Pedri
= 10:0 w każdym meczu?

2

Pięknie madryle będą wypompowani w nowym sezonie xd

2

Hahahaha potężne galacticos remisuje z jakimiś al sral gdzie juteo wszyscy idą czyścić wielbłądy? Potężny real xd

2

Ciekawe czy przez te klubowe mistrzostwa niektóre kluby spuchna w sezonie

0

Komentarz usunięty

1

@LeoMessiiBarcaPepa no co ty stary serio? Dobrze, że napisałeś, bo żyjemy wszyscy pod kamieniem i nie wiedzieliśmy.

1

Przynajmniej konkretny wynik a nie gówniane 1:0 po farfoclu

13

Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh...

2

Kadra za ponad miliard, ale to będzie mile jak to jeb....

0

Alonso vs Flick z rozegranym już sezonem i jakimś zgraniem zespołu, ciekawe jak to będzie wyglądać. Coś czuję, że młodziki z Barcy ich szybko zweryfikują.

1

Tu karny a dla nas w meczu z nimi ciuciaminiego nie xd

0

@Lucyffffer1922 gdzie to znaleźć niby?

19

Nawrocki to jest as najpierw mieszkanie teraz działka :) pozdro dla kumatych.

3

Odkąd stawiam na yamala powyżej 1.5 celnego strzału i że Barca wygra, wszystkie kupony mi siadają a ten wali chore bramy xd

0

Nam potrzebny ls wtedy raphinia może grać jako pomocnik z przodu za nim Pedri i Frenkie, prawy obrońca raczej Kounde z Ericiem dadzą radę. Jedynie może jakiś obrońca by się przydał i lecimy dalej.

3

Myślę, że Real będzie miał z nami ciężko, kogo by nie kupił, bo jednak u nas zawsze to la masia będzie walczyć za klub a tam zlepek koloni francusko afrykańskiej już nie koniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?