La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

2

Ciekawe czy przez te klubowe mistrzostwa niektóre kluby spuchna w sezonie

3

@Dieselzor Poza Paryżem to kluby z Europy jak najbardziej będą opuchnięte.Może jeszcze Bayern to w miarę ogarnie.Reszta-współczuć pozostaje.

4

@Dieselzor
Niewykluczone że pewnie się im to odbije w lidze jak nie na początku rozgrywek to zapewne później napewno tak a skutki mogą być tragiczne przy takim natłoku meczy

1

@Dieselzor PSG bankowo nie, dla nich Ligue 1 to jak pre sezon

1

@Dieselzor PSG ma wszystko żeby tutaj wygrać, a potem "odpoczywać" w pierwszych kolejkach Ligue 1.
Nawet jak przegrają ze 3 mecze na początku to nic się nie dzieje.

Najtrudniej za to może mieć Real/Atletico i City/Chelsea za względu na Barcę i Liverpool (może Arsenal?), które na spokojnie odpoczywają.
W Niemczech raczej też Bayern za bardzo tego nie odczuje, a we Włoszech dużo zależy od tego jak sezon zacznie Napoli - jeśli będą cieniować to Inter czy Juve wcale nie będą na straconej pozycji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?