0

Dzieci ochloncie sędzia na razie bez błędny. Zesrali się od początku widać jakbyśmy stali w miejscu

0

Przestańcie pieprzyc na Marciniaka, zesrali się ale jeszcze wierzę

1

Garcia za wysoko podchodzi jako obrońca zdecydowanie

0

Inter inter a lamine bailalo Rocky da da da...

1

Zesram się zaraz ja jebe, serce to mi wyskoczy nic mnie tak nie stresuje w życiu jak ten mecz.

0

Chyba za wcześnie zacząłem obgryzac pazury do meczu będzie po palcach

4

@Who_you_mam na każdego kozaka znajdzie się większy kozak.

0

Gdzie dzisiaj najlepiej coś obstawić?

0

@Hubert102 miałem stała w pokoju w bloku. Jak się tak boisz wszystkiego to lepiej nie wychodź z domu.

0

Wyjazd martwi oby nas nie zdominowali i nie strzelili szybko bramki.

1

@RoberDzik dlatego jestem na l4 w kluczowym tygodniu Barcy xd

0

Lewemu muszą dać opaskę kapitana, będzie latał do Szymusia na pogadunki.

0

Yhy teraz to już na pewno.

3

I ten zasrany gekon na podium. Nie trawie tej jaszczurki.

0

Marciniak sędzia naszego meczu we wtorek, czy nas przekręci? Polacy w obu ekipach, ale to jednak śmietankowy.

1

Wolałbym LM niż la ligę, po prostu oni potrzebują zdjąć ciężar champions league z barków. Wygrana zresetowała by ten 10 letni okres i w następnych latach będą grać z większym luzem, mniejsza presją.

2

Cały weekend byj z tylu by doje.. im w kwalach xd

6

Udało się ważne 3pkt. Kluczowi gracze przynajmniej zagrali po 45 min, obrona cubarsi Martinez odpoczęła. Ferran też, więc będzie presowal inter.

1

Fort do bazy Eric za niego, ansu money fatty tak samo i do tego Fermin a za niego olmo

1

Dani = szklanka jak widać to imię samo się łamie.. Chłopa zabił wiatr.

0

Ansu vs Yamal to też niepojęta przepaść.

5

Martin to aż ciężko uwierzyć że można być w Barcelonie a mieć 0 dryblingu, kompletnie 0

2

Ten rodrigez to niestety nie ma tęgo czegoś.

0

@Kitek1640 laminealito yamalito

11

Hajto stwierdził, że jak kogo trącisz w biegu to nie trzeba dużo by wypadł z równowagi. Ciekawe jak babę potrącił na pasach,czy też wypadła z równowagi.

0

@Cvzx następny się respi, madryt w ryk

0

Przy 2 gongach miałem już flashbacki, myślę kurde znowu no nie, ale później otrzasnąłem mordę i mówię sam do siebie, że ten fart z golem w każdej akcji musi się skończyć i zacząłem dalej wierzyć, wierzmy w nich!

1

Sędzia ogólnie dzisiaj po za mało doliczonym czasie, to na prawdę dowiózł. 0 kontrowersji

0

My umiemy tylko odrabic xd

0

Dowalili jeszcze większy autobus. Obrzydkiwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?