Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieci ochloncie sędzia na razie bez błędny. Zesrali się od początku widać jakbyśmy stali w miejscu
0
Przestańcie pieprzyc na Marciniaka, zesrali się ale jeszcze wierzę
1
Garcia za wysoko podchodzi jako obrońca zdecydowanie
0
Inter inter a lamine bailalo Rocky da da da...
1
Zesram się zaraz ja jebe, serce to mi wyskoczy nic mnie tak nie stresuje w życiu jak ten mecz.
0
Chyba za wcześnie zacząłem obgryzac pazury do meczu będzie po palcach
4
@Who_you_mam na każdego kozaka znajdzie się większy kozak.
0
Gdzie dzisiaj najlepiej coś obstawić?
0
@Hubert102 miałem stała w pokoju w bloku. Jak się tak boisz wszystkiego to lepiej nie wychodź z domu.
0
Wyjazd martwi oby nas nie zdominowali i nie strzelili szybko bramki.
1
@RoberDzik dlatego jestem na l4 w kluczowym tygodniu Barcy xd
0
Lewemu muszą dać opaskę kapitana, będzie latał do Szymusia na pogadunki.
0
Yhy teraz to już na pewno.
3
I ten zasrany gekon na podium. Nie trawie tej jaszczurki.
0
Marciniak sędzia naszego meczu we wtorek, czy nas przekręci? Polacy w obu ekipach, ale to jednak śmietankowy.
1
Wolałbym LM niż la ligę, po prostu oni potrzebują zdjąć ciężar champions league z barków. Wygrana zresetowała by ten 10 letni okres i w następnych latach będą grać z większym luzem, mniejsza presją.
2
Cały weekend byj z tylu by doje.. im w kwalach xd
6
Udało się ważne 3pkt. Kluczowi gracze przynajmniej zagrali po 45 min, obrona cubarsi Martinez odpoczęła. Ferran też, więc będzie presowal inter.
1
Fort do bazy Eric za niego, ansu money fatty tak samo i do tego Fermin a za niego olmo
1
Dani = szklanka jak widać to imię samo się łamie.. Chłopa zabił wiatr.
0
Ansu vs Yamal to też niepojęta przepaść.
5
Martin to aż ciężko uwierzyć że można być w Barcelonie a mieć 0 dryblingu, kompletnie 0
2
Ten rodrigez to niestety nie ma tęgo czegoś.
0
@Kitek1640 laminealito yamalito
11
Hajto stwierdził, że jak kogo trącisz w biegu to nie trzeba dużo by wypadł z równowagi. Ciekawe jak babę potrącił na pasach,czy też wypadła z równowagi.
0
@Cvzx następny się respi, madryt w ryk
0
Przy 2 gongach miałem już flashbacki, myślę kurde znowu no nie, ale później otrzasnąłem mordę i mówię sam do siebie, że ten fart z golem w każdej akcji musi się skończyć i zacząłem dalej wierzyć, wierzmy w nich!
1
Sędzia ogólnie dzisiaj po za mało doliczonym czasie, to na prawdę dowiózł. 0 kontrowersji
0
My umiemy tylko odrabic xd
0
Dowalili jeszcze większy autobus. Obrzydkiwe