0

Sędzia pies gwizdze pod nich ewidentnie

4

Zaraz Pedri wejdzie xd

0

Kounde w opasce ala Rambo, jestem spokojny

0

Bramkarz borusii jeszcze się grzeje, bo wie że ma przeje... Szczęsny stoi w bezruchu xd

0

Na dzisiejszy mecz urlop wziąłem, więc niech mnie nie wkur.... lepiej

3

Lewe skrzydło ferran prawe raphinia z przodu lewy, yamal ławka to samo Pedri

0

@Cvzx w każdym meczu wrzuca na minę obrońcę albo defensywnego podając mu, gdzie na niego już naciska przeciwnik.

0

Jutro powinniśmy wyjść Fortem, Araujo, Eric i uszaty w środku Frenkie Gavi i Fermin plus Olmo do rotacji a z przodu Raphinia, lewy Ferran. Odpoczynek Yamal Kounde i Pedri i Pau

1

@Andi18 totalny anty football dla kibica

11

Różnica między nami a tymi plackami z madrytu jest taka, że my z każdym mimo wszystko grę prowadzimy a ich dominują nawet takie deportiva.

9

Co się pocieszył pies madrycki to jego

0

@HypeR jak tyłem biegnie

0

Flick to mądry chłop będziemy grać albo 3 obrońców, albo wrzuci na lo garcie w końcu jest obrońca i lewonożnym.

1

Mecz za 10 punktów ciężko gra nam się z nimi i zmeczenie nie ma nic do tego.

8

Nie oglądam debat i innych głupot i nie słucham mediów, ale nie zagłosuje na popis w życiu dosyć tych złodzieji i krętaczy, najwyższy czas dać komuś szanse a nie ciągle wąchać to samo gówno.

0

@priest9999 ale te trybuny za bramka to porażka, idzie wyrwać te na środku boiska w takiej cenie?

0

Tak wchodzę na bilety na celte i ceny rzędu 270 euro od głowy, aż takie drogie są czy o co chodzi?. Piszę przy wyborze, że od 90euro a później idąc dalej to już od 270 w górę. O co chodzi?

0

Na jakim kanale Ci idioci się błaznia?

0

@4drian0 @July_6_BcN @Astad ja planowałem 3 tysiące, ale zszedłem już do 2 plus ew zegarek. Dzięki Wam na pewno nie wywalę 3 tysięcy, tym bardziej że właśnie z tym dzieckiem mam słaby kontakt i to nie z mojej winy.

0

Pytanie rzeka, ale z ciekawości powiedzmy, że to ankieta. Ile byście dawali teraz na komunię idąc za chrzestnego do koperty ?
Nie sugerujcie się tym ile kogo stać, tylko jestem ciekawy opinii.

11

@insp1re wykończenie

2

Pedri do bazy natychmiast

0

Vamoooooosssssss!

1

@JimMorrisonFCB przecież rafinia będąc z tylu mógł nie widzieć od kogo odbiła się piłka, mógł to być obrońca

2

Drewno do boksu

0

Jak myślicie patrząc na poprzednie lata (bo jednak mała obawa jest), czy dzisiaj będziemy jeszcze bardziej w euforii, czy jednak Barca zesra się metr przed kiblem?

3

Kolonia francuska do boksu xd

2

Camavinga cama o xd

5

Arsenal to bierze, bo nie obsrywa zbroi. Dalej atakuje a to klucz do gry na tych kasztanów i dodatkowo dobrze broni.

1

Carlo połknął orbit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?