Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia pies gwizdze pod nich ewidentnie
4
Zaraz Pedri wejdzie xd
0
Kounde w opasce ala Rambo, jestem spokojny
0
Bramkarz borusii jeszcze się grzeje, bo wie że ma przeje... Szczęsny stoi w bezruchu xd
0
Na dzisiejszy mecz urlop wziąłem, więc niech mnie nie wkur.... lepiej
3
Lewe skrzydło ferran prawe raphinia z przodu lewy, yamal ławka to samo Pedri
0
@Cvzx w każdym meczu wrzuca na minę obrońcę albo defensywnego podając mu, gdzie na niego już naciska przeciwnik.
0
Jutro powinniśmy wyjść Fortem, Araujo, Eric i uszaty w środku Frenkie Gavi i Fermin plus Olmo do rotacji a z przodu Raphinia, lewy Ferran. Odpoczynek Yamal Kounde i Pedri i Pau
1
@Andi18 totalny anty football dla kibica
11
Różnica między nami a tymi plackami z madrytu jest taka, że my z każdym mimo wszystko grę prowadzimy a ich dominują nawet takie deportiva.
9
Co się pocieszył pies madrycki to jego
0
@HypeR jak tyłem biegnie
0
Flick to mądry chłop będziemy grać albo 3 obrońców, albo wrzuci na lo garcie w końcu jest obrońca i lewonożnym.
1
Mecz za 10 punktów ciężko gra nam się z nimi i zmeczenie nie ma nic do tego.
8
Nie oglądam debat i innych głupot i nie słucham mediów, ale nie zagłosuje na popis w życiu dosyć tych złodzieji i krętaczy, najwyższy czas dać komuś szanse a nie ciągle wąchać to samo gówno.
0
@priest9999 ale te trybuny za bramka to porażka, idzie wyrwać te na środku boiska w takiej cenie?
0
Tak wchodzę na bilety na celte i ceny rzędu 270 euro od głowy, aż takie drogie są czy o co chodzi?. Piszę przy wyborze, że od 90euro a później idąc dalej to już od 270 w górę. O co chodzi?
0
Na jakim kanale Ci idioci się błaznia?
0
@4drian0 @July_6_BcN @Astad ja planowałem 3 tysiące, ale zszedłem już do 2 plus ew zegarek. Dzięki Wam na pewno nie wywalę 3 tysięcy, tym bardziej że właśnie z tym dzieckiem mam słaby kontakt i to nie z mojej winy.
0
Pytanie rzeka, ale z ciekawości powiedzmy, że to ankieta. Ile byście dawali teraz na komunię idąc za chrzestnego do koperty ?
Nie sugerujcie się tym ile kogo stać, tylko jestem ciekawy opinii.
11
@insp1re wykończenie
2
Pedri do bazy natychmiast
0
Vamoooooosssssss!
1
@JimMorrisonFCB przecież rafinia będąc z tylu mógł nie widzieć od kogo odbiła się piłka, mógł to być obrońca
2
Drewno do boksu
0
Jak myślicie patrząc na poprzednie lata (bo jednak mała obawa jest), czy dzisiaj będziemy jeszcze bardziej w euforii, czy jednak Barca zesra się metr przed kiblem?
3
Kolonia francuska do boksu xd
2
Camavinga cama o xd
5
Arsenal to bierze, bo nie obsrywa zbroi. Dalej atakuje a to klucz do gry na tych kasztanów i dodatkowo dobrze broni.
1
Carlo połknął orbit