Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co się ponabijalismy to nasze,nikt nam nie zabierze tej minuty xd
1
Buhahahhahahahahahahhahah
0
Asencio cały zielony widać, że te ściery tylko to wycierania się nadają
1
Wystarczy ich cisnąć i leżą i płaczą
2
Wargol to ma w głowie ładny miks
1
@Senstin mówię ogólnie, jaki by faul nie był typ z 7 omal się nie zesra ten też nie lepszy będzie
6
Ta brazylijska kolonia afrykańska to przy faulach tak cierpi, czuć zabicie z miejsca.
1
Nasz mecz na tvp 1 widzę, czuć prestiż to i poważny kanał xd
0
Jutro będzie ajjjjjjjjjj lewandowski??? Głowa pęknie, darek już dziś nie śpi taki podniecony.
1
Kendrick lamar całuję szmate do podłogi.
19
"Dzisiaj sędziuje arbiter, który tylko w tym sezonie nie odgwizdał Realowi 5 karnych"
Oni by jeszcze z 20 karnych chcieli i tak dalej należałoby im się więcej.
0
@Terapuls lewy jest 2x większym samolubem i w takiej sytuacji wali od razu. Może dlatego mu nie podają?
0
Dobra nie srajcie lewy ma 2 bramki, każdy chce się pokazać tym bardziej przy pewnym wyniku. Przy 0:0 na pewno by podawali.
3
Karny? Nie ma na boisku mekambe, dajcie spokój xd
6
Pedri pomyślał, ty zielony cepie z gwizdkiem.
0
Raphinia powinien wejść za yamala już w 60 minucie i na atletico powinni wyjść obaj. Tak to co yamal ławka na atletico? Nie kumam co flick tam wykminil. Chyba, że młody faktycznie nie czuje się zmęczony.
11
Karny? Jaki karny, karne są tylko dla mekambe.
1
Lekko drukarka pomogła i się udało.
1
Leganes nieśmiało atakuje ale konkretnie
2
Co ma na celu to stawanie na palcach lewego przed strzelaniem z wolnego? Bekę mam z tego
1
Dajcie juz czwartek nie mogę z tego gówna żyć
1
Xavi pogrążył Holandię szpaku xd
2
@pt9 jeżeli się dobrze dobierzesz macie wspólne poglądy, pasję, dogadujecie się to myślę, że jak najbardziej.
1
Jeszcze tylko 5 dni do meczu Barcy
1
@Gaucho wszyscy zapomnieli jeszcze ze jest Garcia? Spokojnie może zagrać.
0
@Eklerek nie miałem na myśli poprzedniego sezonu a tęgo kiedy walczył z Hamiltonem
0
Max ma bolid który widać, że nie jest najszybszy, ale jest w top 3 czyżby znów sytuacja gdzie solidnie punktując wyrwie majstra?
0
@mkord dobrze, że znasz się na tym ja wolę na czym innym.
0
@mkord jeb... polonista się znalazł.
0
Zacząłem oglądać nie wiele przed golem, gramy jakiś finałowy mecz mistrzostw świata, że kopyto Borka się omal nie zesra?