0

@Marian_Pazdzioch ja mam za 20 zł eleveny c plus i extra w dodatku viaplay, polsaty

0

Ten Arsenal ma rozwalić Madryt?.

0

@FcBforever221 miałem to samo napisać tylko, że już ćwiczy wylewy

1

Oglądając wczoraj szmadryt miałem wrażenie, że gdyby grali z nami to 5 do jaja to mało co by dostali.

1

@Eklerek Barca nie sra

1

@Kessie zobaczymy, będzie jak zawsze szkoda się łudzić

2

@Eklerek na Real się osraja tak to widzę

0

Arsenal Chelsea na viaplay?

1

Vinicjusz przykład jak swoim zachowaniem można zeosuc sobie karierę, wszędzie już z niego cisną nawet jak na ławie siedzi.

0

Jutro takie wymęczone będzie kotletico

3

@norbi77 z drugiej strony to widać

1

Niech się ten kolorowy madryt więcej muruje. Grunt, że się pomeczyli morale spadły w niedzielę dostaną piątkę. Dobranoc

1

Oblak jazda na kolankach do jednego słupka

2

Wszedł kendrick lamar

1

Jeszcze go dobijają balonem de playa xd

1

@macio_944 kurde nie wiem co wyxzyscikem, ale działa!

0

Nie działa rambla na operze, macie pomysły? Kurde nie cierpię innych przeglądarek. Cache wyczyszczone, tel resetowany, ad block wyłączony dalej nic

1

@Sysia11 święto? Pfff żona w robocie, musiałem se pizze mrożona zrobić co to za święto xd. Dobrze ze chociaż jej wypłata przyszła na nasze /moje konto xd

0

@mekston ty patrz połamał się już xd

0

@mekston za 2 mecze się połamie znając życie.

3

Patrzymy na nasze LS Lookmana

0

Bramkarz mógł jeszcze za linia stanąć

0

@Karzel chyba 4x10

1

W sobotę musi odpocząć Pedri, Raphinia musowo.

16

Raphinia coś tam knuje nicztm cygan chcący coś ukraść xd

1

Martin jakbyśmy mieli za mało adrenaliny

0

Jak to wytrzymają to się zesram

0

2 strzały w minutę xd

0

What t F... Żyjcie tam na tym boisku

7

Podsumowując. Sędzia każda stykowa sytuację na korzyść prześcieradeł. Kotletico bronilo się przed Realem który nie strzelał a Real przed atletico które też nie strzelało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?