Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch ja mam za 20 zł eleveny c plus i extra w dodatku viaplay, polsaty
0
Ten Arsenal ma rozwalić Madryt?.
0
@FcBforever221 miałem to samo napisać tylko, że już ćwiczy wylewy
1
Oglądając wczoraj szmadryt miałem wrażenie, że gdyby grali z nami to 5 do jaja to mało co by dostali.
1
@Eklerek Barca nie sra
1
@Kessie zobaczymy, będzie jak zawsze szkoda się łudzić
2
@Eklerek na Real się osraja tak to widzę
0
Arsenal Chelsea na viaplay?
1
Vinicjusz przykład jak swoim zachowaniem można zeosuc sobie karierę, wszędzie już z niego cisną nawet jak na ławie siedzi.
0
Jutro takie wymęczone będzie kotletico
3
@norbi77 z drugiej strony to widać
1
Niech się ten kolorowy madryt więcej muruje. Grunt, że się pomeczyli morale spadły w niedzielę dostaną piątkę. Dobranoc
1
Oblak jazda na kolankach do jednego słupka
2
Wszedł kendrick lamar
1
Jeszcze go dobijają balonem de playa xd
1
@macio_944 kurde nie wiem co wyxzyscikem, ale działa!
0
Nie działa rambla na operze, macie pomysły? Kurde nie cierpię innych przeglądarek. Cache wyczyszczone, tel resetowany, ad block wyłączony dalej nic
1
@Sysia11 święto? Pfff żona w robocie, musiałem se pizze mrożona zrobić co to za święto xd. Dobrze ze chociaż jej wypłata przyszła na nasze /moje konto xd
0
@mekston ty patrz połamał się już xd
0
@mekston za 2 mecze się połamie znając życie.
3
Patrzymy na nasze LS Lookmana
0
Bramkarz mógł jeszcze za linia stanąć
0
@Karzel chyba 4x10
1
W sobotę musi odpocząć Pedri, Raphinia musowo.
16
Raphinia coś tam knuje nicztm cygan chcący coś ukraść xd
1
Martin jakbyśmy mieli za mało adrenaliny
0
Jak to wytrzymają to się zesram
0
2 strzały w minutę xd
0
What t F... Żyjcie tam na tym boisku
7
Podsumowując. Sędzia każda stykowa sytuację na korzyść prześcieradeł. Kotletico bronilo się przed Realem który nie strzelał a Real przed atletico które też nie strzelało.