1

Wiecie co jest najlepsze w święta? Że nie trzeba iść harować na tego grubego kierownika i debila dyrektora.

27

U Szczęsnego na Wigilii, Wojtek gdzie siedzisz? - na ławie.

0

@Ls0811 co zażywasz albo co daje ci ulgę?

0

Lenglet zrehabilituj się i daj wylew w obronie, wiele Ci zostanie wybaczone

1

Ale ich zlomuja, dramat gdybyśmy nie wygrali

0

@Ls0811 masz smak i węch bo ja tak dlatego mi to nie pasuje

0

@jeonek te duszności tylko przy kaszlu przynajmniej którym nie idzie od krztusić wydzieliny

0

Miał ktoś takie nie wiem zapalenie krtani czy to angina, że głosu praktycznie 0 organizm wycieńczony w dodatku duszności? 2 dzień nie pomaga antybiotyk, ani tabletki do ssania co zapisał lekarz rodzinny, są momenty braku oddechu masakryczne uczucie?

1

@mekston mam takiego sąsiada w klatce tylko 4 mieszkania, jak idę i widzę te jego 10 letnie adiki to mam ochotę je pierdolnac z okna a szczyt wszystkiego jak jeszcze w środku zostawione skarpety xd

2

Gavi po powrocie z kontuzji wygląda jak krasnal który nikogo nie może dogonić. Jakoś taki wolny strasznie i mniej agresywny.

0

@Gronek najlepsza zmiana rano się wyśpisz, u mnie po 16 nie ma żadnego kierownictwa i w dodatku odwalę swoje i po 20 do domu.

7

Przeszkadza nam ten stadion ewidentnie, już nie mówiąc o tym dopingu piknikowym.

0

Niestety na autobusy nam idzie w tym sezonie

0

Włączyłem dopiero co tu się odwala

7

Borussia 8 miesięcy nie przegrała u siebie. Docenmy naszych za ten mecz.

5

@saviol54 z bólem

0

Wpadłem poczytać opinie ekspertów

1

Komentarz usunięty

1

Lookman ma to co u nas potrzebne drybling, bierze grę na siebie i nie traci piłek, dobrze się zastawia.

0

Bierymy go do Barcy

2

Ten lookman znacznie bardziej mi pasuje niż nico, prezentuje bardziej barcelonski styl, piłka krótko przy nodze.

0

1 miejsce w lidze i top 3 liga mistrzów na razie jest aż nadto, więc zluzujcie majty.

0

@Adrian1304 tak trzeba, ale zmieniając maila i trochę myśląc kupisz takie za parę zł na allegro, ostatnio kupiłem za 12zl

0

@Vhaeraun ale Samsunga np s22 ultra kupisz nowego co za problem

0

@Vhaeraun mozesz kupić s22 ultra osobiście mam 4 bądź już 5 letniego note 20 ultra a brat właśnie s22 ultra i kompletnie te telefony nie zawodzą.

0

@Vhaeraun tylko samsungi z serii ultra. Np s23 ultra

50

Pamiętajcie, stary chłop nigdy nie będzie tak stary, jak stara baba.

0

Bekambe welcome in la liga ea Sports

8

Mbappe od jutra
https://ibb.co/SrW9Kzd

2

Carlo powinien reklamować gumy orbit
" Gumy orbit, lepsze niż durex, bo nawet zużytej nie chcesz wyrzucić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?