Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie co jest najlepsze w święta? Że nie trzeba iść harować na tego grubego kierownika i debila dyrektora.
27
U Szczęsnego na Wigilii, Wojtek gdzie siedzisz? - na ławie.
0
@Ls0811 co zażywasz albo co daje ci ulgę?
0
Lenglet zrehabilituj się i daj wylew w obronie, wiele Ci zostanie wybaczone
1
Ale ich zlomuja, dramat gdybyśmy nie wygrali
0
@Ls0811 masz smak i węch bo ja tak dlatego mi to nie pasuje
0
@jeonek te duszności tylko przy kaszlu przynajmniej którym nie idzie od krztusić wydzieliny
0
Miał ktoś takie nie wiem zapalenie krtani czy to angina, że głosu praktycznie 0 organizm wycieńczony w dodatku duszności? 2 dzień nie pomaga antybiotyk, ani tabletki do ssania co zapisał lekarz rodzinny, są momenty braku oddechu masakryczne uczucie?
1
@mekston mam takiego sąsiada w klatce tylko 4 mieszkania, jak idę i widzę te jego 10 letnie adiki to mam ochotę je pierdolnac z okna a szczyt wszystkiego jak jeszcze w środku zostawione skarpety xd
2
Gavi po powrocie z kontuzji wygląda jak krasnal który nikogo nie może dogonić. Jakoś taki wolny strasznie i mniej agresywny.
0
@Gronek najlepsza zmiana rano się wyśpisz, u mnie po 16 nie ma żadnego kierownictwa i w dodatku odwalę swoje i po 20 do domu.
7
Przeszkadza nam ten stadion ewidentnie, już nie mówiąc o tym dopingu piknikowym.
0
Niestety na autobusy nam idzie w tym sezonie
0
Włączyłem dopiero co tu się odwala
7
Borussia 8 miesięcy nie przegrała u siebie. Docenmy naszych za ten mecz.
5
@saviol54 z bólem
0
Wpadłem poczytać opinie ekspertów
1
Komentarz usunięty
1
Lookman ma to co u nas potrzebne drybling, bierze grę na siebie i nie traci piłek, dobrze się zastawia.
0
Bierymy go do Barcy
2
Ten lookman znacznie bardziej mi pasuje niż nico, prezentuje bardziej barcelonski styl, piłka krótko przy nodze.
0
1 miejsce w lidze i top 3 liga mistrzów na razie jest aż nadto, więc zluzujcie majty.
0
@Adrian1304 tak trzeba, ale zmieniając maila i trochę myśląc kupisz takie za parę zł na allegro, ostatnio kupiłem za 12zl
0
@Vhaeraun ale Samsunga np s22 ultra kupisz nowego co za problem
0
@Vhaeraun mozesz kupić s22 ultra osobiście mam 4 bądź już 5 letniego note 20 ultra a brat właśnie s22 ultra i kompletnie te telefony nie zawodzą.
0
@Vhaeraun tylko samsungi z serii ultra. Np s23 ultra
50
Pamiętajcie, stary chłop nigdy nie będzie tak stary, jak stara baba.
0
Bekambe welcome in la liga ea Sports
8
Mbappe od jutra
https://ibb.co/SrW9Kzd
2
Carlo powinien reklamować gumy orbit
" Gumy orbit, lepsze niż durex, bo nawet zużytej nie chcesz wyrzucić"