2

Nie ma bata że Messi i Neymar w pesże mekambe nagadali, że jak kiedyś pójdzie do prześcieradeł to ma ich zniszczyć.

0

Mekambe good shot.

0

Leao vs Nico, ten drugi to placek, jeden i ten sam drybling i szybko biega, 0 liczb w miarę euro wyszło i chcecie tu drugiego ferrana. Nawet ferran ma lepsze staty niż on w dodatku pół sezonu był kontuzjowany.

0

@abram3k dokładnie chłop ma jedną kiwke, liczb żadnych w tu podnieta u niektórych

0

Nico to drugie ferran

0

@Fido66 dopiero zauważyłem a mam 2 zm niech to szlak. Ktos wie czy zaraz po nie ma powtórki np na cp2?

0

Dzordz jak zwykle objechany przez mistrza. Karma za płacz z wczoraj.

1

Sędzia bez kartek też nie ustawił meczu teraz robią co chcą

0

Anka dziś też okropnie drewniana matko boska

0

Jeb... piknik na trybunach kanapki przyszli zrzec kur mac

1

Chłop się dusi i leży na plecach? Sam jak mam kaszel to najgorsza pozycja.

3

Balde przepusc matkę! Mamo nie mogę.

0

Niech uważają bo Godzilla icj zje

0

Gdzie syn mamy Balde co przywiózł ich tata Balde?

1

Brakuje dryblera, kogoś co minie kogokolwiek wtedy robi się miejsce dla innych. Raphinia raz wszedl w środek ala Lamine i zrobiło się groźnie. Niestety brakuje młodego. Lewa strona to nie stwarza w ogóle zagrożenia.

1

@ACMaldini3 tylko, że w większości przypadków to zwykle lenistwo.

1

@draxidox waga ciężka, nie wiem kto kogo zje

0

@Who_you_mam no tak np.

1

@Who_you_mam tylko oled od lg, to oni ta technologie wprowadzili i udoskonalili, telewizory maja mega kolory, głęboka czerń i fajny smukly wygląd, ale do 5k to jakieś 55" jak wpiszesz w wyszukiwarce to wielkiego wyboru nie ma.

0

Przecież ten kulfon nie ogarnia.

2

Ja jebie xd haha

0

Ich by z okregowki 12 miejsce skałki stolec rozjechało http://www.90minut.pl/liga/1/liga13569.html

3

Wesoły football

20

Szpaku to tylko spalony xd chłop juz skończył połowę hahaha

0

Georgina gdzie Ty masz oczy kobieto, chyba jedynie w euro

4

Pistolejro? Hahahahaah

0

Nie no Szpakowski wszędzie widzi penaldo

3

Chłop że szpitala wrócił z gipsem wchodzi, kadra mutant xd

4

Rakieta elona muska zestrzelona.

1

Barcelono czy to ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?