Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma bata że Messi i Neymar w pesże mekambe nagadali, że jak kiedyś pójdzie do prześcieradeł to ma ich zniszczyć.
0
Mekambe good shot.
0
Leao vs Nico, ten drugi to placek, jeden i ten sam drybling i szybko biega, 0 liczb w miarę euro wyszło i chcecie tu drugiego ferrana. Nawet ferran ma lepsze staty niż on w dodatku pół sezonu był kontuzjowany.
0
@abram3k dokładnie chłop ma jedną kiwke, liczb żadnych w tu podnieta u niektórych
0
Nico to drugie ferran
0
@Fido66 dopiero zauważyłem a mam 2 zm niech to szlak. Ktos wie czy zaraz po nie ma powtórki np na cp2?
0
Dzordz jak zwykle objechany przez mistrza. Karma za płacz z wczoraj.
1
Sędzia bez kartek też nie ustawił meczu teraz robią co chcą
0
Anka dziś też okropnie drewniana matko boska
0
Jeb... piknik na trybunach kanapki przyszli zrzec kur mac
1
Chłop się dusi i leży na plecach? Sam jak mam kaszel to najgorsza pozycja.
3
Balde przepusc matkę! Mamo nie mogę.
0
Niech uważają bo Godzilla icj zje
0
Gdzie syn mamy Balde co przywiózł ich tata Balde?
1
Brakuje dryblera, kogoś co minie kogokolwiek wtedy robi się miejsce dla innych. Raphinia raz wszedl w środek ala Lamine i zrobiło się groźnie. Niestety brakuje młodego. Lewa strona to nie stwarza w ogóle zagrożenia.
1
@ACMaldini3 tylko, że w większości przypadków to zwykle lenistwo.
1
@draxidox waga ciężka, nie wiem kto kogo zje
0
@Who_you_mam no tak np.
1
@Who_you_mam tylko oled od lg, to oni ta technologie wprowadzili i udoskonalili, telewizory maja mega kolory, głęboka czerń i fajny smukly wygląd, ale do 5k to jakieś 55" jak wpiszesz w wyszukiwarce to wielkiego wyboru nie ma.
0
Przecież ten kulfon nie ogarnia.
2
Ja jebie xd haha
0
Ich by z okregowki 12 miejsce skałki stolec rozjechało http://www.90minut.pl/liga/1/liga13569.html
3
Wesoły football
20
Szpaku to tylko spalony xd chłop juz skończył połowę hahaha
0
Georgina gdzie Ty masz oczy kobieto, chyba jedynie w euro
4
Pistolejro? Hahahahaah
0
Nie no Szpakowski wszędzie widzi penaldo
3
Chłop że szpitala wrócił z gipsem wchodzi, kadra mutant xd
4
Rakieta elona muska zestrzelona.
1
Barcelono czy to ty?