La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Dobra potrzebna jest pomoc.

Jaki TV do +/- 5k? Minimum 60”

Oled/Qled? Totalnie się nie znam

1

@Who_you_mam OLED coś z LG.

1

@Who_you_mam tylko oled od lg, to oni ta technologie wprowadzili i udoskonalili, telewizory maja mega kolory, głęboka czerń i fajny smukly wygląd, ale do 5k to jakieś 55" jak wpiszesz w wyszukiwarce to wielkiego wyboru nie ma.

0

@Who_you_mam poczytaj opinie o tym konkretnym modelu i proponuję obserwować teraz pepera jeśli chodzi o promocję TV. Pewnie przez najbliższe dwa tygodnie coś się trafi .
PS. Ten model przynajmniej w tym sklepie słabo dostępny, nie kupisz online. Wydaje się, że to stary model, nowy model poniżej za 8 K.

0

@Who_you_mam no tak np.

0

0

@bartekvisca

A co to Peper? xD

0

0

@Who_you_mam Jak już idziesz z ceną do góry to masz ten model. Generalnie trochę poczytałem i to jest TOP. Jak Ci się bardzo nie spieszy to obserwuj okazję na tv LG C4.
https://www.morele.net/telewizor-lg-oled65c41la-oled-65-4k-ultra-hd-webos-13242278/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&ceneo_cid=1bd2e331-290a-58cf-7b72-a493770fd644

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?