0

@czosnekfcb 0 za eleven canal plus viaplay

0

Wchodzi alvarez

0

Dobrze ze mam 1400 kanałów sportowych, bo eleven się zesrało.

1

Galaktikos się zesrało, mekambe piłkarz wszechświatów nie dał rady.

0

Nadeszła kluczowa cześć kiedy się tu zesramy xd

0

Świątek nie da rady rambolence.

0

Nie ma pomocy i obrony w postaci Araujo, jeszcze straciliśmy Cancelo który przynajmniej miał drybling, czego tu się spodziewać.

0

Ale mamy skład, z pomocy fdj, pedri Gavi, gundogan nie dysponowani dramat

0

Na reszcie w tym sezonie mam wszystkie kanały świata na tv, nie mogę się doczekać meczu.

0

Chłop złapał piłkę od djoko w czapce Barcy :)

0

@BulaKG jestem z prokuratury xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hamilton bierz tego płaczka, niech mu psycha siadzie

0

@supraomnes1 wystarczy że będą normalnie zadbane, kręcą to mnie pośladki, zderzaki i zgrabne nogi.

9

Już tych gównianych artykułów nawet nie czytam, aż zobaczę oficjalnie.

2

Harry Kane i Phil Foden gotowi na mecz
https://ibb.co/jfzrj4b

0

@kamiVeB wymyśl rozwolnienie i urlop na żądanie, nie dziękuj

0

@Popitek12 będziesz patrzył jak Leo ciągnie Argentynę i jednocześnie jak ona ciągnie.

1

Dobrze ze ta kaleka u nas nie gra

0

Francja strzeliła później samobój czyli dalej nie mają gola xd

0

Jebaniutki....

3

Było widać że zesrany

3

Konsensoł zjesz rosół?

0

Jo go jebe.

2

Georginia pewnie nawet z niego leje

0

Grzmot to jest jeb konkretnie zaraz z szatni będzie ładował na bramę.

0

@PawkoFCB tylko wtedy każdy miał dzieci, więc nikomu to nie przeszkadzało. Teraz jest ich coraz mniej a ludzie chcą żyć w spokoju i niestety będą afery, między dzietnymi i bez.

1

Norris już nie wytrzymuje ciśnienia

0

Ronaldo będzie płakał po tym zagraniu 2 lata, że nie strzelał.

0

Czemu oni nie podają machaczowi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?