Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czosnekfcb 0 za eleven canal plus viaplay
0
Wchodzi alvarez
0
Dobrze ze mam 1400 kanałów sportowych, bo eleven się zesrało.
1
Galaktikos się zesrało, mekambe piłkarz wszechświatów nie dał rady.
0
Nadeszła kluczowa cześć kiedy się tu zesramy xd
0
Świątek nie da rady rambolence.
0
Nie ma pomocy i obrony w postaci Araujo, jeszcze straciliśmy Cancelo który przynajmniej miał drybling, czego tu się spodziewać.
0
Ale mamy skład, z pomocy fdj, pedri Gavi, gundogan nie dysponowani dramat
0
Na reszcie w tym sezonie mam wszystkie kanały świata na tv, nie mogę się doczekać meczu.
0
Chłop złapał piłkę od djoko w czapce Barcy :)
0
@BulaKG jestem z prokuratury xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hamilton bierz tego płaczka, niech mu psycha siadzie
0
@supraomnes1 wystarczy że będą normalnie zadbane, kręcą to mnie pośladki, zderzaki i zgrabne nogi.
9
Już tych gównianych artykułów nawet nie czytam, aż zobaczę oficjalnie.
2
Harry Kane i Phil Foden gotowi na mecz
https://ibb.co/jfzrj4b
0
@kamiVeB wymyśl rozwolnienie i urlop na żądanie, nie dziękuj
0
@Popitek12 będziesz patrzył jak Leo ciągnie Argentynę i jednocześnie jak ona ciągnie.
1
Dobrze ze ta kaleka u nas nie gra
0
Francja strzeliła później samobój czyli dalej nie mają gola xd
0
Jebaniutki....
3
Było widać że zesrany
3
Konsensoł zjesz rosół?
0
Jo go jebe.
2
Georginia pewnie nawet z niego leje
0
Grzmot to jest jeb konkretnie zaraz z szatni będzie ładował na bramę.
0
@PawkoFCB tylko wtedy każdy miał dzieci, więc nikomu to nie przeszkadzało. Teraz jest ich coraz mniej a ludzie chcą żyć w spokoju i niestety będą afery, między dzietnymi i bez.
1
Norris już nie wytrzymuje ciśnienia
0
Ronaldo będzie płakał po tym zagraniu 2 lata, że nie strzelał.
0
Czemu oni nie podają machaczowi?