Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest tylko na to wszystko jedno wyjaśnienie. My temu negeirze płaciliśmy, żeby ustawiał sędziów na rzecz Realu, bo jest tak słaby, że bez nich nie daliby rady.
0
Dobrze, że piłka przy główce trafiła tego ukasza na bramce, bo gol gwarantowany. Jaki to cienias jest boże.
0
Podbijała się od drewna i wpadła xd
3
Dobra jedziemy, czuję mocny rozpierdziel dzisiaj, takie 1:0 jak nic.
4
- Brzuch mnie boli
- to dlatego, że masz pusty żołądek
- to już wiem, czemu ciągle boli Cie głowa.
1
Lewy na bramkę od następnego meczu w końcu piłka odbija się od niego jak od drewna to nic nie wpadnie!
0
Już mnie to nawet nie wkur tylko mam bekę. Ten sztywny placek w bramce nawet się nie rzucił.
0
Ten drewniak tiktoker, tancerz z 9 jest na boisku chyba tylko dlatego, że może ma w kontrakcie zapis o ilości minut /meczów które ma grać inaczej nie rozumiem jego trzymania na boisku.
1
Cancelo nie dosyć, że podał to jeszcze goniac go potknął się o własne giry hahaha nie mogę z nich.
3
Cancelo za Kounde, Roque za drewnego, Pedri za łysego z brazzers natychmiast
1
Granie na pół gwizdka jprdl
1
Przynajmniej Real nie zdobędzie trypletu, ale my też.
0
Zamiast połowa w pole karne i lampa to będą na obronie klepać, nigdy tego nie rozumiem w tej Fc shit
0
Związać tym łoniaka sznurówki i niech wtedy biegają
0
Balde jest solidny w obronie, ale totalnie jednowymiarowy w ataku, więc przyda się świeża krew. Wrócił też Cancelo.
1
Prowadzenie piłki młodego przy samej nodze to ogromny atut w mijaniu rywali.
0
Niby ręka, ale brak kamery z drugiej strony to dramat.
0
@SelloutCrowd ale są różne strefy czasowe i nie da się wszystkim dogodzić. Teraz noc wcześnie jest :). Ja na 5 dni w tygodniu takie drzemki walne z 2x, także to też nie jest tak, że robię drzemki codziennie. Nie raz śpię 4,5h i funkcjonuje cały dzień.
0
@FCB_dimiC nie? Jak już to po robocie prędzej mam właśnie ochotę na drzemkę, ale nigdy nie chodzę spać przed 23. Po prostu lubię wieczorami oglądać np tv czy mecz. Wystarczy mi 30 minut po robocie kimki by już normalnie funkcjonować. Myślę, że jednak każdy organizm jest inny, bo znów jak nie muszę wstać to śpię długo.
2
@SelloutCrowd normalna godzina, sam wstaje o 5, ale co za problem zdrzemnąć się po pracy by później łatwo wytrwać.
2
Po prostu betis gra otwarta piłkę jak my dlatego dobrze nam się z nimi gra. To samo będzie z villareal.
2
Dzięki cloudflare będzie tu mniej madryczokow z mózgiem wielkości pestki, bo dla nich to zbyt trudne tu wejść.
0
Jak to jest, że u nas wszyscy tracą forme a w realu (specjalnie z małej) wszyscy głupieją? Przykład brzydal i teraz angol.
1
Laporta na bombie inaczej by nie zdzierżyl
0
@chavez no właśnie chciał nie wybił, jego błąd
0
@chavez nie podać do madryczoka?
0
Chciał strzelić hattricka jak Ronaldo z tym, że ten pierwszy go nie strzelił a ten kasztan tak.
0
Ten w bramce też stoi jak dupa
0
Jak pomoc nic nie urucha to te drewna z przodu ani tyle.
0
Ciekaw jestem czy nie szło by nam lepiej grając 4-4-2 z tym, że z przodu musiałby być ktoś bardziej mobilny od Lewego z Yamalem np powiedzmy, że Roque jeżeli odpali. W środku natomiast z obecnością gaviego dołożyć go do trójki frenkie gundo i pedri, myślę że ciężko było by taki środek zdominować komukolwiek. Możliwe, że pomocnicy tworzyli by więcej sytuacji z przodu, w obronie zostaje Kounde, Ronald, Christensen i Cancelo. Chciałbym coś takiego zobaczyć, ale oczywiście jak opuszcza szpital i jeżeli kiedykolwiek będą wszyscy dostępni.