Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz bida? Nie ma co żałować że nie oglądam rozumiem?
0
@Blantozaur później jeszcze inna robota, brakło by czasu.
0
@PatrykBarca widać, że nie jesteś żonaty, nie chodzi że pantofel ale to jeden z niewielu dni kiedy możemy razem, bo pracujemy oboje, ale wolałbym mecz Hue Hue
0
Zamiast mecz muszę z kobita do galerii jechać no jprdl, ożeń się mówili,będzie fajnie mówili xd
5
Pajace z eleven muszą niestety wytrzepać majty
2
Żałoba będzie w eleven, pajace komentatorskie
2
Może to dobry czas na dołek drużyny. Teraz dostaną kopa i albo odpala i na prawdę zobaczymy progres, albo się zesrają w sumie 50/50. Dużo się od nich wymaga, ale jednak pomoc to wciąż gówniaki a to od ich kreacji zależy najwięcej.
10
Największy pajac gra u największych pajaców, przypadek? NIE SONDZE!
5
Muszę konto u tych miernot założyć żeby im przekazać, że mają największego pajaca współczesnej pilki w drużynie pajaców. Mowa oczywiście o pajacu z 7, pajac do potęgi.
1
@Popitek12 faktycznie miałby rozbił auto na formujacym okrążeniu.
0
U Lewandowskiego to mnie drażni,ze obrońca wychodząc z piłką jak go mija to chwilę biegnie i odpuszcza zamiast presowac do końca.
1
El fujarkowi, muniakowi to ładnie spier niedzielę.
1
Najlepszy ten pressing, gdzie pilkarz podbiega do bramkarza a ten podaje do obrońcy, zaś nasz jest 20 metrów od typa xd
3
@FcPortoFan1999 taka tu jest narracja na la bambie. Non stop ten zajechany ten zajechany. Po prostu mają nóżki jak baletnice a nie piłkarze. Niech więcej w rondo pykaja.
3
Wy jeszcze stekacie o odpoczynkuq, oni powinni 2x więcej zapier, bo biegają jak piz...y. Guardiola gra 3/4 sezonu jednym składem i jakoś nie puchną a te lalunie ledwo biegają.
2
@ElPonczato ktoś do kopalni złożył sobie pismo o sesje zdjęciowa chyba jakiegoś urządzenia a w rzeczywistości kilka lasek zrobiło tam sobie zdjęcia w bikini :)
3
@Kessie zdjęcia chłopaków zachowaj na wieczór xd
2
Szukam zdjęcia lasek z kopalni w dobrej rozdzielczości. Wielka afera, kolega chętnie zobaczy.
3
Messi rób z młodych atak, choćby byli w połowie tak dobrzy w trójkę roznieśli by football.
0
O lidze mistrzów nie ma co zbytnio marzyć, ale myślę że liga będzie nasza, może dublet krajowy. Na kluczowa cześć sezonu wrócą kluczowi piłkarze, będą mieli kopa na pozostała część sezonu. Liga mistrzów to 1/8 będzie już dobrym wynikiem po naszych ostatnich popisach.
0
Jak potraficie?
https://vm.tiktok.com/ZGJKyqSQK/
1
Obczajcie to xd
https://vm.tiktok.com/ZGJKyFwHu/
0
@Barcasub bo to pajac i pokraka, piłka odskakuje widzę dalej a wielka miłość do Barcelony poszła razem z hajsem od szejków. Najgorszy sort pilkarzyny.
1
Teraz trzeba popatrzeć na kalekę wiecznie odpalę dembele.
0
Fermin ma świetna dynamikę po przyjęciu piłki odchodzi chłopak od razu.
0
Kepa w sobotę się zesra na widok Barcy i narobi baboli.
0
Wyślijcie to dembele
https://vm.tiktok.com/ZGJwEuRUX/
0
@T^L 5 dolej wody xd
0
@bartekvisca w Lidlu 18 widziałem więc bez zmian.
5
@Rl9k1nG stypa to mało powiedziane, chodzę jak już musze,ale oboje z żoną nie cierpimy tej sztucznej atmosfery.