1

Potężny Espanyol xd

8

Notatnik leży xd love it!

1

@kylian7 a czemu twierdzisz że iphone to prestiż? Przecież choćby galaxy s 22 ultra bije go na głowę i jest tańszy. Ma lepszy ekran aparat czyli to czym zawsze iphone się szczyci.

1

@Kessie pierdzi na niego.

3

Przed meczem hala dzieci pisały o manicie i zniszczeniu Barcelony, teraz już piszą, że są dziadami i połowa do wywalenia. Dziękuje Barcelono!

0

Idealny mecz na podpalonych Madrytczokow by ostudzić frajerów xd

0

Gavi to ulubieniec Madrytczokow xd

0

Widać flustracje prześcieradeł

0

@Culers no raczej, pycha kroczy przed upadkiem.

0

Hala Dzieci czują się dzisiaj pewnie wiecie co to oznacza? :)

0

B. A. C. K
FDJ, Biszkopt, Gavi, Kessie (marzenie Torre)
Rafa, Ferran.
Tak musi być

1

Mówią o fatim jakby to jakieś wzmocnienie było.

1

@MesQueUnClub_87 ładniejszy jako kobieta niż chłop xd

3

@-barca4ever- jedno, ta zasada obowiązuje np przy amortyzatorach że komplet na oś, łożysko wymieniasz jedno.

2

Trzeba oglądnąć psg, przynajmniej tam jest skrzydło z prawdziwego zdarzenia a nie te kasztany co u nas latają.

0

Trzeba napisać do Anki żeby mu dała trochę glutenu jednak.

3

Jedyny na prawdę szybki piłkarz Balde siedzi na ławie xd

0

Zakaz strzelania mają. Mógł do obrońcy podać albo ter stegena.

0

Nie no to drewno wchodzi xd

1

Kiedy te drewna dostrzega wychodzących piłkarzy za obronę by wrzucić im piłkę? Jak widzą to nie zaryzykują takiego podania, nie wiem kur jak można być tak ślepym na tym poziomie. Nie tyczy się to tylko tego meczu tylko ogólnie.

0

Gramy gówno, ale bardziej wku mnie ten komentator na c+ co nie wymawia "R", jak można z wada wymowy brać komentatora. Lepiej oglądać z jakimś francuskim komentarzem niż słuchać tego ścierwa.

0

W sumie wiedziałem że tak będzie. Za dużo drewien w składzie.

1

Nie czuje dzisiaj presji meczu, czyżbym się już oswoił z blamażami?

2

Nawet Google tlumacz nawiązuje do prześcieradeł https://ibb.co/TLCd2Wm Xd

0

Krycie level hard

0

Ferran top Fati klop

0

Biszkopt, Kessie, Roberto i Frenkie no może uciągną to za tydzień.

3

Obrona najlepsza w Europie dziś wywraca się na piłce

0

Niemożliwe jak to zmieścił.

0

Mekambe ława, ciekawe czy zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?