Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sextet prześcieradeł szybko znika.
0
@HighestInTheRoom duża chodź i tak cena kosmos xd
2
2 tygodnie po wypłacie a tu wjeżdża pizza za 48ziko czy mogę nazwać się bogatym? Xd
2
Szkoda 3.0 bardziej boli.
1
Walić prześcieradła!
9
Ostudzmy emocje, bo jeden gol i mam odetnie tlen xd
6
Walić ich 5 do jajo żeby zamknęli się w norach!
0
Vaaaaaamoooosssssssss!
5
Dembele 2 kroki gubi gościa Raphinia staruje jak boeing i gówno z tego.
0
Co to za drewno z 9?
0
Sędzia z Madrytu to już wiecie kto ma przejść xd
0
@Toretto z tik toka
0
Redaktor na ulicy pyta :
- kto powinien być premierem?
- babcia odpowiada, ten co jest Mazowiecki.
Także tego xd.
31
Familiada:
- Imię męskie na literę "U"
- ukasz
Skislem xd
2
Po mundialu to piłka mi jakoś zwolniła, jakby piłkarze wolniej biegali, stracili motywację. No i dzisiaj wyszli w skarpetach, że się tak ślizgali
2
Fame mma ferran vs savic
0
Mecz totalne 0 z naszej strony i jedno z najfartowniejszych zwycięstw.
10
Pajac w różowych włosach jeszcze jaja niech przefarbuje jak myśli, że wtedy mu umiejętnościami przybędzie.
2
Real zdjął z naszych jutro presję.
3
Teraz sraka do 118 minut i granie na czas żeby dostać na koniec 4 bramkę. Tak będzie.
1
Były piłkarz Barcelony wali nam hattricka. To się nie dzieje.
11
Najważniejsze, że Messi ma puchar Świata.
0
Dobry mecz dwóch słabych, równych drużyn xd
0
Oczywiście kaleka w piłkę nie trafiła.
1
Dzus Kounde, kupiliśmy kogoś?
0
Krzywe nogi,jaki to jest impotent strzelecki to się w palę nie mieści
0
Ci nasi też mają taki stadion i będzie to wyglądać jak okręgówka?
3
Wiadomości i te wstawki z przed 10 lat z Tuskiem i z obecnymi czasami to jest kur.. mistrzostwo xd
1
Kiedy powtórka finału ARG FRANCJA? Obejrzałby coś co nie jest głównem.
0
@Kessie nawet mine ma podirytowanego.