0

Sextet prześcieradeł szybko znika.

0

@HighestInTheRoom duża chodź i tak cena kosmos xd

2

2 tygodnie po wypłacie a tu wjeżdża pizza za 48ziko czy mogę nazwać się bogatym? Xd

2

Szkoda 3.0 bardziej boli.

1

Walić prześcieradła!

9

Ostudzmy emocje, bo jeden gol i mam odetnie tlen xd

6

Walić ich 5 do jajo żeby zamknęli się w norach!

0

Vaaaaaamoooosssssssss!

5

Dembele 2 kroki gubi gościa Raphinia staruje jak boeing i gówno z tego.

0

Co to za drewno z 9?

0

Sędzia z Madrytu to już wiecie kto ma przejść xd

0

@Toretto z tik toka

0

Redaktor na ulicy pyta :
- kto powinien być premierem?
- babcia odpowiada, ten co jest Mazowiecki.

Także tego xd.

31

Familiada:
- Imię męskie na literę "U"
- ukasz
Skislem xd

2

Po mundialu to piłka mi jakoś zwolniła, jakby piłkarze wolniej biegali, stracili motywację. No i dzisiaj wyszli w skarpetach, że się tak ślizgali

2

Fame mma ferran vs savic

0

Mecz totalne 0 z naszej strony i jedno z najfartowniejszych zwycięstw.

10

Pajac w różowych włosach jeszcze jaja niech przefarbuje jak myśli, że wtedy mu umiejętnościami przybędzie.

2

Real zdjął z naszych jutro presję.

3

Teraz sraka do 118 minut i granie na czas żeby dostać na koniec 4 bramkę. Tak będzie.

1

Były piłkarz Barcelony wali nam hattricka. To się nie dzieje.

11

Najważniejsze, że Messi ma puchar Świata.

0

Dobry mecz dwóch słabych, równych drużyn xd

0

Oczywiście kaleka w piłkę nie trafiła.

1

Dzus Kounde, kupiliśmy kogoś?

0

Krzywe nogi,jaki to jest impotent strzelecki to się w palę nie mieści

0

Ci nasi też mają taki stadion i będzie to wyglądać jak okręgówka?

3

Wiadomości i te wstawki z przed 10 lat z Tuskiem i z obecnymi czasami to jest kur.. mistrzostwo xd

1

Kiedy powtórka finału ARG FRANCJA? Obejrzałby coś co nie jest głównem.

0

@Kessie nawet mine ma podirytowanego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?