0

@IronSanHybrid Ivana Knoll też bym się podniecił.

0

@hurek12 Gdybyś szukał jest to Ivana Knoll.

0

Enrique chyba za pytania o Ansu specjalnie go nie wpuszcza. W sumie pasuje to do jego charakteru, bo jak inaczej można trzymać tego Olmo na boisku. Williams tak jak w f1, słabizna.

2

Biszkopt to skubany w slow motion ma ruchy.

44

Moja żona w ogóle nie interesuje się piłka widziała teraz jak było imię nazwisko busquetsa i przeczytała uwaga Biszkopt xd. Także ochrzciła sztangę nowa ksywa BISZKOPT XD

0

Dziś zemsta za wpiernicz od Bayernu i Neuer możesz się pakować włącznie z resztą.

0

@michaleu Arek Milik Areczek król słupków i poprzeczek?

0

Argentyna dzisiaj pójdzie po swoje.

0

Kylian samolub mbappe

0

Laskowski ma wybitne teksty xd

1

Cash kopnął araba w dupe xd

0

Milik standard strzał niecelny xd

0

Lewandowski piłki nie może przyjąć niepojęte to jest. Milik odziwo wygrywa wszystkiego górne piłki.

2

Glik ze stresu już spocony xd

0

To już dziś wielki dzień dla piłki nożnej, reprezentacja Polski przedstawi na mundialu pokaz polskiej odmiany jogi bonito, nazywanej laga bonito. Lewandowski dostanie 50 piłek na łeb przy 4 obrońcach z których ma pokazać swoją siłę prawdziwego snajpera, osamotniony na polu walki ma ich zniszczyć i zapakować hat tricka dla polskiego niezadowolonego wiecznie narodu.

0

@draxidox moja, ale się zepsuła bez lawety nie odjedzie.

28

Mam wrażenie że co dzień do sklepu idę to ceny wyższe. Wykończą skur zwykłych ludzi.

1

@VamosGirl strzela córce to i strzela dla reprezentacji.

1

Taka drużynę się szanuje, umiejętności nie te ale walka do końca. Brawo Iran. Tak niewiele człowiek oczekuje od Repki.

0

Dajcie spokój z tymi meczami. Jutro wchodzi poważna piłka naszej Repki z trenerem który nie potrafi w dodatku nie wygląda. Zobaczycie prawdziwe partidazo.

9

To co Iran też potrafi wymieniać podania? Kurla jesteśmy 1000 lat za małpami

11

Mila się podnieca a chlopowi sztuczka nie wyszła

0

@Cataloniec94 Paździoch faktycznie zapomniałem.

1

Kiedyś lubiłem Brazylię, ale teraz jak widzę tą gębę Madrycka to srał ich pies.

1

Winicjusz xd ale placek

1

To patrząc na obecne drużyny to Hiszpania i Francja faworyci. Jeszcze trzeba poczekać na Argentynę czy odpala.

2

Bez kitu wszyscy są lepsi od nas. Polska to piłkarskie dno.

0

Że my tacy słabi to było wiadomo, ale że Meksyk gra takie gówno to niespodzianka.

1

Po co te dziady w ogóle jeżdżą gdziekolwiek, kopanina za miliony.

0

To tak miało być. Argentyna będzie musiała nas zniszczyć i Messi udowodni tym wszystkim co mu w polszy ubliżają gdzie ich miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?