Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Ivana Knoll też bym się podniecił.
0
@hurek12 Gdybyś szukał jest to Ivana Knoll.
0
Enrique chyba za pytania o Ansu specjalnie go nie wpuszcza. W sumie pasuje to do jego charakteru, bo jak inaczej można trzymać tego Olmo na boisku. Williams tak jak w f1, słabizna.
2
Biszkopt to skubany w slow motion ma ruchy.
44
Moja żona w ogóle nie interesuje się piłka widziała teraz jak było imię nazwisko busquetsa i przeczytała uwaga Biszkopt xd. Także ochrzciła sztangę nowa ksywa BISZKOPT XD
0
Dziś zemsta za wpiernicz od Bayernu i Neuer możesz się pakować włącznie z resztą.
0
@michaleu Arek Milik Areczek król słupków i poprzeczek?
0
Argentyna dzisiaj pójdzie po swoje.
0
Kylian samolub mbappe
0
Laskowski ma wybitne teksty xd
1
Cash kopnął araba w dupe xd
0
Milik standard strzał niecelny xd
0
Lewandowski piłki nie może przyjąć niepojęte to jest. Milik odziwo wygrywa wszystkiego górne piłki.
2
Glik ze stresu już spocony xd
0
To już dziś wielki dzień dla piłki nożnej, reprezentacja Polski przedstawi na mundialu pokaz polskiej odmiany jogi bonito, nazywanej laga bonito. Lewandowski dostanie 50 piłek na łeb przy 4 obrońcach z których ma pokazać swoją siłę prawdziwego snajpera, osamotniony na polu walki ma ich zniszczyć i zapakować hat tricka dla polskiego niezadowolonego wiecznie narodu.
0
@draxidox moja, ale się zepsuła bez lawety nie odjedzie.
28
Mam wrażenie że co dzień do sklepu idę to ceny wyższe. Wykończą skur zwykłych ludzi.
1
@VamosGirl strzela córce to i strzela dla reprezentacji.
1
Taka drużynę się szanuje, umiejętności nie te ale walka do końca. Brawo Iran. Tak niewiele człowiek oczekuje od Repki.
0
Dajcie spokój z tymi meczami. Jutro wchodzi poważna piłka naszej Repki z trenerem który nie potrafi w dodatku nie wygląda. Zobaczycie prawdziwe partidazo.
9
To co Iran też potrafi wymieniać podania? Kurla jesteśmy 1000 lat za małpami
11
Mila się podnieca a chlopowi sztuczka nie wyszła
0
@Cataloniec94 Paździoch faktycznie zapomniałem.
1
Kiedyś lubiłem Brazylię, ale teraz jak widzę tą gębę Madrycka to srał ich pies.
1
Winicjusz xd ale placek
1
To patrząc na obecne drużyny to Hiszpania i Francja faworyci. Jeszcze trzeba poczekać na Argentynę czy odpala.
2
Bez kitu wszyscy są lepsi od nas. Polska to piłkarskie dno.
0
Że my tacy słabi to było wiadomo, ale że Meksyk gra takie gówno to niespodzianka.
1
Po co te dziady w ogóle jeżdżą gdziekolwiek, kopanina za miliony.
0
To tak miało być. Argentyna będzie musiała nas zniszczyć i Messi udowodni tym wszystkim co mu w polszy ubliżają gdzie ich miejsce.