3

Podanie, wyjście na pozycję, odegranie czy to tak dużo by wymagać tego w BARCELONIE?! w zamian przyjmowanie za każdym razem 0 zaskoczenia.

0

Guardiola "weźmy sprzedajmy Barcelonie ferrana oni będą myśleć, że to super transfer i mają go po znajomości ze mną" .

0

Rozumiem, że im się nie chce, ale ogólnie tacy młodzi powinni mieć zawsze ambicje się pokazać, jeżeli chcą być wielcy tak to tylko Gavi walczy. Dobrze że Czesi na treningach mają kwadratowe piłki, bo jakby trenowali ograglymi to już po nas xd.

2

Oni myślą, że cały czas dobrze grają, bo xavi zawsze klaszczę.

18

Fati i Raphinia w takim meczu na skrzydle to powinni wchodzić w nich jak w masło a nie podawać do tyłu.

6

@Ying trafi kiedyś na takiego mam nadzieję co mu wybije te szczeble od płotu wygięte od wiatru.

10

@kynio302 nos złamany

21

0

Kur włączyłem i takie jaja. Ostatnio też strzelili lepiej wyjdę. Na szczęście nie uznano.

4

Dajcie mi ta piłkę to pier z dystansu ciapoki pironskie. Podawacze zasrane

0

Być przy Lini i cofnąć do bramkarza to tylko oni umieją

1

W tym Troyes jakieś antylopy na skrzydłach lataja

9

Laporta se upieprzyl, że xavi będzie jak guardiola i amen. Będzie czekał aż mu bęben wydupcy wszystkie guziki w koszuli.

0

Ciekawe co kryje się w tym lesie?
https://ibb.co/NZ3ZPcy

1

Jedyne co mnie wkur w tych owocowych czwartkach z LE to to, że trzeba od weekendu aż 4 dni czekać do meczu.

0

Tak poważnie to za dużo oczekiwaliśmy, połowa składu to gówniarze a oczekiwaliśmy trypletów, bo wpadło parę transferów. Bądźmy poważni jedynie z nich to Lewandowski to uznana marka i rzec można, że Kounde to dobry zawodnik, reszta? to odpadek z innych klubów bez tego czegoś. Kiedyś inni przyjeżdżali to chociaż bali się Messiego, bo miał kosmiczne liczby i sam coś potrafił zrobić a teraz przyjeżdżają do nas jak to średniaka i tyle. Niczym innym nie jesteśmy jak obecnie średniakiem z przebłyskami.

1

Przecież Xavi nie odstawi serhiego jak to Szpakowski gada. Specjalnie go wczoraj ściągnął, bo na lige wyjdzie w pierwszym składzie xd

0

Frekwencja na stadionie o 30 tys w dół w następnym meczu.

0

A byłem ciekawy czy wcisną 3 xd mental dno

0

Dopiero 4 mecz z rzędu z bayernem w papę. Jeszcze z 10 i w końcu karma ich dopadnie xd

0

Co te Niemcy mają czego my nie mamy?

1

Bayern dopóki nie będzie organy to jak nasi go kiedyś będą losować to od razu w ciemno wpier....l biorą.

5

Raphinia do Zamczysko Mrukowa zapraszamy.

5

Brawo kibice! Dawać ale ale xd

1

Raphinia kompletnie nie ma dryblingu.

0

Oczekiwaliście czegoś nadzwyczajnego dzisiaj? Chociaż walczą Bayern póki co półkę wyżej u nas na razie trzeba czasu i chłodnej głowy.

0

Davies teraz kozaczy a jak bym bombele to sral pod siebie haj grajek xd

0

Kessi też lipa. Dawać Gaviego, pewnie ma spuchnięte jaja będzie jak Paździoch w jakims odcinku "chłop z jajami"

0

Grunt że jest parę nowych nazwisk u nas i Szpakowski za free ich ściągnął.

0

Lewy niby napastnik niby strzela, ale jak próbuje kiwać to drewno jakich mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?