Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zesrałem się...
2
Nie zniosę dziś porażki, ale przynajmniej jutro wyżyje się na kierowniku.
0
Po robocie, silowni i myciu. Jednak coś czuję, że się na meczu z nerwów tak spocę, że trzeba będzie się myć od nowa :)
1
A mówiłem że włączam. Wybaczcie.
0
Uwaga włączam...
0
@max1982 nie miałeś przerwy i po 10 dniach poszedłeś na l4? Jeżeli tak to musisz chorować przynajmniej 33 dni by wziąć kasę. Wtedy będzie płacił zus
0
@max1982 żeby l4 mieć musisz przepracować miesiąc a nie 10 dni.
0
Chłop leżał a nogi z nim karny będzie jak noga będzie z drugiej strony 16 stki. Czego nie rozumiecie?
0
@FCB24 dziś po przerwie zobaczymy zdobywcę złotej piłki? Xd
0
@FCB24 chyba nie powiesz, ze bombele kopiący w trybuny jest lepszy od jesusa?
3
W Arsenalu po roku grania gdzie wcześniej szło im średnio widać znacząca poprawę. W Barcy Xavi out, bo w LM nie idzie najlepiej, ale la bamba nie widzi, że jestesmy w lidze na topie którego Arsenal dawno nie powąchał. Cała la bamba.
0
I tak nas zleją...
2
Przez to gadanie tu o tym zakochanym portugalskim chłoptasiu co chwilę, miałem dziś koszmar. Śniło mi się, że Ronaldo się na mnie wydzierał, bo mu nie podałem. Dajcie już spokój.
1
@Rl9k1nG Tak możesz.
0
Czas porzucić te nasze tiki sraki i nauczyć się grać prawdziwy obecnie skuteczny football. Taka benfica gra lepiej od nas, grają prostopadle piłki widać tam dynamikę a u nas? Drewna same i bezmózg z 7 na skrzydle.
0
Za tydzień to mecz już pewnie w tvp
0
@tomek8756 4@tomek8756 4 dzieci to już 2000+ jeszcze jak pracuje gdziekolwiek to ma z 5 tysi i dołożysz swoje byle co i se żyjesz jak lord xd
1
@ranger3120 chyba georgini czy jak jej tam.
0
Piłkarze specjalnie udają kontuzje,bo mają dosyć eurowpie.... Także tego.
0
@tristan87 kto to widział w gumkach po mieście chodzić
2
Chociaż taki dublet ustrzelilismy!
https://ibb.co/kyqBjQJ
https://ibb.co/zGBgkq1
1
Inter też gra autobus jak jakieś dziady z dołu tabeli.
0
Czemu my nie bijemy z rogu 16 metra piłek mocnych po ziemi z kozłem w polu karnym?
0
@Tasde gazowana?
1
Czy istnieje w Polsce woda gazowana czysta cytrynowa? Za rady Rambli typu czysta plus cytryna dziękuję. Chodzi o gotowy produkt. W Chorwacji byłem i taka właśnie w Lidlu jest a u nas jej nie ma woda genialny miała smak i fakt pisało na butelce, że produkowana w Chorwacji, ale może jest coś u nas.
0
@Ironman zawsze daje na lajcie. Nigdy nie miałem z tym problemu
0
@KrychaFCB streamy
2
@cules100pro @Cvzx chyba zdecydowanie więcej niż połowa, typ sam za najniższa pewnie ciśnie ale chciał zabłysnąć w sieci.
@KmN teraz to trzeba patrzyć by przeżyć a nie kupnie nieruchomości myślisz :)
9
Nie kumam śmieszków z Barcy, że prowadzi w la lidze i jak to się mamy nacieszyć jakby to ktoś inny był królem tej ligi. Trochę Hala dzieci chyba nie ogarniają, że na przestrzeni 10,15 a nawet 20 lat (dalej nie wiem) to Barcelona więcej razy dominowała na krajowym podwórku.
0
@DonMatteo901 Widać, że typ od efektów specjalnych wcześniej pracował na magazynie.