0

Zesrałem się...

2

Nie zniosę dziś porażki, ale przynajmniej jutro wyżyje się na kierowniku.

0

Po robocie, silowni i myciu. Jednak coś czuję, że się na meczu z nerwów tak spocę, że trzeba będzie się myć od nowa :)

1

A mówiłem że włączam. Wybaczcie.

0

Uwaga włączam...

0

@max1982 nie miałeś przerwy i po 10 dniach poszedłeś na l4? Jeżeli tak to musisz chorować przynajmniej 33 dni by wziąć kasę. Wtedy będzie płacił zus

0

@max1982 żeby l4 mieć musisz przepracować miesiąc a nie 10 dni.

0

Chłop leżał a nogi z nim karny będzie jak noga będzie z drugiej strony 16 stki. Czego nie rozumiecie?

0

@FCB24 dziś po przerwie zobaczymy zdobywcę złotej piłki? Xd

0

@FCB24 chyba nie powiesz, ze bombele kopiący w trybuny jest lepszy od jesusa?

3

W Arsenalu po roku grania gdzie wcześniej szło im średnio widać znacząca poprawę. W Barcy Xavi out, bo w LM nie idzie najlepiej, ale la bamba nie widzi, że jestesmy w lidze na topie którego Arsenal dawno nie powąchał. Cała la bamba.

0

I tak nas zleją...

2

Przez to gadanie tu o tym zakochanym portugalskim chłoptasiu co chwilę, miałem dziś koszmar. Śniło mi się, że Ronaldo się na mnie wydzierał, bo mu nie podałem. Dajcie już spokój.

1

@Rl9k1nG Tak możesz.

0

Czas porzucić te nasze tiki sraki i nauczyć się grać prawdziwy obecnie skuteczny football. Taka benfica gra lepiej od nas, grają prostopadle piłki widać tam dynamikę a u nas? Drewna same i bezmózg z 7 na skrzydle.

0

Za tydzień to mecz już pewnie w tvp

0

@tomek8756 4@tomek8756 4 dzieci to już 2000+ jeszcze jak pracuje gdziekolwiek to ma z 5 tysi i dołożysz swoje byle co i se żyjesz jak lord xd

1

@ranger3120 chyba georgini czy jak jej tam.

0

Piłkarze specjalnie udają kontuzje,bo mają dosyć eurowpie.... Także tego.

0

@tristan87 kto to widział w gumkach po mieście chodzić

2

Chociaż taki dublet ustrzelilismy!
https://ibb.co/kyqBjQJ
https://ibb.co/zGBgkq1

1

Inter też gra autobus jak jakieś dziady z dołu tabeli.

0

Czemu my nie bijemy z rogu 16 metra piłek mocnych po ziemi z kozłem w polu karnym?

0

@Tasde gazowana?

1

Czy istnieje w Polsce woda gazowana czysta cytrynowa? Za rady Rambli typu czysta plus cytryna dziękuję. Chodzi o gotowy produkt. W Chorwacji byłem i taka właśnie w Lidlu jest a u nas jej nie ma woda genialny miała smak i fakt pisało na butelce, że produkowana w Chorwacji, ale może jest coś u nas.

0

@Ironman zawsze daje na lajcie. Nigdy nie miałem z tym problemu

0

@KrychaFCB streamy

2

@cules100pro @Cvzx chyba zdecydowanie więcej niż połowa, typ sam za najniższa pewnie ciśnie ale chciał zabłysnąć w sieci.
@KmN teraz to trzeba patrzyć by przeżyć a nie kupnie nieruchomości myślisz :)

9

Nie kumam śmieszków z Barcy, że prowadzi w la lidze i jak to się mamy nacieszyć jakby to ktoś inny był królem tej ligi. Trochę Hala dzieci chyba nie ogarniają, że na przestrzeni 10,15 a nawet 20 lat (dalej nie wiem) to Barcelona więcej razy dominowała na krajowym podwórku.

0

@DonMatteo901 Widać, że typ od efektów specjalnych wcześniej pracował na magazynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?