0

Środek pola przegramy busquets jest za wolny a 2 małe tygrysy nie nabiegaja na wszystkich. Czuję lagę do przodu na kontry.

0

@kamilop chyba przez długie nogi, bo nie widać w nim dynamiki. Byle nie zawalił dziś.

0

Ten Alonso to chyba nie typ szybkosciowca? Patrzę na YT to taki trochę graczak :)

0

Prawie softy zajedzie po 15 kółkach i max win

1

Ktoś ma nr do Igi Świątek? Może udało by się ją poderwac i wtedy było by mnie stać na jakie mieszkanie chociaż.

1

@kubix05 U mnie tylko 2 i 3 obrazek xd

3

Fati daj jej klapsa i wchodź.

5

Raphinia wygląda jak cygan sprzedający noże pod biedronka :)

0

To jest napastnik nie te placki. Idzie na pile choćby miał nogę stracić.

0

Balde ma to czego brakowało odejście. Jest na tyle szybki by z przodu mijać gości jak z tylu nie dać się objechać.

4

Nie spodziewałem się, że Memphis wyjdzie w pierwszym składzie w jakikolwiek meczu na tym etapie sezonu.

4

Cudowny dzień po tygodniu pracy. Pada, cisza na osiedlu teraz F1, później Barca. Tak nie wiele człowiekowi potrzeba do szczęścia.

1

@CZAJUN_119 nie kupiłem tego dla pochwal a nawet chodzić nie zamierzam, chyba żebym na mecz wyruszył. Kupiłem po prostu by mieć taką pamiątkę z pobytu Polaka w Barcy.

0

@katalonczyk987 na shopee brałem

5

@NaFazieHitman klub okrada nas wyceniając oryginał na taki hajs.

0

Zamówiłem z Chin koszulkę Lewego aż jestem ciekaw co to przyjdzie :) opinie ludzi dobre, wydałem całe 68zl.

4

@Emhyr Alba już pokazał w wielu meczach, że obsrywa gacie w ważnych meczach i nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie. Lepiej przynajmniej wypróbować coś innego.

0

@Kessie Ten haland będzie w Madrycie.

2

Wiecie, że piątek dziś wiecie prawda? Wiecie, że jutro sobota i znowu meczyk wiecie?

14

@Kessie marnuje wodę, mogła wcześniej zakręcić.

3

Zagranie które minęło pierwszego chorego i doszło do cykora xd

1

Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen myślenia Barcy na pierwszy mecz ligi mistrzów w której rok temu była kompromitacja z ogórami typu eintracht, by teraz wychodzić nie pierwszym składem? Niech wklepia z 3.0 i wtedy zmiany a nie kombinacje i później będą gonić wynik zesrani.

5

Dziś gra Barca w dodatku w otwartej tv a ja musze na 14 iść tyrac na kierownika malarza i dyrektora grubego. Jak żyć?
Jednak mam już plan, opuścić stanowisko pracy przed 20 i zwiać na meczyk, niech mnie cmokną!

1

Włączyć Real na 2 połowę? Wiecie jak to się skończy xd

1

La lige wygrywa Barcelona powód, bo Real grał bez Benzemy - tak będzie.

0

Gruby odklejony.

0

Co tam Tebas gdzie Twój ciuciameni i benzemi?
https://supersport.com/football/spain/top-scorers/

0

Podsumowanie transferów i ten frenkie :)
https://fb.watch/fmOxBdWB7q/

0

@draxidox a niebo bezchmurne?

2

To Arsenal taki dobry miał być a przedupili z Grzmotem i Magłaja? To jest chore to jest szok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?