1

Brakuje lewej nogi Messiego, celnej skutecznej. Reszta to mam wrażenie nie myśli jak strzela.

1

Miało być 5.0 dobrze ze chociaż 50% jest z tego czyli 0.

0

Tu musi być całkowity reset żadne Roberty, Busquetsy i inne Alby balby. Pozycje Busquetsa musi ogarnąć De Jong, ale dać mu tam zagrać parę męczy a nie czasem parę minut.

2

El Jarek fujarek nie wyrabia na bierzni dla chomików, bo mu padła strona.

0

Druga strona Barcy padła
https://ibb.co/T45sc8s

1

Nigdy przenigdy nie zrozumiem w Barcelonie tego, że w takiej sytuacji nie idą piły od obrony, bramkarza wszystko w 16 stke na napastnika żeby wygrać jakąś przebitkę, tylko srają się na obronie klepią!

0

Raphinia kapke nie ogarnia i za wolno myśli.

0

0

Stream odpalony tik tak tic tak...

0

Dobrze, że są streamy bez nich by nie było życia.

0

@macio_944 No jestem palcem na mapie :D live na you tube widziałem full był.

0

Stadion pełny Laporta umie w medialność.

0

Wzięliście pod uwagę co jak jakimś cudem będzie farfocel i przegramy?

0

Ale cules przybywa na stronie!
Dawać składy!

1

Nie no ten tlumacz to mistrz
https://ibb.co/Y0Xc0nQ

0

Na reszcie dzień meczowy, brakowało tych wieczorów, jeszcze w takim składzie. Piękne to będą emocje.

1

@Lautaro jak będziesz pijany to nawet mróz Ci nie będzie przeszkadzał.

0

Ta la liga to skubana na 3 zmiany jedzie? Xd

3

Mam nadzieję że Laporta z Alemanym siedzą i liczą kliknięcia w socialach śmiejąc się jak kaska płynie do klubu a za godzinę przed meczem powiedzą dobra Alemany dawaj ten enter zakończmy to.

2

48 do meczu kurla dawać te rejestrację gad demet! Powoli robi mi się ciepło.

2

Ciekawe kiedy się kierownik malarz i stary gruby przywali do tego że 2 zmiana robi 5h i ucieka cały zakład Hue Hue. W sumie tylko to mnie trzyma w tej firmie, że nie wiem czy z 120h w miesiącu faktycznie przerobię.

1

@Emhyr tak będzie przecież to Tebas i ciągle ja podkopuje :)

0

Tebas nam specjalnie zrobi psikusa na pierwszy mecz ligowy i nie zarejestruje wszystkich :)

1

Niech sie cieszą do el classico tam dostaną piątkę na ostudzenie.

1

Nie no panowie umówmy się strzał był nie do obrony xd

1

Aaaaaaa oczywiście bramkarz placek

2

Żona śpi to chociaż 'mute' na pilocie wykorzystam i nie muszę słuchać tego komentarza.

0

3 podania tiki taka. Boże może będą mieć puchar, ale 0 przyjemności z ich oglądania.

0

Na Polsacie fachowiec jakich mało Tomasz Hajto. Warto posłuchać, bo wiedzę która wam przekażę obdarzycie jeszcze z 3 pokolenia.

3

Dobra Laporta to jaki plan, bo liga tuż tuż czyżbyśmy zaczynali legendarnym składem?
Alba Pique Lenglet Roberto
Busi
Vidal Rakitic
Coutinho Messi Suarez

Panie Laporta działamy tam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?