Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brakuje lewej nogi Messiego, celnej skutecznej. Reszta to mam wrażenie nie myśli jak strzela.
1
Miało być 5.0 dobrze ze chociaż 50% jest z tego czyli 0.
0
Tu musi być całkowity reset żadne Roberty, Busquetsy i inne Alby balby. Pozycje Busquetsa musi ogarnąć De Jong, ale dać mu tam zagrać parę męczy a nie czasem parę minut.
2
El Jarek fujarek nie wyrabia na bierzni dla chomików, bo mu padła strona.
0
Druga strona Barcy padła
https://ibb.co/T45sc8s
1
Nigdy przenigdy nie zrozumiem w Barcelonie tego, że w takiej sytuacji nie idą piły od obrony, bramkarza wszystko w 16 stke na napastnika żeby wygrać jakąś przebitkę, tylko srają się na obronie klepią!
0
Raphinia kapke nie ogarnia i za wolno myśli.
0
@scotti @BialutkiFCB poszło
0
Stream odpalony tik tak tic tak...
0
Dobrze, że są streamy bez nich by nie było życia.
0
@macio_944 No jestem palcem na mapie :D live na you tube widziałem full był.
0
Stadion pełny Laporta umie w medialność.
0
Wzięliście pod uwagę co jak jakimś cudem będzie farfocel i przegramy?
0
Ale cules przybywa na stronie!
Dawać składy!
1
Nie no ten tlumacz to mistrz
https://ibb.co/Y0Xc0nQ
0
Na reszcie dzień meczowy, brakowało tych wieczorów, jeszcze w takim składzie. Piękne to będą emocje.
1
@Lautaro jak będziesz pijany to nawet mróz Ci nie będzie przeszkadzał.
0
Ta la liga to skubana na 3 zmiany jedzie? Xd
3
Mam nadzieję że Laporta z Alemanym siedzą i liczą kliknięcia w socialach śmiejąc się jak kaska płynie do klubu a za godzinę przed meczem powiedzą dobra Alemany dawaj ten enter zakończmy to.
2
48 do meczu kurla dawać te rejestrację gad demet! Powoli robi mi się ciepło.
2
Ciekawe kiedy się kierownik malarz i stary gruby przywali do tego że 2 zmiana robi 5h i ucieka cały zakład Hue Hue. W sumie tylko to mnie trzyma w tej firmie, że nie wiem czy z 120h w miesiącu faktycznie przerobię.
1
@Emhyr tak będzie przecież to Tebas i ciągle ja podkopuje :)
0
Tebas nam specjalnie zrobi psikusa na pierwszy mecz ligowy i nie zarejestruje wszystkich :)
1
Niech sie cieszą do el classico tam dostaną piątkę na ostudzenie.
1
Nie no panowie umówmy się strzał był nie do obrony xd
1
Aaaaaaa oczywiście bramkarz placek
2
Żona śpi to chociaż 'mute' na pilocie wykorzystam i nie muszę słuchać tego komentarza.
0
3 podania tiki taka. Boże może będą mieć puchar, ale 0 przyjemności z ich oglądania.
0
Na Polsacie fachowiec jakich mało Tomasz Hajto. Warto posłuchać, bo wiedzę która wam przekażę obdarzycie jeszcze z 3 pokolenia.
3
Dobra Laporta to jaki plan, bo liga tuż tuż czyżbyśmy zaczynali legendarnym składem?
Alba Pique Lenglet Roberto
Busi
Vidal Rakitic
Coutinho Messi Suarez
Panie Laporta działamy tam!