3

Kurcza paka jakby nie pęcherz to by jeszcze poleżał Gad demet!

0

@tomek8756 W środe będzie u nas 40 elegancko.

1

Później się dziwią ze chłop spóźnia się na treningi jak o 23 każą mu latać i podpisywać papiery. Zaśnie o 2 to o której wstanie o 11.

7

Niedziela 23 a Ci latają do Barcelony zamiast spać.

0

Przy 2.2 w setach grają do 3.2 czy musi być 4.2? Nie oglądam tenisa btw.

0

Już dawno mu ktoś z rodziny powinien powiedzieć żeby się zamknął i grał.

3

W domu ktoś od niego dostanie paletkom.

0

Nie oglądam tenisa, ale już widzę że ten Kyrgios jakiś nie prosty. Wszystko mu przeszkadza jak Ronaldo jeden krzywy włos.

0

Dobra włączyłem ten p.. enis ile jeszcze będą grać? Zdarzę ugotować ziemniaki i usmażyć dramstiki?

0

@tomek8756 jak ktoś ma kasę to dorzuci im parę stów i jeszcze popuka haj mecyje :)

1

@Comentateiro Tak kłamie jak reszta czyli Pinokio.

2

@Comentateiro podaj kraje europejskie a nie jakieś wypiz... dowia

1

@Yoshi94 to dłoń

1

@Deviler Jedno masz pewne. Nikt Cię nie weźmie.

1

@Hubsao nie no wszystkiego nie da się nie ma opcji. Umtiti pjanic to już będzie sukces. Jest jeszcze Trynkiewicz.

2

Ledwo lipiec się zaczął a Alemany już kończy sprzątać.

0

@highway Wczasy i tanio powodzenia, jeszcze zależy co dla Ciebie tanio. Jakbyś jechał autem to jeszcze np Chorwacja i wynajem apartamentu na bookingu czy airbnb wtedy jesteś w stanie ogarnąć to w 5 tysiącach mówię o np 2 osobach.

0

@LioMessi10 Weź taki co robi 3 i nie przepłacaj. Po pewnym czasie stwierdzisz że i tak pijesz jedna.

5

@paweldunajecfcb Ty pracujesz w niedzielę? Ja nawet sobotę nie i współczuję zazwyczaj tym kobieta, że muszą bo Janusz jak Ty nie może zrobić zakupów wcześniej.

1

Człowiek wrócił z roboty w ciula walił a tu Alemany się nie opierniczal widzę.

1

Ver pokazuje Schumacherowi jakim jest plackiem.

0

Whaaaaaaaaatttt xd

2

Hahaha co robią

4

Możecie walczyć i się rozwala xd team mem.

0

Cienias 15 znaków

4

@Chaoss Pewnie przez nią rozpadł się związek z Nicole. Może podawała im gumki albo mówiła jak Luis ma pukać xd

8

Ciekawe czy jak Hamilton stawia papierzaka to ta blondyna podaje mu papier. Wszędzie z nią aż to idiotycznie wygląda.

2

A jednak obsral się sainz

0

Obstawiamy sainz zesra się na starcie?

3

Ach Borowczyk ser Luis Hamilton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?